Riba na akciji
Riba je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Konzum, Plodine, Ribola, Kaufland, Lidl, SPAR, Boso, Tommy, Metro, NTL i Studenac. Ukupno 60 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: OCEAN Oslić bez glave (1 kg) u Konzum za 3,99 €, odnosno 3,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | OCEAN Oslić bez glave · 1 kg | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Barba Oslić bez glave smrznuti · 1 kg | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | PERLA Temeljac od škampa · 450 g | 2,99 € | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Pastrva · 560 g | 4,19 € | 7,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | NIXE Tuna u suncokretovom ulju · 185 g | 1,59 € | 8,59 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Svježa skuša · 1 kg | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Ledo Lignje Ledo Panirani kolutići · 400 g | 3,99 € | 9,98 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Tommy | Perla Lignja · 525 g | 6,29 € | 11,99 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Metro | TUNA FILET odmrznuti u vakuum pakiranju · 1 kg | 15,99 € | 15,99 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| NTL | Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa | 1,89 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OCEAN Oslić bez glave · 1 kg uz karticu | Konzum | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Barba Oslić bez glave smrznuti · 1 kg | Plodine | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PERLA Temeljac od škampa · 450 g | Ribola | 2,99 € | 3,89 € | −23% | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pastrva · 560 g | Kaufland | 4,19 € | 5,29 € | −20% | 7,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SVJEŽA ORADA 300-600g/kom rinfuza · 1 kg | Konzum | 7,99 € | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NIXE Tuna u suncokretovom ulju · 185 g | Lidl | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 8,59 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NIXE Tuna komadići u suncokretovom ulju · 112 g | Lidl | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 8,84 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Svježa skuša · 1 kg | SPAR | 9,49 € | 9,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Ledo Lignje Ledo Panirani kolutići · 400 g | Boso | 3,99 € | 9,98 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| KOZICE 30-40kom/kg, rinfuza · 1 kg | Konzum | 9,99 € | 13,99 € | −28% | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Perla Lignja kolutići i krakovi smrznuti · 350 g | Plodine | 3,99 € | 11,40 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perla Lignja kolutići i krakovi smrznuti · 350 g | Plodine | 3,99 € | 11,40 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Perla Lignja · 525 g | Tommy | 6,29 € | 11,99 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| PERLA Lignja patagonika · 525 g | Kaufland | 6,29 € | 7,29 € | −13% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ŠKAMPI 31-40kom/kg, rinfuza · 1 kg | Konzum | 12,49 € | 18,29 € | −31% | 12,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježi odrezak atlantskog lososa · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| LEDO Panirani filet oslića · 400 g | Ribola | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 13,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježa očišćena jadranska orada · 720 g | Lidl | 9,99 € | 13,88 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| SVJEŽI FILET LOSOSA rinfuza · 1 kg | Konzum | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Repovi pacifičkih kozica · 1 kg | SPAR | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Ledo Oslić filet zamrznuti, panirani · 400 g | Boso | 6,39 € | 15,97 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| TUNA FILET odmrznuti u vakuum pakiranju · 1 kg uz karticu | Metro | 15,99 € | 17,11 € | −7% | 15,99 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Repovi pacifičkih kozica · 1 kg | SPAR | 15,99 € | 15,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MEDUZA Lignja očišćena · 500 g | Plodine | 8,29 € | 16,58 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| OCEAN SEA Panirani burger od lososa · 2x150 g | Lidl | 4,99 € | 16,63 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Crni ravioli s jadranskim kozicama · 750 g uz karticu | Metro | 12,49 € | 16,65 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Losos fileti s kožom, 4 komada · 500 g | Kaufland | 8,49 € | 10,99 € | −23% | 16,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Delamaris Skuša Delamaris razne vrste · 125 g | SPAR | 2,19 € | 2,99 € | −26% | 17,52 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 4x80 g uz karticu | Metro | 5,85 € | −10% | 18,28 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3 x 80 g | Ribola | 4,49 € | −25% | 18,71 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 · 2x80 g | NTL | 3,09 € | 19,31 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BROK Orada · 650 g | Kaufland | 12,59 € | 19,39 € | −35% | 19,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SVJEŽI FILET LOSOSA pakirani, Mowi, 4x125g, 1kg=19,98EUR · 4x125g | Konzum | 9,99 € | 19,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Otišćena lignja · 400 g | Lidl | 7,99 € | 19,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Bakalar na bijelo · 1 kg | SPAR | 21,99 € | 21,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi repovi škampa · 400 g | Lidl | 8,99 € | 22,48 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Bakalar razne vrste · 150 g | SPAR | 3,49 € | 23,27 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MOWI Onigiri Losos i curry, losos i teriyaki · 100 g | Kaufland | 2,39 € | 3,99 € | −40% | 