Cedevita na akciji
Proizvodi marke Cedevita su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Konzum, Kaufland, Metro, Studenac i NTL. Ukupno 8 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Cedevita Praškasti napitak limun, naranča (1000g) u Konzum za 6,19 €, odnosno 6,19 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | Cedevita Praškasti napitak limun, naranča · 1000g | 6,19 € | 6,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | CEDEVITA Instant napitak naranča ili limun · 1000 g | 6,25 € | 6,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | CEDEVITA NAPITAK · naranca, limun, bazga limun, limeta, ananas mango, 900 g | 6,38 € | 7,09 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Cedevita Vitaminski napitak | 0,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| NTL | Cedevita Odabrani asortiman ledenih čajeva | 1,15 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedevita Praškasti napitak limun, naranča · 1000g | Konzum | 6,19 € | 6,19 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEDEVITA Instant napitak naranča ili limun · 1000 g | Kaufland | 6,25 € | 6,25 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEDEVITA NAPITAK · naranca, limun, bazga limun, limeta, ananas mango, 900 g uz karticu | Metro | 6,38 € | 7,09 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Cedevita Vitaminski napitak | Studenac | 0,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| CEDEVITA VITAMINSKA VODA odabrane vrste · 0,5l | Konzum | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 1,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Cedevita Odabrani asortiman ledenih čajeva | NTL | 1,15 € | do 06. 10. 2026. | |||
| CEDEVITA Ledeni čaj breskva, šumsko voće · 1,5l | Konzum | 1,49 € | 1,69 € | −11% | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Cedevita Ledeni čaj · 1,5 l uz količinu | Studenac | 1,69 € | 1,85 € | −8% | 1,13 €/l | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| CEDEVITA BOMBON naranča, limun · 18 g | Vrutak | 0,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CEDEVITA GO odabrane vrste · 340 ml | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Cedevita Vitaminski napitak · 0,34 l | Studenac | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cedevita Vitaminski napitak naranča, limun, ananas - mango · 0,34 l | Studenac | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant napitak · 340 ml | Plodine | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Cedevita Voda vitaminska limun-ananas ili limun - naranča · 1,5 L | Tommy | 1,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Cedevita Instant napitak · 455 g | Tommy | 3,69 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj · 0,5 l | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cedevita Napitak Cedevita Fresh · različite vrste 340 ml | SPAR | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cedevita Vitaminski napitak · 0,34 l | Studenac | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Piće Ice Tea · 1,5 L | Kaufland | 1,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant napitak odabrane vrste · 455 g | Plodine | 3,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant napitak · 900 g | Ribola | 5,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Instant napitak Cedevita · 900 g | SPAR | 5,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEDEVITA Naranča · 200g | Konzum | 1,99 € | 17. 08. 2026. – 20. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant napitak · 900 g | Lidl | 5,79 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Cedevita Instant napitak · 340 ml | Tommy | 0,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| CEDEVITA NEGAZIRANO PIĆE odabrane vrste · 0,34l, 1l=3,50EUR | Konzum | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj breskva-limun ili šumsko voće-limeta · 1,5 l | Plodine | 1,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Ledeni čaj · 1,5 l | Plodine | 1,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Cedevita Vitaminska voda · 1,5 l | Studenac | 1,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Osvježavajuće piće Limun i naranča ili Limun i ananas · 1,5 l, 1 l | Ribola | 1,59 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Vitaminska voda, Razne vrste · 0,75 l | Trgovina Krk | 1,79 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant vitaminski napitak, Razne vrste · 200 g | Trgovina Krk | 2,19 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Cedevita VITAMINSKI NAPITAK · 900 g | Studenac | 5,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CEDEVITA Instant napitak · 1,15 l | Plodine | 5,79 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.