Pršut na akciji
Pršut je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Lidl, SPAR, Kaufland, Konzum, Plodine, Metro, Studenac i Tommy. Ukupno 17 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: NIKO Pršut (500 g) u Lidl za 8,99 €, odnosno 17,98 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | NIKO Pršut · 500 g | 8,99 € | 17,98 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Vinukić Pršut domaći delikates · 1 kg | 19,99 € | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | DOBRO Pršut narezak · 500 g | 10,99 € | 21,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Pršut narezak, Pisinium · 250 g | 5,99 € | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | DOBRO Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · 250 g | 5,99 € | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF PRŠUT · slovenska receptura narezak, 500 g | 15,66 € | 31,32 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Studenac | Bonkulović Pršut narezak | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Tommy | Dimmes Pršut drniški | 2,59 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NIKO Pršut · 500 g | Lidl | 8,99 € | 17,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Vinukić Pršut domaći delikates · 1 kg | SPAR | 19,99 € | 19,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| DOBRO Pršut narezak · 500 g | Kaufland | 10,99 € | 21,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dobro Pršut delikates · 1 kg | SPAR | 22,99 € | 22,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pršut narezak, Pisinium · 250 g | Konzum | 5,99 € | 8,39 € | −28% | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DOBRO Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · 250 g | Plodine | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · 250 g | Plodine | 5,99 € | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pršut narezak Mijukić · 400 g | SPAR | 9,99 € | 24,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pršut delikatesa · 1 kg | SPAR | 24,99 € | 24,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kraški pršut delikatesa · 1 kg | SPAR | 26,99 € | 35,99 € | −25% | 26,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DALMATINSKI Pršut Voštane · 1 kg | SPAR | 28,99 € | 34,99 € | −17% | 28,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Drniški pršut Drniška tradicija · 1 kg | SPAR | 29,99 € | 29,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF PRŠUT · slovenska receptura narezak, 500 g uz karticu | Metro | 15,66 € | 17,49 € | −10% | 31,32 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Pršut narezak San Daniele ili Parma · 70 g | SPAR | 3,49 € | 49,86 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Bonkulović Pršut narezak | Studenac | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Dimmes Pršut drniški | Tommy | 2,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| KRAS PRIMORSKI PRŠUT BEZ KOSTI uz karticu | Metro | 15,16 € | −13% | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Pršut XXL nar. Dobro · 250g | Vrutak | 8,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PRŠUT NAREZANI Gurman · 500g | Vrutak | 11,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pršut naresci Dobro · 500g | Vrutak | 17,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PISINIUM Pršut ružica · 2,8 kg | Metro | 22,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DOBRO Pršut bez kosti i kože prešani · 100 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bonkulović PRŠUT · 100 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dalmatinski pršut, Miješki · 100 g | SPAR | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Pršut narezak · 500 g | Kaufland | 7,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dobro PRŠUT narezak, Dobro, 400g, 1kg=21,23EUR · 400g | Konzum | 8,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOBRO Pršut naresci · 400 g | Ribola | 8,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K PLUS PRŠUT narezak · 500g | Konzum | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SPAR Pršut narezak · 400 g | SPAR | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pivac Dalmatinski pršut · 1 kg | Konzum | 49,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Dalmatinski pršut · 500 g | Lidl | 10,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PISINIUM Pršut Ruža trajni proizvod · 100 g | Plodine | 2,19 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Bokun Gušta Dalmatinski pršut · 1 kg | Tommy | 24,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut · 100 g | Plodine | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut, trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut bez kosti ili Primorska kobasica krajnji proizvod · 100 g | Kaufland | 1,89 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pršut Vošilane Pršut dalmatiko · 80 g | Studenac | 2,15 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K Plus Pršut narezak · 100g | Konzum | 2,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| DOBRO Pršut narezak · 90 g | Studenac | 2,69 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pršut narezak · 200 g | SPAR | 5,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GUSTI Pršut narezak · 300 g | Plodine | 6,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Pršut narezak Majkić · 400 g | SPAR | 8,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Drniški pršut · 1 kg | SPAR | 29,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Pršut narezak · 300g | Pivac | 6,89 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| KRAŠ Primorski pršut · cca 1 kg | Lidl | 14,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dobro Pršut narezak · 500 g | Tommy | 10,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| PRŠUT VOŠTANE Dalamtiko rezani pršut · 80 g, 1 kg = 26,13 € | Ribola | 2,09 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.