Bomboni na akciji
Bomboni su ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Studenac, Kaufland, Ribola, NTL, Plodine, Metro, Lidl, dm, Konzum, Boso, Tommy i SPAR. Ukupno 25 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Doces Bomboni voćni miješani (400 g) u Studenac za 1,69 €, odnosno 4,23 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Studenac | Doces Bomboni voćni miješani · 400 g | 1,69 € | 4,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | K-CLASSIC Bomboni voćne karamele · 300 g | 1,79 € | 5,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | KRAŠ Mentol bomboni · 100 g | 0,69 € | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Roshen Bomboni žele Bonny Fruit bobičasto voće, citrus · 200 g | 1,49 € | 7,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | KIKI ILI BRONHI Bomboni · 200 g | 1,79 € | 8,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | HARIBO BOMBONI · više vrsta, 100 g | 1,18 € | 11,80 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | BELLAROM Kapsule karamela latte Dolce Gusto kompatibilne · 180 g | 3,49 € | 19,39 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| dm | Sportness proteinska pločica s okusom slane karamele · 45 g | 0,95 € | 21,11 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Konzum | PANDY GUMENI BOMBONI odabrane vrste · 50g | 1,59 € | 31,80 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Bomboni Ki-Ki Punioza, jagoda-twist | 0,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| Tommy | Skittles Bomboni | 1,15 € | do 07. 10. 2026. | |
| SPAR | Haribo Gumeni bomboni Haribo | 1,19 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Doces Bomboni voćni miješani · 400 g uz karticu | Studenac | 1,69 € | 2,19 € | −23% | 4,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K-CLASSIC Bomboni voćne karamele · 300 g uz karticu | Kaufland | 1,79 € | −30% | 5,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| KRAŠ Mentol bomboni · 100 g | Ribola | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Roshen Bomboni žele Bonny Fruit bobičasto voće, citrus · 200 g | NTL | 1,49 € | 7,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Smiješak Voćne karamele · 385 g | NTL | 2,89 € | 7,51 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Helf Bomboni original, mentol i eukaliptus · 80 g | NTL | 0,69 € | 8,63 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kavabon Bombon · 80 g | NTL | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 8,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pionir Bomboni Negro · 100 g | Studenac | 0,89 € | 1,29 € | −31% | 8,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KIKI ILI BRONHI Bomboni · 200 g | Plodine | 1,79 € | 2,39 € | −25% | 8,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| HARIBO Bomboni gumeni odabrane vrste · 100 g | Kaufland | 0,99 € | 1,45 € | −31% | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRITT Karamela voćni mix ili bobičasto voće · 350 g | Kaufland | 3,69 € | 10,55 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| STORCK Nimm2 Gumeni bomboni · 90 g | Ribola | 0,99 € | 11,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| HARIBO BOMBONI · više vrsta, 100 g uz karticu | Metro | 1,18 € | −14% | 11,80 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| BELLAROM Kapsule karamela latte Dolce Gusto kompatibilne · 180 g | Lidl | 3,49 € | 19,39 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Sportness proteinska pločica s okusom slane karamele · 45 g | dm | 0,95 € | 21,11 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Sportness pločica s 33% bjelančevina kikiriki i karamela · 40 g | dm | 0,95 € | 23,75 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Ferrero Bombonijera Rocher · 200 g | NTL | 5,99 € | 29,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PANDY GUMENI BOMBONI odabrane vrste · 50g | Konzum | 1,59 € | 31,80 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| BELLAROM Kapsule za kavu Vanilija ili Karamela 10 komada Nespresso kompatibilne · 55 g | Lidl | 1,99 € | 36,18 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Bomboni Ki-Ki Punioza, jagoda-twist | Boso | 0,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Skittles Bomboni | Tommy | 1,15 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Haribo Gumeni bomboni Haribo | SPAR | 1,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Bomboni Mini Yum Voćna karamela | Boso | 1,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Haribo Gumeni bomboni | Tommy | 1,79 € | do 07. 10. 2026. | |||
| UNA TIRA Gumeni bomboni | Plodine | 3,49 € | 3,99 € | −12% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| CEDEVITA BOMBON naranča, limun · 18 g | Vrutak | 0,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| RONDO C bombon CLASSIC · 28g | Vrutak | 0,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mentol, Kraš Bomboni · 100 g | Tommy | 0,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZOZOLE Gumeni bomboni · 75 g | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BEBETO Gumeni bomboni · 80 g | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| M&M's Draže bomboni · 45 g | Tommy | 0,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KRAŠ Pepermint bomboni · 100 g | Trgovina Krk | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| HARIBO Gumeni bomboni · 85 - 100 g | Trgovina Krk | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SKITTLES BOMBONI GIANTS · 116g | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ki-Ki Bomboni gumeni · 180 g | Tommy | 1,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Solopop Lizalica zviždalika · 16 g | NTL | 0,20 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Solopop Lizalica zviždaljka · 16 g | NTL | 0,20 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MENTOL Zeleni bomboni, kandit · 100g | Konzum | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kandit Bomboni mentol, zeleni · 100 g | Studenac | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Wrigley BOMBONI SKITTLES fruits, crazy sours · 38 g | Studenac | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pionir BOMBON NEGRO · 100 g | Studenac | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KIKI Bomboni · 90g-100g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FISHERMAN'S FRIEND Bomboni · 25 g | Ribola | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bombon Big Baby Pop Sour · 32 g | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Doces Bomboni voćni, mješani · 400 g | Studenac | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bomboni Frutti di Bosco · 350 g | NTL | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Frutti di Bosco Bomboni · 350 g | NTL | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Ki-ki Tutti Frutti karamela · 400 g | Ribola | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FINESSE Bombonijera školjkice · 230g | Konzum | 3,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TOFFIFEE BOMBONIJERA TOFFIFEE · 400 g | SPAR | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TROLLI gumeni bomboni · 150 g | MÜLLER | 0,99 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| WERTHER'S ORIGINAL bomboni · 120 g | MÜLLER | 1,19 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| KIKI Bomboni odabrane vrste · 90 - 400 g | Plodine | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| NEXT Bombonijera Bonette · 400 g | Plodine | 3,35 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Bebeto Bomboni Bebeto Rainbow twist · 60 g | Boso | 0,69 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.