Ketchup na akciji
Ketchup je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Tommy, Konzum, Boso, Metro, Lidl, NTL, Plodine i Kaufland. Ukupno 10 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: T! Kečap blagi (1 kg) u Tommy za 1,59 €, odnosno 1,59 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Tommy | T! Kečap blagi · 1 kg | 1,59 € | 1,59 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | Zvijezda Ketchup blagi · 1000g | 2,19 € | 2,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Zvijezda Ketchup Zvijezda, blagi · 1 kg | 2,19 € | 2,19 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Metro | ZVIJEZDA Gastro ketchup blagi · 980 g | 2,45 € | 2,50 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | SNACK DAY Ketchup sticks · 125 g | 0,99 € | 7,92 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NTL | Cheetos Snacks Ketchup, sir · 85 g | 0,99 € | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | CAMPO Ketchup blagi · 500 ml | 1,09 € | 2,18 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | ZVIJEZDA Ketchup razne vrste · 490 g - 500 g | 1,39 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T! Kečap blagi · 1 kg | Tommy | 1,59 € | 1,59 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvijezda Ketchup blagi · 1000g | Konzum | 2,19 € | 2,99 € | −26% | 2,19 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Zvijezda Ketchup Zvijezda, blagi · 1 kg | Boso | 2,19 € | 2,19 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| ZVIJEZDA Gastro ketchup blagi · 980 g uz karticu | Metro | 2,45 € | 2,99 € | −18% | 2,50 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Zvijezda ketchup blagi · 1 kg uz karticu | Metro | 2,51 € | −14% | 2,51 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| SNACK DAY Ketchup sticks · 125 g | Lidl | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 7,92 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Cheetos Snacks Ketchup, sir · 85 g | NTL | 0,99 € | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini · 85 g | NTL | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAMPO Ketchup blagi · 500 ml | Plodine | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 2,18 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup razne vrste · 490 g - 500 g | Kaufland | 1,39 € | 1,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Zvijezda Kečap · 800 g | Tommy | 1,39 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvijezda KETCHUP BLAGI, LJUTI, KIDS · 500g | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA KETCHUP · 5 kg | Metro | 10,24 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Blagi ketchup · 5 kg | Metro | 10,50 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ketchup razne vrste · 500 g | Kaufland | 1,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup blagi · 500 g | Konzum | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ketchup · 500 g | Ribola | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zvijezda Ketchup, blagi · 500 g | Studenac | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA BLAGI KETCHUP PODRAVKA · 1 kg | SPAR | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Ketchup blagi ili ljuti · 500 g | Plodine | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Vipa Flips Vipa Ketchup stix · 50 g | Boso | 0,39 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Heinz Kečap · 450 g ili 455 g | Tommy | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Joma Ketchup · 500 g | Studenac | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup · 500 g | Plodine | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup blagi ili ljuti · 500 g | Plodine | 1,39 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K-Classic Ketchup blagi ili ljuti · 500 ml | Kaufland | 1,59 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zvijezda Blagi ketchup Zvijezda · 1 kg | SPAR | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Zvijezda Ketchup blagi · 1000 g | NTL | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HEINZ Ketchup blagi, ljuti ili zero · 425g ili 570g | Kaufland | 2,89 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HEINZ Ketchup · 1 kg | Ribola | 4,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SNACK DAY Ketchup sticks · 125 g | Lidl | 0,99 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup blagi · 500g | Pivac | 1,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Podravka Kečap · 500 g | Tommy | 1,29 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| OHO! Ketchup · 500 g | Plodine | 0,89 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| OHO! Ketchup blagi · 500 g | Plodine | 0,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Chio Cubics, Ketchup · 50 g | NTL | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Chio Tip Top Cubics, Ketchup · 50 g | NTL | 0,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Podravka ketchup odabrane vrste · 1 kg | Konzum | 1,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Ketchup · 500 g | Ribola | 1,39 € | 02. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zvijezda Ketchup blagi · 1 kg | Studenac | 2,19 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.