Jamnica na akciji
Proizvodi marke Jamnica su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Studenac, Metro, dm, Tommy, Ribola i Konzum. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Jamnica Mineralna voda gazirana (4 x 1,5 L) u Kaufland za 3,49 €, odnosno 0,59 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Jamnica Gazirana aromatizirana voda · 1,5 l | 1,39 € | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | JAMNICA MINERALNA VODA · povratna ambalaža 15x0,5 l | 7,20 € | 0,96 €/l | do 31. 10. 2026. |
| dm | Jamnica Pro Sport limun-grejp · 0,75 l | 1,50 € | 2,00 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Tommy | Jamnica Gazirano piće · 0,33 l | 1,15 € | 3,49 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Ribola | JAMNICA Prirodna gazirana voda · 1 l | 0,79 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | Kaufland | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Jamnica Gazirana aromatizirana voda · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 1,85 € | −24% | 0,93 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JAMNICA MINERALNA VODA · povratna ambalaža 15x0,5 l uz karticu | Metro | 7,20 € | 0,96 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Jamnica Pro Sport limun-grejp · 0,75 l | dm | 1,50 € | 2,00 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Jamnica Gazirano piće · 0,33 l | Tommy | 1,15 € | 3,49 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| JAMNICA Prirodna gazirana voda · 1 l | Ribola | 0,79 € | 0,95 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana | Konzum | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| JAMNICA Mineralna voda · 6x1,5 l | Metro | 4,96 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Trgovina Krk | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jamnica GAZIRANA MINERALNA VODA · 1 l | Studenac | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jamnica Gazirano piće limonada, narančada · 330 ml | NTL | 1,15 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jamnica Gazirano piće limunada, narančada · 330 ml | NTL | 1,15 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jamnica GAZIRANA AROMATIZIRANA VODA (limeta-kiwano) · 1,5 l | Studenac | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Voda Jamnica Sensation · 1 l | SPAR | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Voda Jana ili Jamnica · 6x1,5 l | SPAR | 4,95 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana prirodna mineralna voda · 6x1,5 l | Ribola | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Prirodna gazirana mineralna voda · 4x1,5 l | Lidl | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Jamnica Gazirano piće · 1 l | Tommy | 1,69 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gazirano piće Jamnica narančada ili limunada · 0,33 L | SPAR | 1,15 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Jamnica Gazirano piće · 1 l | Studenac | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana · 6 x 1,5 l | Lidl | 4,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Jamnica Blago gazirana voda · 1,5 L | Tommy | 0,85 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| LIMUNADA, NARANČADA GAZIRANO PIĆE Jamnica · 0,33l | Konzum | 1,15 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jamnica Gazirano piće bezalkoholno Limunada ili Narančada · 2 L | Kaufland | 1,69 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.