Losos na akciji
Losos je ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: SPAR, Konzum, Metro, Lidl i Kaufland. Ukupno 11 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Svježi odrezak atlantskog lososa (1 kg) u SPAR za 12,99 €, odnosno 12,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Svježi odrezak atlantskog lososa · 1 kg | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | SVJEŽI FILET LOSOSA rinfuza · 1 kg | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | FRANZ JOSEF KAISER Losos fileti u umaku senf, rajčica curry · 110 g | 1,76 € | 16,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | OCEAN SEA Panirani burger od lososa · 2x150 g | 4,99 € | 16,63 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | Losos fileti s kožom, 4 komada · 500 g | 8,49 € | 16,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Svježi odrezak atlantskog lososa · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SVJEŽI FILET LOSOSA rinfuza · 1 kg | Konzum | 14,99 € | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| FRANZ JOSEF KAISER Losos fileti u umaku senf, rajčica curry · 110 g uz karticu | Metro | 1,76 € | 16,00 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| OCEAN SEA Panirani burger od lososa · 2x150 g | Lidl | 4,99 € | 16,63 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Losos fileti s kožom, 4 komada · 500 g | Kaufland | 8,49 € | 10,99 € | −23% | 16,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SVJEŽI FILET LOSOSA pakirani, Mowi, 4x125g, 1kg=19,98EUR · 4x125g | Konzum | 9,99 € | 19,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MOWI Onigiri Losos i curry, losos i teriyaki · 100 g | Kaufland | 2,39 € | 3,99 € | −40% | 23,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Svježi filet lososa s kožom · 600 g | Lidl | 14,99 € | 24,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Losos dimljeni losos · 100 g | Kaufland | 3,59 € | 35,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| NAUTICA Bio dimljeni losos · 100 g | Lidl | 3,99 € | 39,90 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| DIMLIENI Divlji losos · 80 g | SPAR | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 62,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| METRO CHEF Losos porcije · 5x150 g | Metro | 21,24 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Losos dimljeni · 100 g | Kaufland | 2,33 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| S BUDGET Dimljeni losos · 200 g | SPAR | 5,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LEDO Losos filet s kožom · 400 g | Ribola | 7,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Mowi Svježi filet lososa, pakirani, Mowi · 4x125 g | Konzum | 9,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa, rinfuza · 1 kg | Konzum | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Filet lososa sa kožom · ca. 300-400g | Kaufland | 14,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Filet lososa · 1100/1400, trim C | Metro | 13,64 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| filet lososa s kožom XXL · 8 x 125 g | Lidl | 15,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| LEDO Filet crnog bakalara a losos smrznuti · 400 g | Plodine | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| MOWI File lososa · 4x 125 g | Plodine | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pašteta od lososa, od pastrve · 100 g | Studenac | 1,59 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| EVA Tuna ili losos salate · 160 g | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Tuna ili losos salata Eva · 160 g | SPAR | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Losos dimljeni · 125 g | Kaufland | 3,15 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| OCEAN DIMLJENI LOSOS · 100g | Konzum | 3,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa pakirani, Mowi · 4x125g | Konzum | 9,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MOWI Losos filet · ca. 1kg | Kaufland | 12,49 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| File atlantskog lososa · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa rinfuza · 1kg | Konzum | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Filet lososa | Metro | 13,64 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa · cca 200-400 g | Lidl | 14,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Losos · 1 kg | Tommy | 9,99 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| K CLASSIC Losos dimljeni · 220 g | Kaufland | 4,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| LEDO File lososa s kožom · 400 g | Kaufland | 6,99 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Losos fileti s kožom 4 komada · 500g | Kaufland | 8,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MOWI Filet lososa svježi · 4x 125 g | Plodine | 8,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa pakirani, Mowi, 4x125g · 4x125g | Konzum | 9,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Svježi odrezak atlantskog lososa · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Svježi filet lososa rinfuza · 1kg | Konzum | 14,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.