Krema za lice na akciji
Krema za lice je ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: dm i Bipa. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Balea Dnevna krema s vitaminom C SPF 15 (50 ml) u dm za 4,25 €, odnosno 85,00 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| dm | Balea Dnevna krema s vitaminom C SPF 15 · 50 ml | 4,25 € | 85,00 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Bipa | CERAVE OIL CONTROL Krema za lice · 52 ml | 19,95 € | 383,65 €/l | do 14. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balea Dnevna krema s vitaminom C SPF 15 · 50 ml | dm | 4,25 € | 85,00 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Balea Antioksidativni serum za lice s vitaminom C · 30 ml | dm | 5,30 € | 176,67 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| CERAVE OIL CONTROL Krema za lice · 52 ml | Bipa | 19,95 € | 383,65 €/l | do 14. 10. 2026. | ||
| BEAUTY OF JOSEON Serum za lice Glow · 30 ml | Bipa | 13,45 € | −15% | 448,33 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| ZORINA MAST Serum za lice 9-kolagen · 30 ml | Bipa | 14,45 € | −19% | 481,67 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| ZORINA MAST Serum za lice Vitamin C · 30 ml | Bipa | 14,95 € | −18% | 498,33 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| ZORINA MAST Serum za lice 8 peptidi · 30 ml | Bipa | 15,95 € | −19% | 531,67 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| BI CARE EXPERTS Serum za lice | Bipa | 5,95 € | do 14. 10. 2026. | |||
| OLIVAL CENTELLA Krema za lice | Bipa | 10,95 € | −15% | do 14. 10. 2026. | ||
| SKIN1004 MADAGASKAR CENTELLA Krema za lice | Bipa | 19,95 € | −14% | do 14. 10. 2026. | ||
| SKIN1004 MADAGASKAR CENTELLA PROBIO-CICA Serum za lice | Bipa | 23,45 € | −14% | do 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Balea hidratantni serum za lice, 30 ml · 30 ml | dm | 4,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea hranljiva dnevna krema Facial 7 CARE krema Facial 7 | dm | 4,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Hautache dnevna krema s ekstraktom SPF30+, 50 ml · 50 ml | dm | 6,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mixa Hyalurogo Rich krema za lice, 50 ml · 50 ml | dm | 7,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| OLIVAL ŠMILJE Krema za lice · 50 ml | Bipa | 9,55 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| OLIVAL SMILJE Krema za lice · 50 ml | Bipa | 9,55 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BEAUTY OF JOSEON GLOW Serum za lice · 30 ml | Bipa | 11,15 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CERAVE Krema za lice · 50 ml | Bipa | 16,90 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| L'OREAL REVITALIFT LASER Serum za lice, odabrane vrste · 30 ml | Bipa | 17,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| L'OREAL REVITALIFT LASER Serum za lice, odabrane vrste · 30 ml | Bipa | 17,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVAIR SPF50 Krema za lice · 50 ml | Bipa | 21,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AFRODITA 5PEPTIDE LIFT Krema za lice, odabrane vrste · 50 ml | Bipa | 28,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AFRODITA 5PEPTIDE LIFT Krema za lice, odabrane vrste · 50 ml | Bipa | 28,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA PIEL Krema za lice, odabrane vrste · 30 ml | Bipa | 31,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY EFFACLAR A.Z Krema za lice · 40 ml | Bipa | 37,50 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY HYALU B5 Serum za lice · 30 ml | Bipa | 39,90 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY RETINOL B3 Serum za lice · 30 ml | Bipa | 40,90 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY MELA B3 Serum za lice · 30 ml | Bipa | 42,90 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ESENS Krema za lice Q10, dnevna ili noćna · 50 ml | Plodine | 3,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| L'OREAL AGE SPECIALIST Krema za lice · 50 ml | Plodine | 5,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| L'Oreal Krema za lice · 50 ml | Tommy | 5,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SKIN ROMANCE DAILY NEED Krema za lice · 50 ml | Bipa | 14,45 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BEAUTY OF JOSEON GLOW Serum za lice · 30 ml | Bipa | 15,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| CERAVE BLEMISH Gel-krema za lice · 40 ml | Bipa | 16,90 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BEAUTY OF JOSEON RELIEF SUN AQUA FRESH Krema za lice · 50 ml | Bipa | 16,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BEAUTY OF JOSEON VITAMI C Serum za lice · 30 ml | Bipa | 17,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| CERAVE OIL CONTROL Krema za lice · 52 ml | Bipa | 19,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| ROUND LAB BIRCH JUICE SPF50, krema za lice · 50 ml | Bipa | 25,45 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| MEDICUBE PDRN COLLAGEN Krema za lice · 55 g | Bipa | 29,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| LA ROCHE POSAY KREMA EFFACLAR AZ Krema za lice · 40 ml | Bipa | 37,50 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.