Gel za tuširanje na akciji

Gel za tuširanje je ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Lidl, Konzum, NTL, Kaufland, dm, Plodine, Studenac, Metro, Bipa, Tommy, Boso i Pevex. Ukupno 32 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon (400 ml) u Lidl za 0,85 €, odnosno 2,13 €/l.

Najpovoljnija ponuda po trgovini

TrgovinaProizvodCijenaJediničnaVrijedi
Lidl CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon · 400 ml 0,85 € 2,13 €/l do 04. 10. 2026.
Konzum L'ANGELICA GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · 520 ml 1,99 € 3,83 €/l do 04. 10. 2026.
NTL Felce Azzura Kupka badem-bijeli čaj · 650 ml 2,59 € 3,98 €/l do 06. 10. 2026.
Kaufland L'ANGELICA Gel za tuširanje razne vrste · 500 ml 2,19 € 4,38 €/l do 06. 10. 2026.
dm Ziaja gel za tuširanje Friuty · 500 ml 2,35 € 4,70 €/l do 15. 10. 2026.
Plodine NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · 750 ml 3,99 € 5,32 €/l do 06. 10. 2026.
Studenac FA Gel za tuširanje · 250 ml 1,77 € 7,08 €/l do 06. 10. 2026.
Metro FA GEL ZA TUŠIRANJE · 400 ml 2,99 € 7,48 €/l do 15. 10. 2026.
Bipa SCHAUMA KIDS Gel za tuširanje · 250 ml 3,50 € 14,00 €/l do 14. 10. 2026.
Tommy Afrodita Gel za tuširanje 1,79 € do 07. 10. 2026.
Boso Peppa Pig Kupka Peppa Pig 2,49 € do 07. 10. 2026.
Pevex GROHE Set za tuširanje Vitalio Start 110 L 57,99 € do 12. 10. 2026.

Sve aktualne ponude

Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.

ProizvodTrgovinaAkcijskaRedovnaPopustJediničnaVrijedi
CIEN MEN Gel za tuširanje i šampon · 400 ml uz karticu Lidl 0,85 € 1,29 € −34% 2,13 €/l do 04. 10. 2026.
L'ANGELICA GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · 520 ml Konzum 1,99 € 3,83 €/l do 04. 10. 2026.
Felce Azzura Kupka badem-bijeli čaj · 650 ml NTL 2,59 € 3,98 €/l do 06. 10. 2026.
Felce Azzura Kupka crna orhideja, original · 650 ml NTL 2,59 € 3,98 €/l do 06. 10. 2026.
Felce Azzura Kupka crna orhideja, original; Kupka badem-bijeli čaj · 650 ml NTL 2,59 € −34% 3,98 €/l do 06. 10. 2026.
L'ANGELICA Gel za tuširanje razne vrste · 500 ml Kaufland 2,19 € 3,25 € −33% 4,38 €/l do 06. 10. 2026.
Ziaja gel za tuširanje Friuty · 500 ml dm 2,35 € 4,70 €/l do 15. 10. 2026.
NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · 750 ml Plodine 3,99 € 8,89 € −53% 5,32 €/l do 06. 10. 2026.
NIVEA Gel za tuširanje razne vrste · 250 ml Kaufland 1,49 € 2,99 € −50% 5,96 €/l do 06. 10. 2026.
OLD SPICE GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · 1l Konzum 5,99 € 12,49 € −52% 5,99 €/l do 04. 10. 2026.
PALMOLIVE Gel za tuširanje odabrane vrste, 750ml, 1l=6,12EUR · 750ml Konzum 4,59 € 6,12 €/l do 06. 10. 2026.
Nivea MEN gel za tuširanje · 500 ml dm 3,30 € 6,60 €/l do 15. 10. 2026.
FA Gel za tuširanje · 250 ml Studenac 1,77 € 7,08 €/l do 06. 10. 2026.
FA GEL ZA TUŠIRANJE · 400 ml uz karticu Metro 2,99 € 4,03 € −26% 7,48 €/l do 15. 10. 2026.
BOROTALCO GEL ZA TUŠIRANJE odabrane vrste · 500 ml Konzum 3,99 € 5,99 € −33% 7,98 €/l do 04. 10. 2026.
JOHNSON'S Gel za tuširanje odabrane vrste · 400ml Konzum 3,29 € 4,49 € −26% 8,23 €/l do 04. 10. 2026.
AFRODITA Gel za tuširanje odabrane vrste · 245ml Konzum 2,99 € 12,20 €/l do 04. 10. 2026.
SCHAUMA KIDS Gel za tuširanje · 250 ml uz količinu Bipa 3,50 € 14,00 €/l do 14. 10. 2026.
Afrodita Gel za tuširanje Tommy 1,79 € do 07. 10. 2026.
L'ANGELICA Gel za tuširanje Bipa 1,85 € −26% do 14. 10. 2026.
Palmolive Gel za tuširanje Tommy 2,19 € do 07. 10. 2026.
Peppa Pig Kupka Peppa Pig Boso 2,49 € do 07. 10. 2026.
FA Gel za tuširanje odabrane vrste · 400ml Konzum 4,99 € do 04. 10. 2026.
NIVEA MEN SET NIVEA MEN FEEL SOOTHED gel za tuširanje, 250ml + KREMA 75ml Konzum 6,00 € do 06. 10. 2026.
PALMOLIVE SET PALMOLIVE gel za tuširanje, 150ml, tekući sapun, 50ml + SPUŽVICA za tijelo Konzum 6,00 € do 06. 10. 2026.
Old Spice SET OLD SPICE ROCKSTAR gel za tuširanje, 150ml, dezodorans sprej, 150ml, roll on, 50ml + TORBA Konzum 15,00 € do 06. 10. 2026.
LA ROCHE POSAY LAVANT Gel za tuširanje za suhu kožu Bipa 19,45 € −35% do 14. 10. 2026.
LA ROCHE POSAY Ulje za tuširanje, lipikar lavant Bipa 28,45 € −16% do 14. 10. 2026.
GROHE Set za tuširanje Vitalio Start 110 L Pevex 57,99 € 79,99 € −28% do 12. 10. 2026.
Stil Set za tuširanje HORUS Pevex 89,99 € 134,99 € −33% do 12. 10. 2026.
Schmidler Set za tuširanje KOLN Pevex 109,99 € 134,99 € −19% do 12. 10. 2026.
Stil Set za tuširanje BOROVIK uz karticu Pevex 154,99 € −35% do 12. 10. 2026.

