Arabesca na akciji
Proizvodi marke Arabesca su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Plodine, NTL, SPAR i Studenac. Ukupno 4 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ARABESCA Cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish (200 g) u Plodine za 1,79 €, odnosno 8,95 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | ARABESCA Cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish · 200 g | 1,79 € | 8,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Arabesca Kava mljevena · 400 g | 6,29 € | 15,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Kava Arabesca Minas · 400 g | 7,69 € | 19,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Arabesca Mljevena kava minas | 6,19 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ARABESCA Cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish · 200 g | Plodine | 1,79 € | 2,69 € | −33% | 8,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Arabesca Kava mljevena · 400 g | NTL | 6,29 € | 15,73 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kava Arabesca Minas · 400 g | SPAR | 7,69 € | −22% | 19,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Arabesca Mljevena kava minas | Studenac | 6,19 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ARABESCA Kava mljevena · 500 g | Metro | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Arabesca Kava mljevena · 175 g | NTL | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ARABESCA Minas kava mljevena · 400 g | Konzum | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arabesca Mljevena kava minus. 400 g. · 400 g | Studenac | 6,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arabesca Mljevena kava, minas · 400 g | Studenac | 6,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arabesca Mljevena kava · minas. 400 g | Studenac | 6,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arabesca Kava minas · 500 g | SPAR | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Arabesca Instant cappuccino · 200 g | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| ARABESCA Mljevena kava classic · 2x 400 g | Plodine | 9,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Arabesca Instant kava · 396 g | Tommy | 4,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Arabesca Mljevena kava · 2 x 400 g | Plodine | 9,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.