Ćevapi na akciji
Ćevapi su ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Lidl, Ribola, Konzum, Metro, SPAR i Plodine. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Njoki Ćevapi od krumpirova tijesta svježi (900 g) u Kaufland za 1,99 €, odnosno 2,22 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Njoki Ćevapi od krumpirova tijesta svježi · 900 g | 1,99 € | 2,22 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Svježi ćevapčići · 1 kg | 5,29 € | 5,29 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Ribola | PIK Ćevapčići · 900 g | 5,29 € | 5,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | PIK Ćevapčići · 810 g | 4,99 € | 6,16 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF ŠIŠ ĆEVAPI · 1,2 kg | 8,82 € | 7,35 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| SPAR | Cekin Pileći ćevapi ili pljeskavice · 400 g | 2,99 € | 7,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · 450 g | 3,59 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Njoki Ćevapi od krumpirova tijesta svježi · 900 g | Kaufland | 1,99 € | 2,22 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi ćevapčići · 1 kg | Lidl | 5,29 € | 5,29 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| PIK Ćevapčići · 900 g | Ribola | 5,29 € | 7,79 € | −32% | 5,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIK Ćevapčići · 810 g | Konzum | 4,99 € | 6,16 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| RIGETA Banjalučki ćevapčići · 1 kg | Kaufland | 6,59 € | 8,39 € | −21% | 6,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF ŠIŠ ĆEVAPI · 1,2 kg uz karticu | Metro | 8,82 € | 7,35 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Cekin Pileći ćevapi ili pljeskavice · 400 g | SPAR | 2,99 € | 7,48 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CEKIN Pileći ćevapi i pljeskavice · 400 g | Kaufland | 2,99 € | 3,49 € | −14% | 7,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF ŠIŠ ĆEVAPI · 1,2 kg uz karticu i količinu | Metro | 8,99 € | 7,49 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Ćevapčići · 480 g | SPAR | 3,69 € | 4,79 € | −23% | 7,69 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MESNICA PLODINE Svježi juneći ćevapčići · 450 g | Plodine | 3,59 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| AVE Leskovački ćevapčići · 480g | Konzum | 4,79 € | 6,49 € | −26% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Majstori o gradelj Šiš Ćevapčići · 500 g | Tommy | 3,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pileći ćevapi · kom | Konzum | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Let's BBQ Šiš ćevapčići · 320 g | Kaufland | 2,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDON Pureće okruglice, pljeskovice ili ćevapčići · 400 g | Kaufland | 3,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vindon Ćevapčići pureći, pljeskavice pureće · 400 g | NTL | 3,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Banjalučki ćevapčići · 500 g | SPAR | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ćevapčići grill · Pik, 600 g | NTL | 4,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Ćevapčići grill · 600 g | NTL | 4,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Ćevapčići · 810 g | Konzum | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ave Banjalučki ćevapčići · 480g | Konzum | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Sarajevski Ćevapi 100% juneći ćevapi · 900 g | Kaufland | 7,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Svježi ćevapčići · 500 g | Lidl | 3,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Svježi ćevapčići | Lidl | 4,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| METRO CHEF Ćevapčići · 0,6 kg, cca 1,2 kg (cca 2,5 kg) | Metro | 7,50 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| MESO KAMNIK Svježi leskovački ćevapčići · 450 g | Plodine | 3,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Majstori o'gradela Ćevapčići · 400 g | Tommy | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Vindon, Vindija Pureći Ćevapčići · 532 g | Tommy | 4,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Pileći ćevapi ili Pileće pljeskavice · 400 g | Ribola | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Ćevapčići, classic · 900 g | Studenac | 4,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ćevapčići · 810g | Konzum | 4,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ćevapčići · 900 g | Kaufland | 4,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIK VRBOVEC Juneći ćevapčići · 810 g | Plodine | 8,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Svježi banjalučki ćevapčići · 500 g | Lidl | 3,19 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Chef's ćevapčići · 1000g | Pivac | 6,10 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PLODINE MESNICA Svježi gurmanski ćevapi · 500 g | Plodine | 3,19 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MESO KAMNIK Svježi leskovački ćevapčići · 450 g | Plodine | 3,59 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pik Ćevapčići grill · 600 g | NTL | 4,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Ćevapčići smrznuti, pljeskavica smrznuta · 400 g | NTL | 4,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| AVE Leskovački ćevapi ili pljeskavica Ave · 480 g | SPAR | 4,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Vindon Ćevapčići · 532 g | Studenac | 4,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.