23,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MEDUZA Tuna odrezak · 200 g | Plodine | 4,99 € | 24,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi filet lososa s kožom · 600 g | Lidl | 14,99 € | 24,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| BROK Brancin · 500 g | Plodine | 13,19 € | 26,38 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Svježi filet jadranskog brancina · 300 g | Lidl | 8,99 € | 29,97 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Inćuni Marinirani · 1 kg | SPAR | 29,99 € | 37,99 € | −21% | 29,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Losos dimljeni losos · 100 g | Kaufland | 3,59 € | 35,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NAUTICA Bio dimljeni losos · 100 g | Lidl | 3,99 € | 39,90 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| DIMLIENI Divlji losos · 80 g | SPAR | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 62,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Rio Mare Tuna uz karticu | Tommy | 1,75 € | do 07. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u suncokretovom ulju ili naturale · 160 g | Plodine | 1,75 € | 3,89 € | −55% | do 06. 10. 2026. | |
| Franz Josef Kaiser Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa | Studenac | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Mare Aperto Tuna pasta · 160 g | Boso | 1,90 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Rio Mare Tuna komadi | Studenac | 1,99 € | 4,39 € | −54% | do 06. 10. 2026. | |
| Rio Mare Tuna maslinovo ulje 2/1 | NTL | 3,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Franz Josef Kaiser Tuna Franz Josef Kaiser · 4x80 g | SPAR | 3,89 € | 6,49 € | −40% | do 06. 10. 2026. | |
| Eva Tuna u biljnom ulju · 3x160g | Konzum | 3,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Eva Tuna | Tommy | 4,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju, ocijeđene mase 312 g · 6x 80 g | Plodine | 7,29 € | 9,99 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| Cromaris Svježa orada · 600-800 grama/komad | SPAR | 10,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| BLUEFIN TUNA SAKU · 200 g uz karticu | Metro | 11,99 € | 12,91 € | −7% | do 15. 10. 2026. | |
| METRO CHEF BRANCIN · 1100/1500 g uz karticu | Metro | 14,96 € | 15,74 € | −5% | do 15. 10. 2026. | |
| METRO CHEF BRANCIN · 1500/2000 g uz karticu | Metro | 18,36 € | do 15. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | -30% POPUSTA EVA TUNA KONZERVE* | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% na odabrane ledo lignje | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −20% | -20% POPUSTA EVA SMRZNUTA RIBA | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −15% | PELAGOS SLANA SRDELA ILI INĆUNI -15%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Frozy Oslić bez glave · 400 g | Tommy | 2,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 170 g | Metro | 2,71 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 160 g | Metro | 2,91 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 150 g | Metro | 2,93 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KAISER FRANZ JOSEF Tuna · 160 g | Metro | 3,15 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Rio mare Tuna · 4 x 80 g | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kozice · 1 kg | Tommy | 12,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Brancin 800-1100 g | Metro | 14,48 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Brancin 1100-1500 g | Metro | 15,53 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Losos porcije · 5x150 g | Metro | 21,24 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Tuna steak · 1 kg | Metro | 24,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Meso argentinskih kozica · 900 g | Metro | 32,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Oslić filet panirani · 100 g | NTL | 1,00 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FRANZ JOSEF KAISER Tuna odrezak u suncokretovom ulju, ocijeđena masa · 120 g | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare Tuna komadi u vlastitom soku, ocijeđena masa 120 g · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Rio Mare TUNA KOMADI u vlastitom soku · 120 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO MARE Skuša sa žara odabrane vrste · 120 g | Kaufland | 2,17 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Losos dimljeni · 100 g | Kaufland | 2,33 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mare Tuna komadi u suncokretovom ulju 3/1 · 156 g | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| EVA Tuna fileti u biljnom ulju · 100 g | Ribola | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WOFCO LIGNJA PATAGONICA cijela · 500 g | Konzum | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO MARE Tuna u maslinovom ulju · 3x52 g | Konzum | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PERLA Kolutići i krakovi lignje · 350 g | Ribola | 4,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Jadranska srdela · 1 kg | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mare Oslić bez glave · 1 kg | NTL | 4,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kozice prokuhane · 220 g | Kaufland | 4,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| S BUDGET Dimljeni losos · 200 g | SPAR | 5,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIO mare Tuna Rio Mare | SPAR | 5,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Svježa kalifornijska pastrva · 1 kg | SPAR | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LEDO Losos filet s kožom · 400 g | Ribola | 7,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Tuna akcija
- Losos akcija
- Lignje akcija
- Rio Mare akcija
- Ulje akcija
- Tortilja akcija
- Bomboni akcija
- Svijeće i lampioni akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.