Barcaffè na akciji
Proizvodi marke Barcaffè su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Metro, Kaufland i Lidl. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: BARCAFFE KAVA (500 g) u Metro za 9,98 €, odnosno 19,96 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | BARCAFFE KAVA · 500 g | 9,98 € | 19,96 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Kaufland | BARCAFFE Mljevena kava Rwanda · 200 g | 5,59 € | 27,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | BARCAFFE Cappuccino · 120 g ili 144 g | 2,99 € | do 04. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BARCAFFE KAVA · 500 g uz karticu | Metro | 9,98 € | 19,96 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| BARCAFFE Mljevena kava Rwanda · 200 g | Kaufland | 5,59 € | 6,99 € | −20% | 27,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BARCAFFE Cappuccino · 120 g ili 144 g | Lidl | 2,99 € | do 04. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BARCAFFE Mljevena kava · 175 g | Trgovina Krk | 4,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Barcaffè Kava mljevena · 400 g | Tommy | 6,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava · 400 g | Kaufland | 6,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava · 500 g | Lidl | 7,69 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava · 300 g | Plodine | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BARCAFFE CAPPUCCINO choco 144 g, classic 120 g, irish cream 144 g, lješnjak 144 g, vanilla 144 g | Studenac | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava · 175 g | Kaufland | 3,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Barcaffe Instant cappuccino · 144 g | Tommy | 2,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Barcaffe Kava mljevena · 500 g | Tommy | 7,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BARCAFFÈ Cappuccino razni okusi · 120 g-144 g | Kaufland | 2,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Barcaffe Kava instant classic · 100 g | NTL | 3,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARCAFFE Mljevena kava · 400 g | Plodine | 6,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Barcaffe Kava instant classic · 200 g | NTL | 7,35 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BARCAFFÈ KAVA mljevena · 600g | Konzum | 9,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.