Mineralna voda na akciji
Mineralna voda je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Metro, Lidl, Kaufland, NTL, Ribola, Tommy i Konzum. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA (7 l) u Metro za 1,12 €, odnosno 0,16 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA · 7 l | 1,12 € | 0,16 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja · 1,5 l | 1,49 € | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | JAMNICA Prirodna gazirana voda · 1 l | 0,79 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Radenska Gazirana voda | 0,85 € | do 07. 10. 2026. | |
| Konzum | JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CETINA NEGAZIRANA RIRODNA MINERALNA VODA · 7 l uz karticu | Metro | 1,12 € | −20% | 0,16 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| SARAJEVSKI KISELJAK MINERALNA VODA · 1,5 l uz karticu | Metro | 0,44 € | −14% | 0,29 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Lidl | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| CETINA DINARA negazirana, gazirana prirodna mineralna voda · 0,5 l uz karticu | Metro | 0,27 € | −34% | 0,54 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Jamnica Mineralna voda gazirana · 4 x 1,5 L | Kaufland | 3,49 € | 0,59 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| JAMNICA MINERALNA VODA · povratna ambalaža 15x0,5 l uz karticu | Metro | 7,20 € | 0,96 €/l | do 31. 10. 2026. | ||
| Sensation Voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun, mango-marakuja · 1,5 l | NTL | 1,49 € | 0,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| MG MIVELA Mineralna voda gazirana ili blago gazirana · 1,5 l | Kaufland | 1,99 € | 1,33 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| JAMNICA Prirodna gazirana voda · 1 l | Ribola | 0,79 € | 0,95 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Radenska Gazirana voda | Tommy | 0,85 € | do 07. 10. 2026. | |||
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana | Konzum | 3,49 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Sarajevski kiseljak Gazirana voda · 1,5 L | Tommy | 0,75 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SARAJEVSKI KISELJAK Gazirana mineralna voda · 1,5 l | Trgovina Krk | 0,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Radenska Mineralna voda · 1,50L | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMNICA Mineralna voda · 6x1,5 l | Metro | 4,96 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Trgovina Krk | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jamnica GAZIRANA MINERALNA VODA · 1 l | Studenac | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RADENSKA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · 1,5l | Konzum | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RADENSKA Mineralna voda jačana · 1,5 L | Kaufland | 0,85 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMNICA Gazirana prirodna mineralna voda · 6x1,5 l | Ribola | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SAGUARO Prirodna mineralna voda · 7 l | Lidl | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| JAMNICA Prirodna gazirana mineralna voda · 4x1,5 l | Lidl | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SARAJEVSKI KISELJAK Mineralna voda · 1,5 l | Plodine | 0,75 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Voda Sarajevski kiseljak Gazirana · 1,5 l | Boso | 0,75 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SARA Prirodna mineralna voda · 1,5 l | Ribola | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| STUDENAC Gazirana prirodna mineralna voda · 1,5 l | Ribola | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| STUDENAC Gazirana prirodna mineralna voda STUDENA Prirodna izvorska voda · 1,5 l, 1 l | Ribola | 0,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KISELJAK Prirodna mineralna voda · 1,5 l | Konzum | 0,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Radenska prirodna izvorska mineralna voda · 0,5 l | Studenac | 0,75 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Radenska Gazirana mineralna, prirodna izvorska voda · 1,5 l | Studenac | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MIVELA MG+ Mineralna voda s dodatkom magnezija · 0,5 l | Ribola | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MIVELA MG+ Mineralna voda s dodatkom magnezija · 0,5 l, 1 l | Ribola | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mineralna voda Radenska · 6 x 1,5 L | SPAR | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| JAMNICA ILI JANA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · 6 x 1,5 l | Plodine | 4,95 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| JAMNICA Prirodna mineralna voda gazirana · 6 x 1,5 l | Lidl | 4,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Jamnica Blago gazirana voda · 1,5 L | Tommy | 0,85 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| CETINA ILI DINARA Voda prirodna, mineralna gazirana ili negazirana · 1,5 L | Kaufland | 0,65 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Studenac PRIRODNA MINERALNA VODA STUDENA negazirana STUDENAC gazirana · 1,5l | Konzum | 0,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Kiseljak gazirana mineralna voda · 1,5 l | Studenac | 0,75 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sarajevski Kiseljak gazirana prirodna mineralna · 1,5 l | NTL | 0,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Sarajevski Kiseljak Voda gazirana prirodna mineralna · 1,5 l | NTL | 0,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.