Svijeće i lampioni na akciji
Svijeće i lampioni su ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Metro, Kaufland, Tommy, Plodine, Ribola, Konzum, NTL, SPAR, Pevex, Boso, Lidl i dm. Ukupno 108 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: LAMPION VALJAK VELIKI (280 mm, 850 g) u Metro za 3,29 €, odnosno 3,87 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | LAMPION VALJAK VELIKI · 280 mm, 850 g | 3,29 € | 3,87 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Kaufland | Nadgrobni lampion · 6x200 g | 5,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Lampion Feral veliki · 130 g | 0,89 € | 6,85 €/kg | do 11. 10. 2026. |
| Plodine | Lampion - Piramida | 0,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Ribola | Nadgrobni lampion srce · 1 kom | 0,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | Lampion srce crveni, bijeli · visina 17,5cm, kom | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| NTL | Lampion srce | 1,59 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | SIMPEX Nadgrobni lampion Simpex | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |
| Pevex | Elektronski lampion | 2,49 € | do 20. 10. 2026. | |
| Boso | Svijeća Križ staklo | 2,50 € | do 07. 10. 2026. | |
| Lidl | SEBNINI Mirisna svijeća ili štapići · 100 ml ili 200 g | 3,29 € | do 04. 10. 2026. | |
| dm | Rips Lampion kocka parafinska pjena · 6 kom | 5,90 € | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LAMPION VALJAK VELIKI · 280 mm, 850 g uz karticu | Metro | 3,29 € | 3,74 € | −12% | 3,87 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| LAMPION KOCKA MAXI · 255 mm, 500 g uz karticu | Metro | 2,09 € | 2,31 € | −10% | 4,18 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| LAMPION MAJA VELIKA · 210 mm, 475 g uz karticu | Metro | 1,99 € | 2,25 € | −12% | 4,19 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| LAMPION KOCKA VELIKA · 205 mm, 520 g uz karticu | Metro | 2,19 € | 2,49 € | −12% | 4,21 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| NADGROBNI LAMPION VELIKA VAZA KRIŽ · 220 mm, 520 g uz karticu | Metro | 2,19 € | 2,49 € | −12% | 4,21 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 6x200 g uz količinu | Kaufland | 5,99 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nadgrobni lampion · 8x420 g uz količinu | Kaufland | 16,99 € | 5,06 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nadgrobni lampion · 590 g | Kaufland | 2,99 € | 5,07 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nadgrobni lampion · 210 g | Kaufland | 1,09 € | 5,19 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nadgrobni lampion · 260 g | Kaufland | 1,39 € | 5,35 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Nadgrobni lampion · 230 g | Kaufland | 1,29 € | 5,61 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Lampion Feral veliki · 130 g | Tommy | 0,89 € | 1,89 € | −53% | 6,85 €/kg | do 11. 10. 2026. |
| Lampion · 100 g | Tommy | 0,69 € | 1,09 € | −37% | 6,90 €/kg | do 11. 10. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 6x120 g uz količinu | Kaufland | 4,99 € | 6,93 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Grobna uljna svijeća | Kaufland | 0,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| K CLASSIC Grobna uljna svijeća | Kaufland | 0,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion - Piramida | Plodine | 0,99 € | 1,72 € | −42% | do 06. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion srce · 1 kom | Ribola | 0,99 € | 1,69 € | −41% | do 06. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| PLODINE Lampion Vječni cvjet | Plodine | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion Maja super velika | Plodine | 1,29 € | 2,09 € | −38% | do 06. 10. 2026. | |
| PLODINE Lampion Vječni cvijet | Plodine | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nadgrobni lampion punjenje | Kaufland | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 1,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion Elektronski lampion Memoria | Plodine | 1,33 € | 2,19 € | −39% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion Memoria | Plodine | 1,33 € | 2,19 € | −39% | do 06. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 1,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion srce crveni, bijeli · visina 17,5cm, kom | Konzum | 1,49 € | 1,74 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| ECOLANT LAMPION | Konzum | 1,49 € | 1,74 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion | Plodine | 1,49 € | 2,09 € | −29% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion Victoria | Plodine | 1,49 € | 2,09 € | −29% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion srce | NTL | 1,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| LED svijeća | Plodine | 1,59 € | 2,39 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| LED svijeća bijela | Plodine | 1,59 € | 2,39 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion elektronski | Kaufland | 1,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 1,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion vukovarski toranj crveni, bijeli · visina 21cm, kom | Konzum | 1,69 € | 2,49 € | −32% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion s religijskim motivom · 1 kom | Tommy | 1,69 € | 2,15 € | −21% | do 11. 10. 2026. | |
