Voda na akciji
Voda je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Metro, Tommy, Lidl, SPAR, Kaufland, Studenac, NTL, Ribola, Konzum i Boso. Ukupno 23 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA (7 l) u Metro za 1,12 €, odnosno 0,16 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA · 7 l | 1,12 € | 0,16 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Tommy | Sara Negazirana voda · 1,5 l | 0,65 € | 0,44 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Voda studena ili Studenac · 1,5 l | 0,69 € | 0,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Jamnica Gazirana aromatizirana voda · 1,5 l | 1,39 € | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja · 1,5 l | 1,49 € | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | JUICY Vitaminska Immuno boost voda odabrane vrste · 0,5 l | 0,99 € | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | CEDEVITA VITAMINSKA VODA odabrane vrste · 0,5l | 0,99 € | 1,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Voda Vera | 0,41 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA · 7 l uz karticu | Metro | 1,12 € | −20% | 0,16 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| SARAJEVSKI KISELJAK MINERALNA VODA · 1,5 l uz karticu | Metro | 0,44 € | −14% | 0,29 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Sara Negazirana voda · 1,5 l | Tommy | 0,65 € | 0,44 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Lidl | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Voda studena ili Studenac · 1,5 l | SPAR | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 0,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CETINA DINARA negazirana, gazirana prirodna mineralna voda · 0,5 l uz karticu | Metro | 0,27 € | −34% | 0,54 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | Kaufland | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Jamnica Gazirana aromatizirana voda · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 1,85 € | −24% | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JAMNICA MINERALNA VODA · povratna ambalaža 15x0,5 l uz karticu | Metro | 7,20 € | 0,96 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja · 1,5 l | NTL | 1,49 € | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Jana Voda Jana Vitamin · 1,5 l | SPAR | 1,59 € | 1,79 € | −11% | 1,06 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Juicy Voda Vitamin Immuno Boost, Optimist · 1,5 l | NTL | 1,69 € | 1,13 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| MG MIVELA Mineralna voda gazirana ili blago gazirana · 1,5 l | Kaufland | 1,99 € | 1,33 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| JUICY Vitaminska Immuno boost voda odabrane vrste · 0,5 l | Ribola | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 1,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CEDEVITA VITAMINSKA VODA odabrane vrste · 0,5l | Konzum | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 1,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| JUICY VITAMINSKA VODA odabrane vrste · 0,5l | Konzum | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 1,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| JANA VITAMIN REFRESH FUNKCIONALNA VODA · 0,5l | Konzum | 1,05 € | 2,10 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| DONATURAL VODA odabrane vrste · 0,5l | Konzum | 1,39 € | 2,78 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| VITAMIN WELL VODA odabrane vrste · 0,5l | Konzum | 1,79 € | 3,58 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Voda Vera | Boso | 0,41 € | do 07. 10. 2026. | |||
| JAMNICA Prirodna gazirana voda · 1 l | Ribola | 0,79 € | 0,95 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Radenska Gazirana voda | Tommy | 0,85 € | do 07. 10. 2026. | |||
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana | Konzum | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Sarajevski kiseljak Gazirana voda · 1,5 L | Tommy | 0,75 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SARAJEVSKI KISELJAK Gazirana mineralna voda · 1,5 l | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Radenska Mineralna voda · 1,50L | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Mg mivela Voda gazirana, blago gazirana · 1,00l | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMNICA Mineralna voda · 6x1,5 l | Metro | 4,96 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Trgovina Krk | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Sara PRIRODNA IZVORSKA VODA · 1,5 l | Studenac | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZALA Prirodna izvorska voda · 1,5 l | Ribola | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jamnica GAZIRANA MINERALNA VODA · 1 l | Studenac | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RADENSKA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · 1,5l | Konzum | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Radenska Voda gazirana Kraljevi vrelec · 1,5 l | NTL | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RADENSKA Mineralna voda jačana · 1,5 L | Kaufland | 0,85 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jana Voda negazirana limun-limeta · 1,5 l | NTL | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jamnica GAZIRANA AROMATIZIRANA VODA (limeta-kiwano) · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JANA Voda s okusom limun limeta ili jagoda guava · 1,5 L | Kaufland | 1,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Sara Voda negazirana · 6 l | NTL | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Voda Jamnica Sensation · 1 l | SPAR | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JANA 5+1 Extra hidration Prirodna voda · 6x1,5 l | Ribola | 4,95 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Voda Jana ili Jamnica · 6x1,5 l | SPAR | 4,95 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana prirodna mineralna voda · 6x1,5 l | Ribola | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SAGUARO Prirodna mineralna voda · 7 l | Lidl | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| JAMNICA Prirodna gazirana mineralna voda · 4x1,5 l | Lidl | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SARAJEVSKI KISELJAK Mineralna voda · 1,5 l | Plodine | 0,75 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Studenac Voda · 1,5 l | Tommy | 0,69 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Voda Sarajevski kiseljak Gazirana · 1,5 l | Boso | 0,75 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Voda Studena Negazirana · 750 ml | Boso | 0,85 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Voda Radenska Gazirana · 1,5 l | Boso | 0,89 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Cedevita Voda vitaminska limun-ananas ili limun - naranča · 1,5 L | Tommy | 1,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SARA Prirodna mineralna voda · 1,5 l | Ribola | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| STUDENAC Gazirana prirodna mineralna voda · 1,5 l | Ribola | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.