Milka na akciji
Proizvodi marke Milka su ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Kaufland, Konzum, Tommy, Ribola, Plodine i SPAR. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: MILKA Čokolada odabrane vrste (80 g) u Kaufland za 1,29 €, odnosno 16,13 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | MILKA Čokolada odabrane vrste · 80 g | 1,29 € | 16,13 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | MILKA FUN ČOKOLADA berry, jelly, tropical · 150 g | 2,49 € | 16,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Milka Čokoladno mlijeko | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |
| Ribola | MILKA Biskvitni desert | 1,19 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | MILKA Keksi i biskviti · 140 - 260 g | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | MILKA ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 250 g do 300 g · 250 g do 300 g | 2,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 80 g | Kaufland | 1,29 € | 16,13 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MILKA FUN ČOKOLADA berry, jelly, tropical · 150 g | Konzum | 2,49 € | 3,29 € | −24% | 16,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Milka Čokoladno mlijeko uz karticu | Tommy | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| MILKA Biskvitni desert | Ribola | 1,19 € | 1,79 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| MILKA Keksi odabrane vrste · 140 g - 260 g | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| MILKA Keksi i biskviti · 140 - 260 g | Plodine | 2,49 € | 3,39 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| MILKA ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 250 g do 300 g · 250 g do 300 g | SPAR | 2,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Oreo ili Milka Mliječni desert · 30 g | Tommy | 0,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Čokolada · 90 g ili 100 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Choco creme keks · 150 g ili 260 g | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Keks, 150 g ili 260 g, razne vrste | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MILKA Biskvit razne vrste · 128g - 147g | Kaufland | 1,03 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Biskvit čokoladna krema · 128g-147g | Konzum | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Napitak mlika, 250 ml, 1 l = 4,36 € · 250 ml | SPAR | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 90g-100g | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada razne vrste · 190 g | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Biskvitni desert · 150 g - 175 g | Ribola | 2,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada · 250 g - 300 g | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Choco dessert · 128-147 g | Plodine | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada extra · 190 g | Plodine | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Milka Keksi · 150 g ili 112 g | Tommy | 1,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Milka Čokolada · 300 g | Tommy | 2,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Milka Čokolada · 250 ili 270 g | Tommy | 2,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| MILKA Kroasan Čokolada ili Vanilija · 50 g | Ribola | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Kroasan · 50 g | Ribola | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Croissant čokolada ili vanilija · 60 g | Plodine | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Croissant čokolada ili vanilija · 50 g | Plodine | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Leo Go! Vafel desert · 48 g | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Milka Biskvit choco desert naranča · 147 g | NTL | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 85 - 100 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Milka Keksi Milka · od 112 g do 260 g | SPAR | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 250g-300g | Konzum | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Milka Čokolada Alpine milk · 250 g | NTL | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Milka Čokolada Oreo · 300 g | NTL | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada · 250 g - 300 g | Kaufland | 2,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA Praline · 110 g | Plodine | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MILKA KRASAN · 50 g, choco, vanilija | Pevex | 1,09 € | 27. 08. 2026. – 21. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.