Popusti na cijelu ponudu

PopustVrijedi naTrgovinaDo
−48% Aktiviraj i uštedi FA gelovi tuširanje -48% VEĆ OD 1,71€ uz karticu Kaufland 06. 10. 2026.
−20% PROIZVODI TESORI odabrane vrste gel za tuširanje, 250 ml ili deo sprej, 150 ml -20% JEFTINIJE SPAR 06. 10. 2026.
−20% -20% JEFTINIJE GELOVI ZA TUŠIRANJE JOHNSON'S odabrane vrste 400 ml SPAR 06. 10. 2026.

Nedavno na akciji

ProizvodTrgovinaCijenaRazdoblje
Balea MEN gel za tuširanje Sport · 300 ml dm 0,75 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
ZIAJA Gel za tuširanje, odabrane vrste · 500 ml Bipa 1,75 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Ziaja gel za tuširanje Fruity · 500 ml dm 2,35 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
OLD SPICE CAPTAIN Gel za tuširanje Bipa 2,77 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Nivea Gel za tuširanje · 500 ml Tommy 3,19 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Dove gel za tuširanje XXL · 450 ml dm 3,25 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Nivea Men gel za tuširanje · 500 ml dm 3,30 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
AFRODITA Gel za tuširanje, odabrane vrste · 400 ml Bipa 3,85 € 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Axe gel za tuširanje Dark Vanilla · 400 ml dm 3,95 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
FA Kupka za tijelo · 750 ml Metro 3,99 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
Afrodita Gel za tuširanje · 400 ml Tommy 4,29 € 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
FA Gel za tuširanje, pink jasmine, mystic moments · 250 ml Studenac 1,77 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
FA Gel za tuširanje odabrane vrste · 250ml Konzum 1,79 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Nivea Gel za tuširanje Creme Care za žene, muškarce · 250 ml NTL 1,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Denim Gel za tuširanje Original · 250 ml NTL 2,09 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
L'ANGELICA Gel za tuširanje odabrane vrste · 500 ml Ribola 2,29 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
BOROTALCO Gel za tuširanje Original ili Buongiorno · 500 ml Kaufland 2,99 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
DUSCHDAS Gel za tuširanje · 225 ml MÜLLER 1,35 € 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
BÜBCHEN šampon & gel za tuširanje · 230 ml MÜLLER 1,99 € 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
NIVEA gel za tuširanje · 250 ml MÜLLER 2,99 € 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
AXE Gel za tuširanje XXL · 700 ml Lidl 3,99 € 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
FELCE AZZURRA Gel za tuširanje odabrane vrste · 400 ml Plodine 1,89 € 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026.
OLD SPICE Dezodorans ili gel za tuširanje odabrani proizvodi · 50 - 400 ml Plodine 2,59 € 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026.
Palmolive Gel za tuširanje · 250 ml Tommy 1,49 € 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
Gel za tuširanje L. Angelica Pamuk i bijeli mošus · 500 ml Boso 2,39 € 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
Fa Gel za tuširanje Fa Sport · 400 ml Boso 2,59 € 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
Bevola Gel za tuširanje odabrane vrste · 300 ml Kaufland 0,62 € 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Bellesa Kupka med&mlijeko, Kupka badem& mlijeko · 1 l NTL 1,19 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
NIVEA Gel za tuširanje odabrane vrste · 2x400 g Plodine 1,49 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
NIVEA Gel za tuširanje odabrane vrste · 250 ml Plodine 1,49 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.

Povezane akcije

Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.