Kobasice na akciji
Kobasice su ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: SPAR, Ribola, NTL, Lidl, Plodine, Kaufland, Metro, Konzum, Boso, Tommy i Studenac. Ukupno 74 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Pivu Čajna kobasica ili čajna narezak (1 kg) u SPAR za 1,49 €, odnosno 1,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Pivu Čajna kobasica ili čajna narezak · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | VINDIJA Vindon pureća posebna kobasica · 1 kg | 2,49 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Vindon/Cekin Kobasica Posebna pureća, pileća · 500 g | 1,59 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | PIVAC Tirolska kobasica · 800 g | 4,19 € | 5,24 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Plodine | PLODINE Pučka kobasica · 750 g | 3,99 € | 5,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | GAVRILOVIĆ Pariška kobasica · 100 g | 0,67 € | 6,70 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | PIK VRBOVEC KRANJSKA KOBASICA GASTRO · 1 kg | 7,49 € | 7,49 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Konzum | Tirolska kobasica · 1 kg | 7,49 € | 7,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Gavrilović Kobasica Gavrilović Šunkarica · 1 kg | 8,20 € | 8,20 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Tommy | Delicato Kobasica Kranjska | 1,79 € | do 07. 10. 2026. | |
| Studenac | Pik Vrbovec Kranjska kobasica | 2,99 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pivu Čajna kobasica ili čajna narezak · 1 kg uz karticu | SPAR | 1,49 € | −11% | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| VINDIJA Vindon pureća posebna kobasica · 1 kg | Ribola | 2,49 € | 3,71 € | −32% | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vindon/Cekin Kobasica Posebna pureća, pileća · 500 g | NTL | 1,59 € | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ToJeTo Kobasica Pučka · 350 g | NTL | 1,19 € | 3,40 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIVAC Tirolska kobasica · 800 g | Lidl | 4,19 € | 5,99 € | −30% | 5,24 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PLODINE Pučka kobasica · 750 g | Plodine | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 5,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gusti Pučka kobasica · 750 g | Plodine | 3,99 € | 4,69 € | −14% | 5,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pariška kobasica · 100 g | Kaufland | 0,67 € | 0,99 € | −32% | 6,70 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIK Tirolska kobasica · 100 g | Kaufland | 0,72 € | 7,20 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KULJANKA Debreciner kobasica · 300 g | Lidl | 2,19 € | 7,30 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Kobasica Alpska · 1 kg | NTL | 7,39 € | 7,39 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK VRBOVEC KRANJSKA KOBASICA GASTRO · 1 kg uz karticu | Metro | 7,49 € | 8,25 € | −9% | 7,49 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Tirolska kobasica · 1 kg uz karticu | Konzum | 7,49 € | 7,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Kobasica Posebna · 1 kg | NTL | 7,49 € | 7,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Šafalada kobasica · 300 g | Ribola | 2,25 € | 2,95 € | −23% | 7,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CEKIN Poliko, kobasica s paprikom ili Extrawurst narezak · 250 g | Plodine | 1,79 € | 7,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK Dabrecinka kobasica · 440 g | Kaufland | 3,49 € | 7,94 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK VRBOVEC Tirolska kobasica polutrajni proizvod · 400 g uz karticu | Plodine | 3,19 € | 4,06 € | −21% | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Tirolska kobasica · 1 kg | Ribola | 7,99 € | 11,49 € | −30% | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Podravje Alpska kobasica ili šunka u ovitku jeli · 1 kg uz karticu | SPAR | 7,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Velebitska kobasica · 1 kg | SPAR | 7,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Kobasica Gavrilović Šunkarica · 1 kg | Boso | 8,20 € | 8,20 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ POSEBNA KOBASICA · pakiranje 800 g uz karticu | Metro | 6,69 € | 8,50 € | −21% | 8,36 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Gavrilović Kobasica Gavrilović Velebitska · 1 kg | Boso | 8,50 € | 8,50 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Podravka Kobasica Tirolska · 350 g | NTL | 3,19 € | 9,11 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIK Kranjska kobasica · 300 g | Ribola | 2,99 € | 4,39 € | −31% | 9,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| OKUSI ZAVIČAJA Domaća kobasica · 300 g | Lidl | 2,99 € | −14% | 9,97 €/kg | do 04. 10. 2026. | |
| PIKOK Cajna kobasica · 100 g | Lidl | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 10,90 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Gavrilović Kobasica Kranjska · 300 g | NTL | 3,29 € | 10,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| HISTRIS Kranjska kobasica polutrajni proizvod · 340 g uz karticu | Plodine | 3,99 € | 5,39 € | −25% | 11,74 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kobasica ToJeTo Čajna, Srijemska · 300 g | Boso | 3,70 € | 12,33 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Grof Lovski Kobasica s divljači · 320 g | SPAR | 3,99 € | 4,59 € | −13% | 12,47 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Gavrilović Kobasica Gavrilović Kranjska, sa sirom · 300 g | Boso | 3,80 € | 12,67 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| DOMAĆA, BARANJSKA KOBASICA · 1 kg | Konzum | 12,99 € | 17,99 € | −27% | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Čajna kobasica, kulen, zimska salama narezak, Andro · 300 g | Konzum | 3,99 € | 13,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PISINIUM Istarska kobasica za pečenje · 300 g | Plodine | 3,99 € | 13,30 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Granična kobasica · 100 g | Plodine | 1,39 € | 13,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili · 210 g | NTL | 2,99 € | 14,24 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dimljene kobasice pickles Perutnina Ptuj, razne vrste · 210 g | SPAR | 2,99 € | 14,24 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Kobasica Čajna maksi · 1 kg | NTL | 14,59 € | 14,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ČAJNA, SRIJEMSKA, BEČKA KOBASICA narezak, šljeme · 300g | Konzum | 4,49 € | 14,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ Čajna kobasica premium · 1 kg | Ribola | 14,99 € | 19,69 € | −24% | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Podravka Čajna kobasica · 1 kg | SPAR | 14,99 € | 17,99 € | −16% | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELJE Baranjska kobasica dimljena · 250 g | Kaufland | 3,75 € | −24% | 15,00 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Pivac Nostalgična kobasica · 330 g | SPAR | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 15,12 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NOSTJA Miks kobasica · 300 g | Lidl | 4,59 € | 15,30 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Belje Baranjska kobasica · 250 g | SPAR | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 15,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Krojne kobasice odabrane vrste · 300 g | Kaufland | 4,79 € | 15,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GAVRILOVIĆ ČAJNA, SRIJEMSKA KOBASICA I KULENOVA SEKA · 300 g uz karticu | Metro | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 16,63 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Domaća kobasica · 1 kg | SPAR | 16,99 € | 19,99 € | −15% | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIKOK Pureća kobasica · 100 g | Lidl | 1,85 € | 2,69 € | −31% | 18,50 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Podravka Čajna kobasica narezak XXL · 300 g | SPAR | 5,99 € | 19,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Istarska kobasica · 200 g uz količinu | SPAR | 4,99 € | 24,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ToJeTo Kobasica Pućka | NTL | 1,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Vindon/Cekin Kobasica Posebna pureća, pileća | NTL | 1,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Delicato Kobasica Kranjska | Tommy | 1,79 € | 2,04 € | −12% | do 07. 10. 2026. | |
| Gavrilović Kobasica Čajna narezana, Kulenova seka narezana | NTL | 1,79 € | 2,15 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Pik Čajna III panona kobasica | Tommy | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Kobasica Safalada | Tommy | 2,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Kobasica Velebitska | Tommy | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Cekin Kobasica Pariška XXL | NTL | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili | NTL | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Pik Vrbovec Kranjska kobasica uz karticu | Studenac | 2,99 € | 4,39 € | −31% | do 06. 10. 2026. | |
| Pickies Pileća kobasica | Boso | 3,00 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Podravka Kobasica Tirolska | NTL | 3,19 € | 4,09 € | −22% | do 06. 10. 2026. | |
| Gavrilović Kobasica Kranjska | NTL | 3,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Tirolska kobasica | Studenac | 3,39 € | 4,85 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Pik Vrbovec Debrecinka kobasica | Studenac | 3,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Velebitska kobasica | Studenac | 6,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Kobasica Alpska | NTL | 7,39 € | 8,89 € | −16% | do 06. 10. 2026. | |
| Gavrilović Kobasica Posebna | NTL | 7,49 € | 9,99 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Gavrilović Kobasica Pariška | Boso | 7,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Delicato Čajna kobasica | Tommy | 9,99 € | 12,99 € | −23% | do 07. 10. 2026. | |
| Gavrilović Kobasica Čajna maksi | NTL | 14,59 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Delicato Pučka kobasica · 320 g | Tommy | 1,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Čajna Kobasica, Kulenova Seka, Kulenov Cvijet narezak · 80g | Vrutak | 1,29 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Podravka Šunka u ovitku III Tirolska kobasica · 100 g | Tommy | 1,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Delicato Kobasica čajna III kulen · 100 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Čajna kobasica naresci Dobro · 80g | Vrutak | 1,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec ČAJNA KOBASICA, KULEN, ZIMSKA SALAMA · narezana 100g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bokun gušta Kobasica mediteran ili češnjovka · 200 g | Tommy | 2,29 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Kobasica Kranjska · 300 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PICKIES PILEĆA DIMLJENA KOBASICA classic, cheese, chilli Perutnina · 500g | Vrutak | 2,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kranjska kobasica · 300 g | Trgovina Krk | 3,09 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Kobasica Debrecinka · 440 g | Tommy | 3,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dimljena domaća kobasica za kuhanje Medven · 270g | Vrutak | 3,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Krašička kobasica Medven · 300g | Vrutak | 3,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Jeli Grill Kobasica original · 440g | Vrutak | 3,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Jeli Grill Kobasica sa sirom · 440g | Vrutak | 3,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Kranjska Kobasica original, sa sirom · 300g | Vrutak | 3,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Čajna III graničarska kobasica | Tommy | 4,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Pik Vrbovec ROŠTILJSKA KOBASICA · 460g | Vrutak | 4,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pariška Kobasica original, s povrćem | Vrutak | 6,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Pariška kobasica · 1 kg | Trgovina Krk | 7,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Alpska kobasica · 1 kg | Trgovina Krk | 7,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Tirolska Kobasica | Vrutak | 7,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kudelić Kranjska kobasica · 1 kg | Trgovina Krk | 8,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Gavrilović Tirolska kobasica · 1 kg | Trgovina Krk | 8,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Domaća trajna kobasica · 500 g | Metro | 9,00 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Vindija Čajna kobasica · 1 kg | Tommy | 10,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ MAKSI KOBASICA Razne vrste · 1 kg | Trgovina Krk | 13,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kudelić Prigorska kobasica · 1 kg | Trgovina Krk | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dalmar Kobasica Čajna, Zimska, Srijemska, Kulen narezak · 80 g | NTL | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Cekin Kobasica pileća Posebna · 175 g | NTL | 1,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Kulen akcija
- Pivac akcija
- Salama akcija
- Perutnina akcija
- Belje akcija
- Šunka akcija
- Poli akcija
- Sir akcija
- Grah akcija
- Slanina akcija
- Pršut akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.