Piletina na akciji
Piletina je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Kaufland, Konzum, Plodine, Studenac, SPAR, Lidl, Ribola, Metro, Boso, NTL i Tommy. Ukupno 66 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Pileća zadnja četvrt (1 kg) u Kaufland za 1,99 €, odnosno 1,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Pileća zadnja četvrt · 1 kg | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Pileći batak, zabatak rinfuza · 1kg | 2,49 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | PILE Svježi pileći batak ili zabatak · 1 kg | 2,59 € | 2,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Mesnica Studenaca PILE, grill pile celi pišćanec · 1 kg | 2,69 € | 2,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Cekin Pileća jetra sa srcem · 600 g | 1,79 € | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Svježa pileća zadnja četvrt · 650 g | 1,99 € | 3,06 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA Ćekin Roster pile · 1 kg | 3,18 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | MAGGI TEMELJAC U PRAHU PILEĆI · 1 kg | 11,20 € | 11,20 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Boso | Cekin Pileća krilca pečena · 500 g | 5,80 € | 11,60 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Rižoto s piletinom i povrćem | 1,10 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Njoki s piletinom i gljivama | 1,23 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pileća zadnja četvrt · 1 kg | Kaufland | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pileći batak, zabatak rinfuza · 1kg | Konzum | 2,49 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PILE Svježi pileći batak ili zabatak · 1 kg | Plodine | 2,59 € | 2,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PILE Svježe grill pile · 1 kg | Plodine | 2,69 € | 2,69 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Mesnica Studenaca PILE, grill pile celi pišćanec · 1 kg | Studenac | 2,69 € | 3,15 € | −15% | 2,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cekin Pileća jetra sa srcem · 600 g | SPAR | 1,79 € | 2,49 € | −28% | 2,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježa pileća zadnja četvrt · 650 g uz karticu | Lidl | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 3,06 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| CEKIN Pile roster na podlošku · Vindija, 1kg | Konzum | 3,18 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Hrvatsko pile · 1 kg | Plodine | 3,18 € | 3,31 € | −4% | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Ćekin Roster pile · 1 kg | Ribola | 3,18 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Pile međimursko · 1 kg | SPAR | 3,18 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći batak na podlosku · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 4,59 € | −17% | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pileći zabatak na podlosku · 1 kg | Kaufland | 3,79 € | 3,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AIA Pureći batak sa zabatkom · 1 kg | Plodine | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Otkošteni pileći batak i zabatak · 1 kg | Kaufland | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći batak, zabatak, krila · 500g | Konzum | 2,19 € | 4,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Cekin Čekin pileći batak i zabatak · 1 kg | Ribola | 4,79 € | 6,59 € | −27% | 4,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježi pileći file na pultu mesnice · 1 kg | Plodine | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi pileći file na puhtu mesnice · 1 kg | Plodine | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pileći file od prsa · 1 kg | Kaufland | 4,99 € | 8,89 € | −44% | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pečeno grill pile · 1 kg | Plodine | 5,49 € | 6,90 € | −20% | 5,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cekin Pileća prsa bez kože, obiteljsko pakiranje · 1kg | Konzum | 6,49 € | 6,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Ptuj-Pipo File pileće zabataka · 500g | Konzum | 3,59 € | 4,49 € | −20% | 7,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cekin Pileći ćevapi ili pljeskavice · 400 g | SPAR | 2,99 € | 7,48 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći ćevapi i pljeskavice · 400 g | Kaufland | 2,99 € | 3,49 € | −14% | 7,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CEKIN Pileći file zabatka · 500 g | Plodine | 3,99 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| K-CLASSIC Pileća krilca BBQ · 750 g | Kaufland | 5,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći medaljoni · 660 g | Plodine | 5,79 € | 7,49 € | −22% | 8,77 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pileći batak zabatak · 1 kg | SPAR | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći medaljoni panirani, sa sirom · 660 g | Konzum | 6,49 € | 7,69 € | −15% | 9,83 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| AIA Pileći panirani odrezak grancroccante alla milanese · 300g | Konzum | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 9,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Perutnina Ptuj-Pipo Pileći file · 500g | Konzum | 4,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perutnina Pileći file · 500 g | SPAR | 4,99 € | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileća krilca ili pileći mix · 500 g | Kaufland | 4,99 € | 6,99 € | −29% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CORDON BLEU pileći · 1 kg | Konzum | 10,99 € | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MAGGI TEMELJAC U PRAHU PILEĆI · 1 kg uz karticu | Metro | 11,20 € | 11,20 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Cekin Pileća krilca pečena · 500 g | Boso | 5,80 € | 11,60 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Cekin Pileći mix Dinosi & Školica · 500 g | Boso | 5,80 € | 11,60 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| MELEK Kebab pileći ili juneći · 800 g | Kaufland | 9,59 € | −20% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Decom Pileći marinirani odresci · 400 g | SPAR | 5,15 € | 6,29 € | −18% | 12,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PANIRANI PILEĆI BATAK · 1 kg | Konzum | 12,99 € | 14,99 € | −13% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CEKIN Pileći mini file, odresci pilećeg filea od prsa · Vindija, 400g | Konzum | 5,29 € | 13,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Cekin Pileći mini file · 400 g | SPAR | 5,29 € | 13,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Odresci od pilećeg filea · 400 g | Kaufland | 5,29 € | 13,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CLIPSY Flips piletina · 70 g uz količinu | Studenac | 1,49 € | 1,89 € | −21% | 21,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PAČJI BATAK ZABATAK · 500 g uz karticu | Metro | 12,44 € | 24,88 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Rižoto s piletinom i povrćem | NTL | 1,10 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Njoki s piletinom i gljivama | Tommy | 1,23 € | 1,47 € | −16% | do 07. 10. 2026. | |
| Pileći file mini sa sjemenkama sezama | NTL | 1,60 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Svježi pileći batak ili zabatak · cca 450 g - 550 g | Lidl | 2,49 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Pile · 1,5 kg | Kaufland | 2,69 € | 3,09 € | −13% | do 06. 10. 2026. | |
| Svježe pile | Lidl | 2,69 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Mesnica Studenca Pile | Studenac | 2,69 € | 3,15 € | −15% | do 06. 10. 2026. | |
| Cekin, Vindija Pileći prutići od filea prsa | Tommy | 3,49 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Ledo Medaljoni pileći | NTL | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cordon Bleu ili Medaljoni pileći i pureći · 960g ili 1kg | Kaufland | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cekin Pileći rasjek Premium podložak | NTL | 4,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Perutnina Ptuj-Pipo Marinirano pile s bučinim sjemenkama · cca 1,6kg, 1kg | Konzum | 4,49 € | 5,49 € | −18% | do 06. 10. 2026. | |
| Cekin Pileći batak i zabatak | Studenac | 4,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Pečeno grill pile · 1 kom | Plodine | 5,49 € | 6,90 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| Cekin Pileći file prsiju | Studenac | 5,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cekin, Vindija Pileći rasjek | Tommy | 5,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| CEKIN Pileći rasjek za pohanje, top file · Vindija, cca 1100g, 1kg | Konzum | 5,99 € | 7,69 € | −22% | do 06. 10. 2026. | |
| MARINIRANO PEČENO PILE kom | Konzum | 5,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cekin Dinosi pileći panirani Kids, Školica pileća panirana Kids | NTL | 6,15 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Cekin Panirani pileći fritesi | Studenac | 6,19 € | 7,79 € | −20% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Maggi TJESTENINA MAGGI AZIJA piletina, curry, chilli · 63g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PERUTNINA GRILL PILE · cca 1,6 kg, 1 kg | Trgovina Krk | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Vindon, Vindija Pureći batak · 1 kg | Tommy | 3,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pečena pileća polovica sa prilogom · 1 porcija (meni) | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Cekin, Vindija Mini file od pilećih prsa · 400 g | Tommy | 5,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Cekin, Vindija Pileća krila · 1 kg | Tommy | 5,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PILEĆA PRSA Slim & Fit Perutnina | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kebab goveđi, pileći · 1 kg | Metro | 13,74 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pileći ćevapi · kom | Konzum | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileći file panirani · 100 g | NTL | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS Pileća leđa i hrbat na podlosku · 1 kg | Konzum | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CEKIN Pileća jetra sa srcem na podlošku · 500g | Konzum | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CEKIN Pileća jetra sa srcem · 500 g | Kaufland | 1,85 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS Pileći batak, zabatak i dio leđa na podlosku · 1 kg | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći batak · 500 g | SPAR | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Perutnina Pileći zabatak · 500 g | SPAR | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileći zabatak ili batak · 1 kg | Kaufland | 2,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mesnica Studenca Pile · 1 kg | Studenac | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mešnica Studenca Grill pile celi pišćanec · 1 kg | Studenac | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Purland Pile na podlosku · 1 kg | Kaufland | 2,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS Pileća krila na podlosku · 1 kg | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileća krila · 1 kg | NTL | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pileća krila | NTL | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| S BUDGET Pileća krila · 1 kg | SPAR | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PG OREHOVEC Sporo kuhana pileća krila · 400 g | Kaufland | 2,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Međimursko pile na podlosku | Konzum | 3,18 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Kalibro pile · 1 kg | Ribola | 3,18 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Hrvatsko pile · 1 kg | SPAR | 3,18 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS Pileća jetra sa srcem na podlosku · 1 kg | Konzum | 3,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ČEKIN Pileći zabatak obiteljsko pakiranje · 1 kg | Konzum | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Pileći batak akcija
- Pileći file akcija
- Perutnina akcija
- Puretina akcija
- Ćevapi akcija
- Tjestenina akcija
- Junetina akcija
- Mljeveno meso akcija
- Tortilja akcija
- Pašteta akcija
- Pivac akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.