Afrodita na akciji
Proizvodi marke Afrodita su ovaj tjedan na akciji u 4 trgovine: Bipa, Konzum, Tommy i dm. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste (950 ml) u Bipa za 5,90 €, odnosno 6,21 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Bipa | AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste · 950 ml | 5,90 € | 6,21 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Konzum | AFRODITA Gel za tuširanje odabrane vrste · 245ml | 2,99 € | 12,20 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Tommy | Afrodita Gel za tuširanje | 1,79 € | do 07. 10. 2026. | |
| dm | Afrodita Exosome youth serum | 25,95 € | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste · 950 ml uz karticu | Bipa | 5,90 € | −25% | 6,21 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| AFRODITA Tekući sapun, odabrane vrste · 300 ml | Bipa | 2,45 € | −30% | 8,17 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| AFRODITA Gel za tuširanje odabrane vrste · 245ml | Konzum | 2,99 € | 12,20 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Afrodita Gel za tuširanje | Tommy | 1,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Afrodita Tekući sapun | Tommy | 3,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Afrodita Exosome youth serum | dm | 25,95 € | do 15. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | AFRODITA KREMA ZA RUKE -30%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
| −30% | -30% NA ODABRANE AFRODITA PROIZVODE | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −30% | -30% NA ODABRANE AFRODITA PROIZVODE | Konzum | 04. 10. 2026. |
| −15% | NA ODABRANE AFRODITA PROIZVODE ZA NJEGU LICA do -15% uz karticu | Bipa | 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Afrodita Šampon za kosu · 950 ml | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AFRODITA Gel za tuširanje, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 3,85 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Afrodita Gel za tuširanje · 400 ml | Tommy | 4,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Afrodita pjena za čišćenje lica Aqua Urban Glow 150ml · 150 ml | dm | 7,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AFRODITA 5PEPTIDE LIFT Krema za lice, odabrane vrste · 50 ml | Bipa | 28,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Afrodita Sapuni | Kaufland | 1,43 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| AFRODITA Šampon za kosu odabrane vrste · 950 ml | Plodine | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Afrodita Tekuće milo za ruke · 300 ml | Tommy | 1,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Afrodita Tekuće milo Argan · 300 ml | Tommy | 1,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| AFRODITA Šampon za kosu, odabrane vrste · 950 ml | Bipa | 2,65 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| AFRODITA Odstranjivač laka za nokte, 125 ml, odabrane vrste · 125 ml | Bipa | 3,35 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| AFRODITA Šampon za kosu · 950 ml | Konzum | 2,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Afrodita Cherry ulje za masažu · 150 ml | dm | 5,90 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Afrodita Cashmere maslac za tijelo · 200 ml | dm | 7,90 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.