Radenska na akciji
Proizvodi marke Radenska su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Lidl i Tommy. Ukupno 2 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: RADENSKA Gazirana mineralna voda (6x1,5 l) u Lidl za 3,99 €, odnosno 0,44 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Tommy | Radenska Gazirana voda | 0,85 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RADENSKA Gazirana mineralna voda · 6x1,5 l | Lidl | 3,99 € | 0,44 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Radenska Gazirana voda | Tommy | 0,85 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Radenska Mineralna voda · 1,50L | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| RADENSKA Prirodna mineralna voda gazirana ili negazirana · 1,5l | Konzum | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Radenska Voda gazirana Kraljevi vrelec · 1,5 l | NTL | 0,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RADENSKA Mineralna voda jačana · 1,5 L | Kaufland | 0,85 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Voda Radenska Gazirana · 1,5 l | Boso | 0,89 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Radenska prirodna izvorska mineralna voda · 0,5 l | Studenac | 0,75 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Radenska Gazirana mineralna, prirodna izvorska voda · 1,5 l | Studenac | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Mineralna voda Radenska · 6 x 1,5 L | SPAR | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| RADENSKA Prirodna gazirana mineralna voda · 1,5 l, 1 l | Ribola | 0,85 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Radenska Gazirana mineralna voda · 4x1,5 l | Studenac | 2,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Radenska Gazirana voda prirodno, mineralna · 6x1,5 L | Kaufland | 3,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.