| Lampion plamen veliki uz karticu | Metro | 1,73 € | 1,99 € | −13% | do 15. 10. 2026. | |
| ELEKTRONSKI LAMPION PAXDEI ELTI LED 90D · 122 mm uz karticu | Metro | 1,79 € | 1,99 € | −10% | do 15. 10. 2026. | |
| ELEKTRONSKI LAMPION SMIRNA ANKRIS MODUL · 132 mm uz karticu | Metro | 1,79 € | 1,99 € | −10% | do 15. 10. 2026. | |
| Lampion kocka crveni · visina 18,5cm, kom | Konzum | 1,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion slika · visina 16,5cm, kom | Konzum | 1,79 € | 2,09 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion | Plodine | 1,96 € | 3,29 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion alba maxi, crveni · visina 21cm, kom | Konzum | 1,99 € | 2,79 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| SIMPEX Nadgrobni lampion Simpex uz karticu | SPAR | 1,99 € | 2,99 € | −33% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion Križ elektronski · 1 kom | Tommy | 1,99 € | 2,25 € | −12% | do 11. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion elektronski | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ELEKTRONSKI LAMPION ALBA · 185 mm uz karticu | Metro | 2,09 € | 2,24 € | −7% | do 15. 10. 2026. | |
| ELEKTRONSKI LAMPION SMIRNA PAXDEI VLAHO · 220 mm, crvena uz karticu | Metro | 2,09 € | do 15. 10. 2026. | |||
| ELEKTRONSKI LAMPION SMIRNA PAXDEI VLAHO · 220 mm, crvena | Metro | 2,11 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Elektronska nadgrobna svijeća Aeternum · 1 kom | Ribola | 2,19 € | 3,89 € | −43% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronska svijeća | NTL | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion PaxLui srce | Plodine | 2,29 € | 3,29 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion PaxLul srce | Plodine | 2,29 € | 3,29 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion Srce | Plodine | 2,39 € | 3,29 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski nadgrobni lampion Luna ili Iskra uz karticu | SPAR | 2,39 € | 3,99 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| SVIJEĆA bijela, 8/1, pak | Konzum | 2,49 € | 3,99 € | −37% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion s ružama u obliku srca · 1 kom | Tommy | 2,49 € | 3,49 € | −29% | do 11. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion | Pevex | 2,49 € | 3,99 € | −38% | do 20. 10. 2026. | |
| Svijeća Križ staklo | Boso | 2,50 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Svijeća Ana | Boso | 2,80 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Lampion kocka maxi, crveni, visina · 25cm, kom | Konzum | 2,99 € | 4,99 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| LAMPION električni, mix | Konzum | 2,99 € | 3,49 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| LAMPION staklo, bijeli, crveni | Konzum | 2,99 € | 4,99 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion PaxLui Pia | Plodine | 2,99 € | 4,19 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion PaxLul Pia | Plodine | 2,99 € | 4,19 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion pak 4/1 | Tommy | 2,99 € | 4,95 € | −40% | do 11. 10. 2026. | |
| Lampion stakleni · 1 kom | Tommy | 2,99 € | 4,49 € | −33% | do 11. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion | Kaufland | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lampion uljni slika 7 dana uz karticu | Metro | 3,19 € | 3,49 € | −9% | do 15. 10. 2026. | |
| BOLSIUS Lampion | Plodine | 3,29 € | 4,49 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| SEBNINI Mirisna svijeća ili štapići · 100 ml ili 200 g | Lidl | 3,29 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Elektronski lampion | Pevex | 3,49 € | 5,49 € | −36% | do 20. 10. 2026. | |
| Lampion Suza ekonomik PP 4/1 · 4/1 uz karticu | Metro | 3,69 € | 4,11 € | −10% | do 15. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion MEGI | Pevex | 3,99 € | 5,56 € | −28% | do 20. 10. 2026. | |
| LAMPION ISUS, KRIŽ, ANĐEO razne vrste | Konzum | 4,49 € | 5,99 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion TONKA | Pevex | 4,49 € | 5,99 € | −25% | do 20. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion VJEČNI PLAMEN | Pevex | 4,49 € | 5,99 € | −25% | do 20. 10. 2026. | |
| Lampion valjak veliki HR | NTL | 4,59 € | do 06. 10. 2026. | |||
| LAMPION SRCE elektronski | Konzum | 4,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Elektronski lampion | Pevex | 5,49 € | 6,99 € | −21% | do 20. 10. 2026. | |
| Lampion stup · visina 24cm, kom | Konzum | 5,59 € | 7,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Rips Lampion kocka parafinska pjena · 6 kom | dm | 5,90 € | do 15. 10. 2026. | |||
