Svježi sir na akciji
Svježi sir je ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Kaufland i Plodine. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ZLATO POLJE Domaći valjušci original ili svježi sir (400 g) u Kaufland za 1,69 €, odnosno 4,23 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | ZLATO POLJE Domaći valjušci original ili svježi sir · 400 g | 1,69 € | 4,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | PRESIDENT Zagrebački svježi sir maxi · 750 g | 4,29 € | 5,72 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZLATO POLJE Domaći valjušci original ili svježi sir · 400 g | Kaufland | 1,69 € | 2,09 € | −19% | 4,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MEGGLE Svježi sir posni ili s vrhnjom · 450 g | Kaufland | 1,99 € | 2,55 € | −21% | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PRESIDENT Zagrebački svježi sir maxi · 750 g | Plodine | 4,29 € | 5,72 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| PRESIDENT Labne svježi sir · 100 g | Ribola | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Svježi sir s vrhnjem · 200g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K CLASSIC Svježi sir 7% m.m. ili 20% m.m. · 500 g | Kaufland | 1,45 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BAYERNLAND Kerniger zrnati svježi sir · 200 g | Ribola | 1,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DUKATINO Svježi sir s voćem · 6x50g | Konzum | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| President Zagrebački svježi sir · 375 g | SPAR | 2,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Dukat SVJEŽI SIR posni · 500 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OKUSI ZAVIČAJA Svježi sir · 500 g | Lidl | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| KERNIGER Svježi sir zrnati 20% m.m. · 200 g | Plodine | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| PRESIDENT Svježi sir zagrebački 25% m.m. · 375 g | Plodine | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| EURO-MILK Svježi sir posni ili polumasni · 100 g | Kaufland | 0,32 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS Svježi sir posni · 500g | Konzum | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Svježi sir Meggle · 450 g | SPAR | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MEGGLE Svježi sir posni · 450g | Pivac | 1,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Tojeto Svježi sir polumasni · 500 g | Trgovina Krk | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Z BREGOV Svježi sir · 500 g | Plodine | 2,25 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Dukat Svježi sir President · 750 g | SPAR | 3,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| DOLINE Talijanski svježi sir · 400 g | Plodine | 6,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.