Jacobs na akciji
Proizvodi marke Jacobs su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Konzum i SPAR. Ukupno 4 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch (100g) u Konzum za 5,99 €, odnosno 59,90 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch · 100g | 5,99 € | 59,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | JACOBS Kapsule za kavu Jacobs, razne vrste · 52 g | 4,39 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch · 100g | Konzum | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 59,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| JACOBS cappuccino · 8/1, 96g-132g | Konzum | 2,99 € | 5,49 € | −45% | do 06. 10. 2026. | |
| JACOBS Matcha instant, jagoda, vanilija · 8/1, 116g | Konzum | 2,99 € | 5,49 € | −45% | do 04. 10. 2026. | |
| JACOBS Kapsule za kavu Jacobs, razne vrste · 52 g | SPAR | 4,39 € | 6,59 € | −33% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| JACOBS Instant kava Cronat Gold · 100 g | Trgovina Krk | 6,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jacobs Instant kava · 200 g | Tommy | 10,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAVA JACOBS Crema Gold Cronat Gold Monarch · 200 g | Vrutak | 10,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAVA JACOBS REFILL · 220 g | Vrutak | 10,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava · 200 g | Metro | 11,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jacobs Instant kava cronat gold · 200 g | Studenac | 10,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava · 100 g | Ribola | 5,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava · 200 g | Plodine | 10,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava odabrane vrste · 2x200g | Konzum | 19,98 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.