| Lampion Skup parafinski | Plodine | 5,99 € | 6,99 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| Lampion Skup parafinski · 6 kom | Plodine | 5,99 € | 6,99 € | −14% | do 06. 10. 2026. | |
| Elektronski lampion Herkul | SPAR | 6,39 € | 8,59 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Nadgrobni lampion · 10 kom | Kaufland | 6,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| SET SJEĆANJA LAMPION + SVIJEĆA set | Konzum | 6,99 € | 9,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| HURKOVIĆ Lampion nadgrobni kristal premium uz karticu | SPAR | 6,99 € | 9,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Solarni lampion | Pevex | 6,99 € | 7,99 € | −13% | do 20. 10. 2026. | |
| Statua anđeo s lampionom elektronski | Kaufland | 7,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Statua anđeo s lampionom | Kaufland | 7,79 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ARO Nadgrobni lampion obli L 6/1 · 6/1 uz karticu | Metro | 9,74 € | 10,61 € | −8% | do 15. 10. 2026. | |
| Lampion LANTERNA 11/1 | Pevex | 9,99 € | 16,99 € | −41% | do 20. 10. 2026. | |
| ARO Nadgrobni lampion kocka velika 9/1 · 9/1 uz karticu | Metro | 10,99 € | 12,74 € | −14% | do 15. 10. 2026. | |
| ARO Nadgrobni lampion srce 9/1 · 9/1 uz karticu | Metro | 11,99 € | 12,86 € | −7% | do 15. 10. 2026. | |
| Lampioni Iskrena sućut | Boso | 12,00 € | do 07. 10. 2026. | |||
| ARO Lampion XL, 11/1 · 11/1 uz karticu | Metro | 12,49 € | 13,99 € | −11% | do 15. 10. 2026. | |
| Solarni lampion Vesta | SPAR | 13,99 € | 18,79 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Solarni lampion ARDEO PLAMEN | Pevex | 14,99 € | 17,99 € | −17% | do 20. 10. 2026. | |
| Nosači lampiona | Kaufland | 17,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Nosači lampiona · 6 kom | Kaufland | 17,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Držač lampiona | Pevex | 19,99 € | 24,99 € | −20% | do 20. 10. 2026. | |
| Držač lampiona | Pevex | 24,99 € | 27,99 € | −11% | do 20. 10. 2026. | |
| Držač lampiona | Pevex | 29,99 € | 33,99 € | −12% | do 20. 10. 2026. | |
| Držač lampiona | Pevex | 39,99 € | 49,99 € | −20% | do 20. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| LUMEN Lampion Maja Super Velika · 1 kom | Trgovina Krk | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LUMEN Lampion kocka K3 · 1 kom | Trgovina Krk | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO PROFESSIONAL Svijeća 240x22 10/1 | Metro | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 1 kom | Ribola | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 225 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 365 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 350 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion · 440 g | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SIMPLEX BASIC Uložak za lampion, dim.: Ø 6 cm x visina 10,5 cm, elektronski, 3 boje | SPAR | 2,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Elektronska svijeća | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Elektronska svijeća · 1 kom | NTL | 3,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Set lampiona Quattro 4/1, Kocka 6/1 ili Alba 10/1 | SPAR | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Lampion suza 8/1 | NTL | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SIMPLEX BASIC Lampion solarni, sort boja, gori do 1000 dana | SPAR | 14,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SIMPLEX BASIC Lampion solarni, crveni ili bijeli (2 boje), gori do 1000 dana | SPAR | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Lampion | Plodine | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Elektronski lampion Mix Plamenovi | Plodine | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Elektronski lampion | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| LED svijeća | Plodine | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion Zvijezda | Plodine | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Elektronski lampion Smirna Dej Maja LED90 | Plodine | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion K3 | Plodine | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion Diamant | Plodine | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion | Plodine | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Nadgrobni lampion 10/Crn | Plodine | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion | Plodine | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| BOLSIUS Stakleni lampion s uloškom | Plodine | 3,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion Luj Lola Maxi | Plodine | 5,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion Div srednji · 1000 g | Plodine | 5,59 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Lampion | Plodine | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Namještaj. Sve akcije.