Hrenovke na akciji
Hrenovke su ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Konzum, Metro, Plodine, Lidl, Ribola, Kaufland, SPAR i Boso. Ukupno 13 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: WUDY HRENOVKE classic, AIA (1kg) u Konzum za 2,29 €, odnosno 2,29 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | WUDY HRENOVKE classic, AIA · 1kg | 2,29 € | 2,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | ARO HRENOVKE OD MESA PERADI · vakuum pakiranje 1 kg | 2,40 € | 2,40 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Plodine | CEKIN Hrenovke · 1200 g | 2,99 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | KULJANKA Svinjske hrenovke XXL · 1 kg | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Ribola | POLI Hrenovka pileća · 330 g | 1,99 € | 6,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | Hrenovka u lisnatom tijestu s posipom sira · 135 g | 1,05 € | 7,78 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Čekin Hrenovke vindija odabrane vrste · od 100 g do 300 g | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |
| Boso | Gavrilović Hrenovke Jeli pileće | 1,10 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| WUDY HRENOVKE classic, AIA · 1kg | Konzum | 2,29 € | 2,69 € | −14% | 2,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ARO HRENOVKE OD MESA PERADI · vakuum pakiranje 1 kg uz karticu | Metro | 2,40 € | 2,69 € | −11% | 2,40 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| CEKIN Hrenovke · 1200 g | Plodine | 2,99 € | 2,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PERUTNINA PTUJ GASTRO PURENICA-HRENOVKA · 1 kg uz karticu i količinu | Metro | 2,64 € | 2,64 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| PERUTNINA PTUJ GASTRO PURENICA-HRENOVKA · 1 kg uz karticu | Metro | 2,66 € | 2,66 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| KULJANKA Svinjske hrenovke XXL · 1 kg | Lidl | 4,99 € | 4,99 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| POLI Hrenovka pileća · 330 g | Ribola | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 6,03 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Ćekin koktel hrenovke · 225 g | Ribola | 1,39 € | 1,69 € | −18% | 6,18 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Hrenovka u lisnatom tijestu s posipom sira · 135 g | Kaufland | 1,05 € | 7,78 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Čekin Hrenovke vindija odabrane vrste · od 100 g do 300 g | SPAR | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Gavrilović Hrenovke Jeli pileće | Boso | 1,10 € | do 07. 10. 2026. | |||
| POLI Hrenovke · 290 - 330 g | Plodine | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| POLI Pileće hrenovke u isnatom tijestu · 540 g ili 660 g | Kaufland | 4,99 € | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Jeli, Gavrilović Hrenovke pljeće · 200 g | Tommy | 0,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| AIA WUDY Hrenovke Classic · 300 g | Metro | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Pileće koktel hrenovke · 1 kg | Metro | 2,63 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Perutnina Extra hrenovka · 1,2 kg | Trgovina Krk | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Hrenovka u lisnatom tijestu XL · 95 g | Kaufland | 0,48 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FRANKFURT Hrenovke AIA · 100g | Konzum | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Pileće hrenovke · 100 g | Ribola | 0,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pileće hrenovke jeli · 200 g | Ribola | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| WUDY Hrenovke classic · 300 g | Konzum | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIK Hrenovke bez ovitka · 250g | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CEKIN Pileće hrenovke · 1,2 kg | Kaufland | 2,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Hrenovke frankfurterave · 1 kg | SPAR | 8,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DULANO Pileće i pureće hrenovke · 100 g | Lidl | 0,29 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Wudy, Aia Hrenovke · 350 g | Tommy | 1,79 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| FRANKFURT Hrenovke · 100 g | Kaufland | 0,35 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Hrenovka u lisnatom · 85 g | Studenac | 0,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| AIA Hrenovke Wudy · 300 g | SPAR | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PERUTNINA Extra pileća hrenovka · 300 g | Plodine | 1,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Hrenovke classic, sa sirom · 300 g | Studenac | 1,75 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Cekin Pileća hrenovka bez ovitka · 300 g | NTL | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VINDIJA Cekin Hrenovke bez ovitka · 300 g | Ribola | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| WUDY Hrenovke · 1000 g | Plodine | 2,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| WUDY Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa · 1000 g | Plodine | 2,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Teleće hrenovke · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| CEKIN Pileća hrenovka classic XXL · 1 kg ≈ 2,4 l | Lidl | 2,89 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Cekin, Vindija Pljeće hrenovke · 100 g | Tommy | 0,69 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Perutnina Ptuj Hrenovke pikca · 1,2 kg | Tommy | 2,59 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Cekin Hrenovka · 100 g | Studenac | 0,69 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Hrenovke Wudy sa sirom · 150 g | SPAR | 0,79 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Jeli Hrenovke pileće Jeli VP · 200 g | NTL | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.