Puretina na akciji
Puretina je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Plodine, Lidl, Konzum, SPAR, Ribola i Tommy. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: AIA Pureća krila (2,7 kg) u Kaufland za 2,59 €, odnosno 0,96 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | AIA Pureća krila · 2,7 kg | 2,59 € | 0,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | VINDON Pureća krila · 1 kg | 2,79 € | 2,79 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Svježa pureća krila · cca 850 g | 2,39 € | 2,81 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | Pureći file od prsa · 1kg | 6,99 € | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | AIA Pureći odresci · 450 g | 4,59 € | 10,20 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA Vindon pureći odresci · 400 g | 5,39 € | 13,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Vindon, Vindija Pureći ražnjići | 6,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AIA Pureća krila · 2,7 kg | Kaufland | 2,59 € | 0,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDON Pureća krila · 1 kg | Plodine | 2,79 € | 2,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježa pureća krila · cca 850 g | Lidl | 2,39 € | 4,19 € | −42% | 2,81 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| CHEF SELECT Pureći Cordon Bleu · 1 kg | Lidl | 3,29 € | 5,49 € | −40% | 3,29 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| AIA Pureći batak sa zabatkom · 1 kg | Plodine | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pureći file od prsa · 1kg | Konzum | 6,99 € | 9,99 € | −30% | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježe mljeveno pureće meso · 500 g | Lidl | 3,79 € | 7,58 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| VINDON Pureće mljeveno meso · 500 g | Kaufland | 4,79 € | 5,49 € | −13% | 9,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| AIA Pureći odresci · 450 g | SPAR | 4,59 € | 10,20 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pureća prsa u ovrku · 1 kg | Konzum | 10,99 € | 15,99 € | −31% | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pureći bečki odrezak · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDIJA Vindon pureći odresci · 400 g | Ribola | 5,39 € | 6,79 € | −20% | 13,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cordon Bleu ili Medaljoni pileći i pureći · 960g ili 1kg | Kaufland | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Vindon, Vindija Pureći ražnjići | Tommy | 6,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Vindon, Vindija Pureći batak · 1 kg | Tommy | 3,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec PUREĆA PRSA U OVITKU | Vrutak | 10,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Kebab pureći/teleći · 1 kg | Metro | 13,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pureća delikates Cekin | Vrutak | 18,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIK Pureća prsa u ovitku · 100 g | Kaufland | 1,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Pureća prsa u ovitku · 100 g | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| A1A Pureća krila vakumirana · cca 2,7kg | Konzum | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDON Pureće okruglice, pljeskovice ili ćevapčići · 400 g | Kaufland | 3,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vindon Ćevapčići pureći, pljeskavice pureće · 400 g | NTL | 3,55 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vindija Pureće mljeveno meso · 500g | Konzum | 4,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| A1A Cordon blue od pileæeg i purećeg mesa · 980g | Konzum | 5,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDON Pureći file od prsa · 750 g | Konzum | 8,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Pureća prsa u ovitku · 1 kg | Ribola | 12,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DULANO Fileća ili pureća prsa · 200 g | Lidl | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Svježi pureći file XXL · cca 1 kg - 1,5 kg | Lidl | 6,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| AIA Pureći mini file ili odresci filea · 400 - 460 g | Plodine | 4,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| VINDON Pureće mljeveno meso · 500 g | Plodine | 4,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Vindon, Vindija Pureća krila · 1 kg | Tommy | 2,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gavrilović Pureća prsa · 350 g | Tommy | 3,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Vindon, Vindija Pureći Ćevapčići · 532 g | Tommy | 4,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| AIA Cordon bleu ili panirani odrezak od piletine i puretine · 220 g - 245 g | Kaufland | 1,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureći vrat · cca. 500 g, 1 kg | Kaufland | 2,39 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureća krila · ca. 850 g | Kaufland | 2,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AiA Cordon bleu od piletine i puretine · 490g | Konzum | 3,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureći batak · 1 kg | Plodine | 3,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDON Pureći batak svježe · 1 kg | Plodine | 3,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AIA Pureći batak i zabatak · cca 2,2 kg | Kaufland | 3,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Vindon pureći file · 475 g | SPAR | 5,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AiA Pureća prsa · cca 1kg | Konzum | 7,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pureći file prsa · 1 kg | Plodine | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.