Pivac na akciji
Proizvodi marke Pivac su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: Plodine, Kaufland, Lidl, Konzum i SPAR. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PIVAC Svinjska mast (2,5 kg) u Plodine za 4,59 €, odnosno 1,84 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | PIVAC Svinjska mast · 2,5 kg | 4,59 € | 1,84 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | PIVAC Hamburger dimljeni · cca 1200 g | 5,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | PIVAC Tirolska kobasica · 800 g | 4,19 € | 5,24 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | Kulen ravni Pivac · 1 kg | 11,99 € | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Pivac Nostalgična kobasica · 330 g | 4,99 € | 15,12 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PIVAC Svinjska mast · 2,5 kg | Plodine | 4,59 € | 9,47 € | −52% | 1,84 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIVAC Hamburger dimljeni · cca 1200 g | Kaufland | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIVAC Tirolska kobasica · 800 g | Lidl | 4,19 € | 5,99 € | −30% | 5,24 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PIVAC Dimljena lopatica · 1 kg | Kaufland | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIVAC Svinjska rebra dimljena · 1 kg | Kaufland | 6,59 € | 7,29 € | −10% | 6,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIVAC Dalmatinska panceta cca 800 g · 1 kg uz količinu | Kaufland | 11,49 € | 11,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kulen ravni Pivac · 1 kg | Konzum | 11,99 € | 16,99 € | −29% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pivac Nostalgična kobasica · 330 g | SPAR | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 15,12 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIVAC Budola · 100 g | Plodine | 1,59 € | 15,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIVAC Dalmatinska pečenica · 100 g | Kaufland | 1,59 € | 2,05 € | −22% | 15,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pivac · 1 kg | SPAR | 15,99 € | 20,59 € | −22% | 15,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Primorska salama Pivac · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 24,99 € | −20% | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PIVAC Dalmatinska suha šunka bez kosti i kože · 3 kg | Metro | 19,38 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PIVAC Tirolska kobasica · 400 g | Kaufland | 2,19 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Junece tripice · 500 g | SPAR | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Banjalučki ćevapčići · 500 g | SPAR | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Suha slanina · 1 kg | Kaufland | 9,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pivac KULEN premium · 1kg | Konzum | 16,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pivac Dalmatinski pršut · 1 kg | Konzum | 49,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Svježi ćevapčići · 500 g | Lidl | 3,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PIVAC Primorska salama · 200 g | Lidl | 3,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PIVAC Nostalgična kobasica · 330 g | Lidl | 6,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PIVAC Dalmatinski pršut · 500 g | Lidl | 10,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PIVAC Kulen ili Zimska kobasica dimljena · 100 g | Kaufland | 1,24 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut · 100 g | Plodine | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut, trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut bez kosti ili Primorska kobasica krajnji proizvod · 100 g | Kaufland | 1,89 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Juneći mix za juhu · cca. 600 g, 1 kg | Kaufland | 7,89 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DIMLJENA PEČENICA Pivac · 1/2, 1 kg | Konzum | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DALMATINSKA SUHA ŠUNKA bez kosti, Pivac · 1/2, 1 kg | Konzum | 17,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Papar mljeveni · 100g | Pivac | 1,89 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Kulen premium narezak · 80g | Pivac | 2,19 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Pečenica dalmatinska narezak · 100g | Pivac | 2,23 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Posebna · 400g | Pivac | 2,25 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Dodatak jelima s povrćem · 1000g | Pivac | 2,29 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Pileći paprikaš · 400g | Pivac | 2,90 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Kulen · 300g | Pivac | 3,78 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Begovska pljeskavica · 450g | Pivac | 3,98 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Juneći burger · 300g | Pivac | 4,11 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Domaća · 330g | Pivac | 4,38 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Hamburger v.p. | Pivac | 5,47 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PIVAC Šunka u ovitku · 800g | Pivac | 5,48 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Kulen akcija
- Kobasice akcija
- Pršut akcija
- Slanina akcija
- Svinjetina akcija
- Ćevapi akcija
- Šunka akcija
- Salama akcija
- Junetina akcija
- Piletina akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.