Pizza na akciji
Pizza je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Lidl, Kaufland, Plodine, NTL, Ribola, SPAR i Metro. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: CHEF SELECT Rolice s pizza nadjevom (1 kg) u Lidl za 2,99 €, odnosno 2,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | CHEF SELECT Rolice s pizza nadjevom · 1 kg | 2,99 € | 2,99 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kaufland | JAMI Pizzete margherita ili šunka sir · 660 g | 3,29 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Pizza šunka - sir · 125 g | 0,99 € | 7,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini · 85 g | 0,99 € | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | LEDO Pizza · 300 g - 330 g | 3,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | Buitoni Pizza Buitoni margherita ili funki/djive | 4,29 € | do 06. 10. 2026. | |
| Metro | METRO PROFESSIONA PIZZA PODLOŽAK · 200/1 | 7,63 € | do 31. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CHEF SELECT Rolice s pizza nadjevom · 1 kg | Lidl | 2,99 € | 2,99 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| JAMI Pizzete margherita ili šunka sir · 660 g | Kaufland | 3,29 € | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| VERA NAPOLI Baza za pizzu · 280 g | Kaufland | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 7,11 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| TRATTORIA ALFREDO Picco Pizzi, razne vrste · 360 g uz karticu | Lidl | 2,79 € | 4,29 € | −34% | 7,75 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Pizza šunka - sir · 125 g | Plodine | 0,99 € | 1,39 € | −29% | 7,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Rolica pizza · 80 g | Plodine | 0,66 € | 0,89 € | −26% | 8,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini · 85 g | NTL | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| LEDO Pizza · 300 g - 330 g | Ribola | 3,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Buitoni Pizza Buitoni margherita ili funki/djive | SPAR | 4,29 € | −30% | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO PROFESSIONA PIZZA PODLOŽAK · 200/1 uz karticu | Metro | 7,63 € | do 31. 10. 2026. | |||
| STOPERI ZA PIZZU · 500/1 uz karticu | Metro | 10,91 € | −9% | do 31. 10. 2026. | ||
| ARO PIZZA KUTIJA · 32,5 X 32,5 X 3, 100/1 uz karticu | Metro | 22,95 € | do 31. 10. 2026. | |||
| METRO PROFESSIONA PIZZA KUTIJA · 46 x 46 x 5 cm, 50/1 uz karticu | Metro | 23,85 € | do 31. 10. 2026. | |||
| METRO PROFESSIONA PIZZA KUTIJA · 40 x 40 x 3 cm, 100/1 uz karticu | Metro | 44,63 € | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Puž pizza · 160 g | Ribola | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Pizza rolica · 80 g | Plodine | 0,66 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Pizza sa šunkom · 170 g | Kaufland | 1,75 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MINUTE PIZZA odabrane vrste · 330g, 340g | Konzum | 1,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| TRATTORIA ALFREDO Pizza margherita · 3 x 300 g | Lidl | 4,15 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dr. Oetker Pizza · 340 g | Tommy | 2,75 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| Rolica pizza · 80 g | Plodine | 0,66 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pizza šunka sir · 125 g | Plodine | 0,99 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pizza · 125 g | Plodine | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Pizza sir, slanina, šunka i luk · 143 g | Kaufland | 1,09 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Klara Pizza calzone · 150 g | Trgovina Krk | 1,59 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PIZZA · od 315 g do 330 g | SPAR | 2,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.