Sok na akciji
Sok je ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: NTL, SPAR, Pevex, Plodine, Ribola, Metro, Kaufland, Lidl, Boso, Studenac, Konzum i dm. Ukupno 28 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Sky Sok gazirani Orange, Cola (2 l) u NTL za 1,45 €, odnosno 0,73 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Sky Sok gazirani Orange, Cola · 2 l | 1,45 € | 0,73 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | JUICY FRUIT SOK JUICY FRUIT razne vrste 1,5 L · 1,5 L | 1,59 € | 1,06 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Pevex | Sok Joy naranča, jabuka · 1 l | 1,06 € | 1,06 €/l | do 20. 10. 2026. |
| Plodine | TO Voćni nektar razne vrste · 2 l | 2,19 € | 1,10 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | TO Nektar · 2 l | 2,19 € | 1,10 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | TÓ VOĆNI SOK · 1 l | 1,49 € | 1,49 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Kaufland | VINDI Sok od jabuke 100% hrv.jabuka · 1 L | 1,59 € | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | SOLEVITA Sok od naranče · 1 l | 1,99 € | 1,99 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Piće Juicy Breskva-marelica-jabuka nektar · 1 l | 1,99 € | 1,99 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Studenac | Juicy Sok 100% · 1 l | 2,05 € | 2,05 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | JUICY 100% sok naranča · 1l | 2,99 € | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | dmBio začinski sok od limuna · 200 ml | 1,50 € | 7,50 €/l | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sky Sok gazirani Orange, Cola · 2 l | NTL | 1,45 € | 0,73 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| JUICY FRUIT SOK JUICY FRUIT razne vrste 1,5 L · 1,5 L | SPAR | 1,59 € | −11% | 1,06 €/l | do 06. 10. 2026. | |
| Sok Joy naranča, jabuka · 1 l uz karticu | Pevex | 1,06 € | −16% | 1,06 €/l | do 20. 10. 2026. | |
| TO Voćni nektar razne vrste · 2 l | Plodine | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 1,10 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TO Nektar · 2 l | Ribola | 2,19 € | 2,59 € | −15% | 1,10 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vindi Sok Iso Sport gazirani limun-grejp, naranča-limun, Azzuro · 1,5 l | NTL | 1,85 € | 1,23 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Frudela Sok jabuka, naranča, višnja · 200 ml | NTL | 0,29 € | 1,45 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| TÓ VOĆNI SOK · 1 l uz karticu | Metro | 1,49 € | 2,09 € | −29% | 1,49 €/l | do 15. 10. 2026. |
| HAPPY DAY Voćni sok · 1 l | Plodine | 1,49 € | 3,49 € | −57% | 1,49 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINDI Sok od jabuke 100% hrv.jabuka · 1 L | Kaufland | 1,59 € | 2,29 € | −33% | 1,59 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Toco Sok multivitamin · 500 ml | NTL | 0,95 € | 1,90 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| FRUCTAL Nektar odabrane vrste · 1 l | Ribola | 1,99 € | 1,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| SOLEVITA Sok od naranče · 1 l | Lidl | 1,99 € | −16% | 1,99 €/l | do 04. 10. 2026. | |
| Piće Juicy Breskva-marelica-jabuka nektar · 1 l | Boso | 1,99 € | 1,99 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Juicy Sok 100% · 1 l | Studenac | 2,05 € | 2,59 € | −20% | 2,05 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SOLEVITA Svježi nektar od naranče · 1 l | Lidl | 2,19 € | 2,69 € | −18% | 2,19 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Gazirani sok · 0,33 l | Plodine | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 2,58 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PEPSI, MIRINDA ILI 7UP Gazirani sok · 0,33 l | Plodine | 0,85 € | 0,99 € | −14% | 2,58 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JUICY 100% sok naranča · 1l | Konzum | 2,99 € | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Juicy Sok Juice 100% · 1 l | NTL | 2,99 € | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Sok od naranče · 1 l | Plodine | 2,99 € | 3,33 € | −10% | 2,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dmBio začinski sok od limuna · 200 ml | dm | 1,50 € | 7,50 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| Joy Nektar | Studenac | 0,49 € | 0,65 € | −24% | do 06. 10. 2026. | |
| JUICY FRUITS VOĆNI SOK crvena naranča, limunada, grejp, ACE sok, naranča ACE 1,5 l · 30 kom uz karticu | Metro | 1,26 € | −21% | do 31. 10. 2026. | ||
| LIVE Sok | Plodine | 1,39 € | 1,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Vindi Sok 100% | Studenac | 1,99 € | 2,99 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| VINDI SOK NARANČA 100% 1 l · 24 kom uz karticu | Metro | 2,24 € | −14% | do 31. 10. 2026. | ||
| CAPPY ORANGE NEKTAR naranča 0,2 l, 12/1 · 5 kom uz karticu | Metro | 16,39 € | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Maraska Sok Kids Zoo Jabuka, Marelica, Naranča Maraska · 0,20 l | Vrutak | 0,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| YIPPY SOK Rauch odabrane vrste · 0,33 l | Vrutak | 1,19 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maraska Sok Maraska Jabuka C · 1,00 l | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maraska Sok Maraska marelica/breskva/jabuka · 1,00 l | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FIŠ Sok · 2 l | Trgovina Krk | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| TOCO Sok · 1,5 l | Trgovina Krk | 1,55 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ŠOK BOROVNICA Nektar Borovnica · 1,00l | Vrutak | 1,59 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FRUCTAL VOĆNI SOK Razne vrste · 2 l | Trgovina Krk | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JUICY Voćni sok · 1,5 l | Trgovina Krk | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| TO Sok TO Jabuka-Naranča · 1,00 l | Vrutak | 1,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juicy Sok Gusti 100% Juicy · 1,00 l | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juicy Sok Jabuka 100% Juicy · 1,00 l | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| TO Sok TO Multivitamin, Jabuka, Gusti · Juicy 1,00 l | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juicy Sok Ananas 100% Juicy · 1,00 l | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maraska Sok Maraska Amarena · 1,00 l | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juicy Sok Naranča 100% Juicy · 1,00 l | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Juicy Sok naranča · 1 L | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VINDI Voćni sok, A+C+E, crveno voće · 2x0,25 l | Metro | 10,20 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Frudela Sok jabuka, višnja · 200 ml | NTL | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Frudela Sok naranča · 200 ml | NTL | 0,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Joy Nektar, naranča, jabuka · 0,2 l | Studenac | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Coca-Cola Sok gazirani · 330 ml | NTL | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vindi Sok gazirani Tangerine, Tonic Water Zero, Bitter Lemon, Tonic Water · 1,5 l | NTL | 1,33 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Joy Sok naranča, jabuka · 2 l | NTL | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TO NEKTAR odabrane vrste · 1 l | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Juicy Fruits Sok crvena naranča ACE, limunada, multivitamin ACE, naranča-nektarina ACE, zmajevo voće · 1,5 l | NTL | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cockta Sok gazirani, Free, limeta · 1,5 l | NTL | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Fructal NEKTAR (naranča) · 1 l | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Fructal NEKTAR · 1 l | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Sok Aloe Vera Natural, s okusom jagode, manga, Tropical · 500 ml | NTL | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.