Senf na akciji
Senf je ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Lidl, Ribola i Metro. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: KANIA Senf (400 g) u Lidl za 0,69 €, odnosno 1,73 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | KANIA Senf · 400 g | 0,69 € | 1,73 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Ribola | PODRAVKA Senf · 100 g | 1,29 € | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | FRANZ JOSEF KAISER Losos fileti u umaku senf, rajčica curry · 110 g | 1,76 € | 16,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KANIA Senf · 400 g | Lidl | 0,69 € | 0,99 € | −30% | 1,73 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| PODRAVKA Senf · 100 g | Ribola | 1,29 € | 1,59 € | −19% | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| FRANZ JOSEF KAISER Losos fileti u umaku senf, rajčica curry · 110 g uz karticu | Metro | 1,76 € | 16,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| TOP FOOD UMAK SENF I MED · 830 g | Metro | 7,96 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| THOMY AMERIČKI SENF · 3,3 kg | Metro | 15,53 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Podravka Senf Estragon · 140 g | NTL | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Senf jutro u krigli · 250 g | SPAR | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PODRAVKA SENF ESTRAGON · 350g | Konzum | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| THOMY Blagi senf · 200 g | Ribola | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka Senf · 350 g | Studenac | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka Senf estragon · 350 g | Tommy | 1,79 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| CAMPO Senf krgla · 250 g | Plodine | 1,56 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| CAMPO Senf kiseli · 250 g | Plodine | 1,56 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PODRAVKA SENF ESTRAGON · 140 g | Trgovina Krk | 1,59 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Thomy Senf · 200 g | Studenac | 1,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PODRAVKA Senf · 350 g | Ribola | 1,79 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.