Mljeveno meso na akciji
Mljeveno meso je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Kaufland, Lidl, SPAR, Plodine i NTL. Ukupno 6 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Svinjsko mljeveno meso (450 g) u Kaufland za 1,59 €, odnosno 3,54 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | Svinjsko mljeveno meso · 450 g | 1,59 € | 3,54 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Svježe miješano mljeveno meso · 850 g | 4,89 € | 5,75 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Rigeta Miješano mljeveno meso · 450 g | 2,99 € | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | PIK VRBOVEC Svježe miješano mljeveno meso · 540 g | 3,99 € | 7,39 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Pik Miješano mljeveno meso | 4,09 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Svinjsko mljeveno meso · 450 g | Kaufland | 1,59 € | 1,83 € | −13% | 3,54 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježe miješano mljeveno meso · 850 g | Lidl | 4,89 € | 5,75 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Rigeta Miješano mljeveno meso · 450 g | SPAR | 2,99 € | 3,39 € | −12% | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIK VRBOVEC Svježe miješano mljeveno meso · 540 g | Plodine | 3,99 € | 7,39 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VINDON Pureće mljeveno meso · 500 g | Kaufland | 4,79 € | 5,49 € | −13% | 9,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pik Miješano mljeveno meso | NTL | 4,09 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Bokun gušta Mljeveno meso · 800 g | Tommy | 4,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIK Vrbovec miješano mljeveno meso · 850 g | Metro | 5,88 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| RAVLIĆ Miješano mljeveno meso · 450 g | SPAR | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Miješano mljeveno meso · 750 g | Konzum | 4,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vindija Pureće mljeveno meso · 500g | Konzum | 4,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Purland mljeveno meso · 850 g | Kaufland | 4,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Mljevena junetina · 540 g | Studenac | 5,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MESNICA PLODINE Svježe juneće mljeveno meso · 500 g | Plodine | 4,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| VINDON Pureće mljeveno meso · 500 g | Plodine | 4,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| MESNICA PLODINE Svježe miješano mljeveno meso · 500 g | Plodine | 3,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Juneće mljeveno meso · 450 g | Kaufland | 3,79 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS MJEŠANO MLJEVENO MESO · 810g | Konzum | 4,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIK Miješano mljeveno meso · 850g | Konzum | 5,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| METRO CHEF Miješano mljeveno meso · cca 2,5 kg i 850 g | Metro | 6,51 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Bokun gušta Mljevena junetina · 450 g | Tommy | 3,79 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Purland Mješano mljeveno meso · 450 g | Kaufland | 2,89 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Cekin Pileće mljeveno meso · 450 g | NTL | 3,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec Miješano mljeveno meso · 540 g | Studenac | 3,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PIK Mljeveno meso · 540 g, 1 kg = 7,39 € | Ribola | 3,99 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.