Nivea na akciji
Proizvodi marke Nivea su ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Plodine, Kaufland, NTL, SPAR, Lidl, dm, Bipa, Metro, Konzum i Boso. Ukupno 27 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft (750 ml) u Plodine za 3,99 €, odnosno 5,32 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · 750 ml | 3,99 € | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | NIVEA Gel za tuširanje razne vrste · 250 ml | 1,49 € | 5,96 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Nivea Krema Soft · 300 ml | 3,49 € | 11,63 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | NIVEA Mlijeko za tijelo, 500 ml · 500 ml | 5,99 € | 11,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | NIVEA Soft krema XXL · 500 ml | 6,99 € | 13,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| dm | Nivea deo sprej Black&White · 250 ml | 3,95 € | 15,80 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Bipa | NIVEA Micelarna voda, odabrane vrste · 400 ml | 6,75 € | 16,88 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Metro | NIVEA KREME · 150 ml | 3,49 € | 23,27 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Konzum | NIVEA Mlijeko za tijelo odabrane vrste · 250 ml | 5,99 € | 23,96 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Nivea Šampon Creme soft | 4,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NIVEA Gel za tuširanje Creme Care ili Creme Soft · 750 ml | Plodine | 3,99 € | 8,89 € | −53% | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NIVEA Gel za tuširanje razne vrste · 250 ml | Kaufland | 1,49 € | 2,99 € | −50% | 5,96 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Nivea Krema Soft · 300 ml | NTL | 3,49 € | 11,63 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| NIVEA Mlijeko za tijelo, 500 ml · 500 ml | SPAR | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 11,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NIVEA Soft krema XXL · 500 ml | Lidl | 6,99 € | 13,98 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| NIVEA Krema Soft · 500 ml | SPAR | 6,99 € | 10,99 € | −36% | 13,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NIVEA Krema za njegu kože · 250 ml | Kaufland | 3,89 € | 5,19 € | −25% | 15,56 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Nivea deo sprej Black&White · 250 ml | dm | 3,95 € | 15,80 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| NIVEA Micelarna voda, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 6,75 € | −34% | 16,88 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| NIVEA KREME · 150 ml uz karticu | Metro | 3,49 € | 4,99 € | −30% | 23,27 €/l | do 15. 10. 2026. |
| NIVEA Mlijeko za tijelo odabrane vrste · 250 ml | Konzum | 5,99 € | 23,96 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Nivea Krema · 75 ml | NTL | 1,99 € | 26,53 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| NIVEA Krema za kosu · 150 ml | Bipa | 4,75 € | −39% | 31,67 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| NIVEA Dječje vlažne maramice Soft&Cream · 57 komada uz karticu | Plodine | 2,19 € | 3,69 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| NIVEA Univerzalna krema | Bipa | 2,35 € | −25% | do 14. 10. 2026. | ||
| NIVEA Dezodorans ili roll | Kaufland | 2,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| NIVEA Losion za tijelo | Bipa | 4,65 € | −29% | do 14. 10. 2026. | ||
| Nivea Facial s hijaluronskom kiselinom | dm | 4,95 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea Šampon Creme soft | Boso | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| NIVEA MEN SET NIVEA MEN FEEL SOOTHED gel za tuširanje, 250ml + KREMA 75ml | Konzum | 6,00 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nivea Repair & Care losion za tijelo | dm | 6,65 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea kremasto mlijeko za tijelo | dm | 6,65 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea mlijeko za suhu kožu tijela | dm | 6,65 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea serum za suhu kožu tijela | dm | 6,65 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea Repair & Care serum za tijelo | dm | 7,30 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea Repair & Care krema s ureom | dm | 7,90 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Nivea krema za suhu kožu tijela | dm | 7,90 € | do 15. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −50% | -50% POPUSTA NIVEA BABY | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −50% | -50% POPUSTA NIVEA MICELARNE VODICE | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −30% | -30% NA ODABRANE NIVEA KREME | Konzum | 04. 10. 2026. |
| −25% | PROIZVODI ZA BRIJANJE NIVEA MEN odabrane vrste -25% JEFTINIJE | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Nivea Gel za tuširanje · 500 ml | Tommy | 3,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea Micellar Water SOOTHING s nježnom formulom + Panthenol · 400 ml | dm | 4,15 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea hranljiva dnevna krema Facial 7 CARE krema Facial 7 | dm | 4,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NIVEA Balzam poslije brijanja, odabrane vrste · 100 ml | Bipa | 7,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea Gel za tuširanje Creme Care za žene, muškarce · 250 ml | NTL | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za muškarce · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za žene · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za muškapce · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Krema za ruke · 75 ml | Studenac | 2,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NIVEA Krema · 200 ml | Kaufland | 4,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NIVEA šampon za kosu ili regenerator za kosu · 250 ml / 200 ml | MÜLLER | 2,59 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| NIVEA gel za tuširanje · 250 ml | MÜLLER | 2,99 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| NIVEA losion za intimnu njegu · 250 ml | MÜLLER | 3,29 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| NIVEA Gel za tuširanje odabrane vrste · 2x400 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NIVEA Gel za tuširanje odabrane vrste · 250 ml | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NIVEA Odabrani proizvodi · 30-400 ml | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NIVEA Gel za tuširanje razne vrste · 750 ml | Kaufland | 4,19 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nivea Gel za tuširanje creme care, energy · 500 ml | Studenac | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NIVEA Shower gel coconut/men energy 250ml · 250ml | Pivac | 1,90 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| NIVEA šampon za kosu ili regenerator za kosu · 250 ml / 200 ml | MÜLLER | 2,59 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| NIVEA losion za intimnu njegu · 250 ml | MÜLLER | 3,29 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| NIVEA Losion za tijelo XXL · 625 ml | Lidl | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| NIVEA Rich Nourishing Losion za tijelo, odabrane vrste · 400 ml | Bipa | 4,65 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| NIVEA SOFT Univerzalna krema · 300 ml | Bipa | 6,75 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Nivea Gel za tuširanje razne vrste · 500 ml | Kaufland | 3,19 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Nivea Gel za tuširanje Creme Care · 750 ml | NTL | 3,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Nivea Deo u spreju razne vrste | Kaufland | 3,54 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Nivea deo sprej Black&White · 250 ml | dm | 3,95 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NIVEA Gel za tuširanje creme care, energy · 500 ml | Studenac | 4,39 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Nivea Krema za lice protiv bora razne vrste · 50ml | Kaufland | 4,79 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.