Dezodorans na akciji
Dezodorans je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Bipa, dm, Konzum, Kaufland i Plodine. Ukupno 22 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: LACTOVIT Deo sprej, odabrane vrste (200 ml) u Bipa za 3,15 €, odnosno 15,75 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Bipa | LACTOVIT Deo sprej, odabrane vrste · 200 ml | 3,15 € | 15,75 €/l | do 14. 10. 2026. |
| dm | Nivea deo sprej Black&White · 250 ml | 3,95 € | 15,80 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Konzum | DOVE DEZODORANS odabrane vrste · 150ml | 3,99 € | 26,60 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | NIVEA Dezodorans ili roll | 2,59 € | do 06. 10. 2026. | |
| Plodine | GARNIER Dezodorans roll on odabrani proizvodi · 50 - 150 ml | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −35% | DEO PROIZVODI DOVE odabrane vrste 200 ml -35% JEFTINIJE | SPAR | 06. 10. 2026. |
| −20% | PROIZVODI TESORI odabrane vrste gel za tuširanje, 250 ml ili deo sprej, 150 ml -20% JEFTINIJE | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BI CARE Deo roll-on floral · 50 ml | Bipa | 1,15 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Balea deo sprej Vanille & Kokos, više vrsta · 150 ml | dm | 1,15 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Balea MEN deo sprej Fresh · 200 ml | dm | 1,15 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Rexona deo sprej Bright Bouquet · 150 ml | dm | 3,20 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARNIER Deo sprej/roll on, odabrane vrste · 150/50 ml | Bipa | 3,45 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dove deo sprej · 150 ml | dm | 3,75 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea Men deo sprej Deep Black, više vrsta · 200 ml | dm | 3,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| L'oreal Men Expert Dezodorans · 150 ml | Tommy | 4,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VICHY Deo sprej/roll on, odabrane vrste · 125/50 ml | Bipa | 11,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VICHY INVISIBLE RESIST Deo roll on · 50 ml | Bipa | 14,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LA PIEL Prirodni dezodorans, odabrane vrste · 30 ml | Bipa | 18,95 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za muškarce · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za žene · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nivea Deo sprej za muškapce · 150 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OLD SPICE Deo u spreju ili u sticku odabrane vrste · 50 ml - 150 ml | Kaufland | 2,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Denim Deo sprej Original · 150 ml | NTL | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BOROTALCO Deo u spreju ili Roll on razne vrste · 50ml ili 150ml | Kaufland | 2,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dove Dezodorans original · 150 ml | Studenac | 3,77 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOVE Dezodorans · 200 ml | Lidl | 3,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| TABAC Original dezodorans u stiku · 75 ml | MÜLLER | 7,19 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| OLD SPICE Dezodorans ili gel za tuširanje odabrani proizvodi · 50 - 400 ml | Plodine | 2,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Borotalco Roll-on Borotalco Original · 50 ml | Boso | 3,60 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Old Spice Deo stick, gel za tuširanje whitewater · 50 ml ili 400 ml | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Borotalco Deo proizvodi Borotalco · 50 ml ili 150 ml | SPAR | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Axe Dezodorans Africa · 150 ml | Studenac | 3,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AXE Dark temptation dezodorans 150ml · 150ml | Pivac | 2,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| TABAC Original dezodorans u stiku · 75 ml | MÜLLER | 7,19 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| REXONA Deo sprej/roll on/stick, odabrane vrste · 150/50/50 ml | Bipa | 2,65 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BIOBAZA Deo roll on, odabrane vrste · 50 ml | Bipa | 2,95 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| OLD SPICE Deo sprej/stick, odabrani vrste · 150/50 ml | Bipa | 3,15 € | 03. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Old Spice akcija
- Nivea akcija
- Dove akcija
- Garnier akcija
- Borotalco akcija
- Axe akcija
- Gel za tuširanje akcija
- Med akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.