Instant kava na akciji
Instant kava je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Kaufland, NTL, SPAR, Konzum, Lidl, Metro, Ribola, Plodine, Studenac, Boso i Tommy. Ukupno 40 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: K CLASSIC Cappuccino razne vrste (130 g) u Kaufland za 0,79 €, odnosno 6,08 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | K CLASSIC Cappuccino razne vrste · 130 g | 0,79 € | 6,08 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | NTL Cappuccino Classic, vanilija, čokolada, Irish Cream · 200 g | 1,59 € | 7,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Cappuccino Gloria, razne vrste · 200 g | 2,29 € | 11,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | FRANCK cappuccino vanilija · 3x144g | 7,95 € | 17,91 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | BELLAROM Instant kava Gold Classic · 100 g | 2,94 € | 29,40 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | FRANCK Instant kava classic · 200 g | 6,55 € | 32,75 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Ribola | FRANCK Gold Instant kava · 100 g | 4,59 € | 45,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | NESCAFE Instant kava Gold · 2x190 g | 18,99 € | 49,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Nescafe Instant kava · 95 g | 6,59 € | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Kava Franck 3u1, vrećica | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| Tommy | Franck Instant cappuccino | 3,29 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K CLASSIC Cappuccino razne vrste · 130 g | Kaufland | 0,79 € | 1,19 € | −33% | 6,08 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL Cappuccino Classic, vanilija, čokolada, Irish Cream · 200 g | NTL | 1,59 € | 7,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Cappuccino Gloria, razne vrste · 200 g | SPAR | 2,29 € | 2,79 € | −17% | 11,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gloria Cappuccino razne vrste · 200 g | Kaufland | 2,29 € | 2,79 € | −17% | 11,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK cappuccino vanilija · 3x144g uz karticu | Konzum | 7,95 € | 17,91 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K CLASSIC Instant kava · 160 g | Kaufland | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 24,94 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELLAROM Instant kava Gold Classic · 100 g | Lidl | 2,94 € | 29,40 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| FRANCK Instant kava classic · 200 g uz karticu | Metro | 6,55 € | 32,75 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| FRANCK Instant kava classic · 100 g uz karticu | Metro | 3,59 € | 35,90 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Franck Kava Instant Classic · 100 g | NTL | 3,79 € | 37,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava Classic · 220 g | NTL | 8,99 € | 12,69 € | −29% | 40,86 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK Instant kava razne vrste · 100 g | Kaufland | 4,39 € | 5,49 € | −20% | 43,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Instant kava Classic · 200 g | NTL | 8,99 € | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava classic · 200 g | Kaufland | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 44,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANCK Gold Instant kava · 100 g | Ribola | 4,59 € | 45,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NESCAFÉ kava instant, crema · 2x190g | Konzum | 17,98 € | 47,32 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NESCAFE Instant kava Gold · 2x190 g | Plodine | 18,99 € | 49,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava Gold ili Gold crema · 190 g | Kaufland | 10,99 € | −28% | 57,85 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| JACOBS Kava instant, crema, cronat gold, monarch · 100g | Konzum | 5,99 € | 8,69 € | −31% | 59,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Nescafe Kava instant Gold Classic, Crema* · 95 g | NTL | 6,59 € | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nescafe Instant kava · 95 g | Studenac | 6,59 € | 8,99 € | −27% | 69,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| 'z bregov Napitak Caffe Latte, Cappuccino, Matcha Late*, Macchiato · 250 ml | NTL | 0,99 € | 3,96 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| BELLAROM Instant kava · 140 g ili 180 g uz karticu | Lidl | 1,15 € | 1,45 € | −20% | do 04. 10. 2026. | |
| CAFFE MONACO Instant kava ili cappuccino · 140 - 200 g | Plodine | 1,59 € | 1,99 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| BELLAROM Cappuccino ili Latte Macchiato 8 ili 10 komada · 142 g - 184 g | Lidl | 1,69 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Kava Franck 3u1, vrećica | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| NESCAFE Instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste · 80 - 186 g | Plodine | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé 2x1 l ili 3x1 · odabrane vrste | SPAR | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| CAFFE MONACO Instant kava · 90 - 200 g | Plodine | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| JACOBS cappuccino · 8/1, 96g-132g | Konzum | 2,99 € | 5,49 € | −45% | do 06. 10. 2026. | |
| NESCAFÉ Cappuccino Nescafé, razne vrste · 8x18 g / 8x125 g | SPAR | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| BARCAFFE Cappuccino · 120 g ili 144 g | Lidl | 2,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Franck Instant cappuccino | Tommy | 3,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| FRANCK Cappuccino odabrane vrste · 112 - 160 g | Plodine | 3,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Franck Cappuccino | Studenac | 3,29 € | −17% | do 06. 10. 2026. | ||
| S BUDGET Instant kava · 200 g | SPAR | 3,49 € | 4,39 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Nescafé 3in1 original, 372g, 1kg=12,07EUR, strong, 336g, 1kg=13,36EUR, 24/1 | Konzum | 4,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nescafe Instant kava uz karticu | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé classic · 200 g ili 200+20 g | SPAR | 8,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NESCAFE Instant kava odabrane vrste · 190 g - 200 g | Kaufland | 9,99 € | 13,29 € | −24% | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | NA ODABRANE BARCAFFÉ INSTANT KAVE, KAPSULE I CAPPUCCINO* | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% na instant kava i cappuccino Barcaffé odabrane vrste | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Brown Sugar Nescafe · Nescafe | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Classic Nescafe · 15,5g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Creamy Latte Nescafe · 15g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFE KAVA NESCAFE 3u1 Strong Nescafe · 14g | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gloria Instant cappuccino · 200 g | Tommy | 2,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe CAPPUCCINO CHOCO, IRISH, VANILLA Nescafe · 112g | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe CAPPUCCINO CLASSIC Nescafe · 108g | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESCAFÉ INSTANT KAVA 3U1 · 140-165 g | Trgovina Krk | 2,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe Cappuccino · 108 g ili 112 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| INTENSO GOLD Instant kava · 100 g | Trgovina Krk | 3,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Franck KAVA CLASSIC INSTANT Franck limenka · 100g | Vrutak | 3,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LECAFFE Instant kava · 200 g | Trgovina Krk | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava Cronat Gold · 100 g | Trgovina Krk | 6,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jacobs Instant kava · 200 g | Tommy | 10,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JACOBS Instant kava · 200 g | Metro | 11,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava | NTL | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Cappuccino razne vrste · 8/1 | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFE Cappuccino razne vrste · 8x13,5g ili 8x14g | Kaufland | 2,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Franck Instant Cappuccino | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FRANCK Instant Cappuccino odabrane vrste · 112 g - 160 g | Ribola | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Franck Cappuccino latte | Studenac | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Franck Cappuccino - čokolada ili irish cream ili vanilija | Studenac | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Franck Instant Cappuccino Bajadera · 148 g | NTL | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Instant kava Mocca · 200 g | Kaufland | 3,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nescafé Instant kava Nescafé Refill vrećica classic, crema ili gold · 150 g | SPAR | 5,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nescafe Instant kava, gold classic, gold crema · 95 g | Studenac | 6,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Kava instant, classic · 300 g | Konzum | 10,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESCAFÉ Instant kava Nescafé Gold ili crema · 2x190 g | SPAR | 17,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BELLAROM Instant kava Gold · 200 g | Lidl | 4,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| CAFFE MONACO Instant kava ili cappuccino odabrane vrste · 140 - 200 g | Plodine | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.