Majoneza na akciji
Majoneza je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Metro, Lidl, Plodine, Ribola, Tommy, Boso, Studenac, NTL, Konzum, SPAR i Kaufland. Ukupno 17 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: ZVIJEZDA Gastro majoneza (880 g) u Metro za 3,83 €, odnosno 4,35 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | ZVIJEZDA Gastro majoneza · 880 g | 3,83 € | 4,35 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | THOMY Majoneza · 611 g | 3,49 € | 5,71 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Plodine | ZVIJEZDA Majoneza · 620 g | 4,29 € | 6,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | THOMY Majoneza · 380 g | 3,09 € | 8,13 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Zvijezda Majoneza · 400 g | 3,49 € | 8,73 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Boso | Zvijezda Majoneza Zvijezda, delikates · 85 g | 0,99 € | 11,65 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Studenac | Joma Majoneza | 0,59 € | do 06. 10. 2026. | |
| NTL | Thomy Majoneza vrećica | 1,05 € | do 06. 10. 2026. | |
| Konzum | ZVIJEZDA MAJONEZA delikates · 165 g + 110 g | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| SPAR | Zvijezda Majoneza · 165 g + 110 g gratis | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |
| Kaufland | ZVIJEZDA Majoneza · 165 g + 110 g gratis | 2,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZVIJEZDA Gastro majoneza · 880 g uz karticu | Metro | 3,83 € | 4,79 € | −20% | 4,35 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| SENNA Majoneza 50% · 1,1 kg uz karticu | Metro | 5,10 € | 5,86 € | −13% | 4,64 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| THOMY Majoneza · 611 g | Lidl | 3,49 € | 5,71 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| ZVIJEZDA Majoneza · 620 g | Plodine | 4,29 € | 6,92 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| THOMY Majoneza · 380 g | Ribola | 3,09 € | 3,99 € | −22% | 8,13 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Zvijezda Majoneza · 400 g | Tommy | 3,49 € | 8,73 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Zvijezda Majoneza Zvijezda, delikates · 85 g | Boso | 0,99 € | 11,65 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Joma Majoneza | Studenac | 0,59 € | −21% | do 06. 10. 2026. | ||
| Thomy Majoneza vrećica | NTL | 1,05 € | do 06. 10. 2026. | |||
| KANIA Salatna majoneza · 500 ml | Lidl | 1,99 € | 2,59 € | −23% | 3,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Zvijezda Majoneza delikates tuba | NTL | 2,39 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Zvijezda Majoneza delikates tuba 165 g + 110 g GRATIS | NTL | 2,39 € | 2,99 € | −20% | do 06. 10. 2026. | |
| ZVIJEZDA MAJONEZA delikates · 165 g + 110 g | Konzum | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Zvijezda Majoneza · 165 g + 110 g gratis | SPAR | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ZVIJEZDA Majoneza · 165 g + 110 g gratis | Kaufland | 2,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Thomy Majoneza | Studenac | 2,49 € | 3,35 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Thomy Majoneza Delikates · 280 ml | Boso | 2,99 € | 10,68 €/l | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Zvijezda Majoneza · 85 g | Tommy | 0,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PATE Rio Mare tuna i majoneza · 100g | Vrutak | 1,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvijezda DELIKATES MAJONEZA · 400g | Vrutak | 3,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvijezda ULTRA HOT CHILLI MAJONEZA · 400g | Vrutak | 3,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SPAK MAJONEZA TARTUFI · 950 g | Metro | 6,86 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Majoneza · 5 kg | Metro | 14,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA MAJONEZA gastro · 5 kg | Metro | 16,54 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Majoneza Real · 4,7 kg | Metro | 30,01 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ToJeTo Majoneza vrećica · 85 g | NTL | 0,45 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| K Plus Majoneza · 85 g | Konzum | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Joma Majoneza · 85 g | Studenac | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza · 85 g | Ribola | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Thomy Majoneza · 263 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza delikates · 400 g | Konzum | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza delikates ili light · 620 g | Kaufland | 4,29 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DOLINE Majoneza · 165 g | Plodine | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Thomy Majoneza Thomy · 80 g | Boso | 1,10 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Zvijezda Majoneza Zvijezda · 165 g | Boso | 2,05 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Thomy Majoneza · 263 g | Tommy | 2,35 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza · 85 g ili 95 g | Kaufland | 0,89 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Thomy Majoneza · 80 g | Studenac | 0,95 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| THOMY Majoneza · 165 g | Studenac | 2,25 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza · 165 g + 110 g | Plodine | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza delikates · 165 g + 110 g | Plodine | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| THOMY Majoneza · 280 ml | Ribola | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza · 165g tuba | Pivac | 1,99 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Majoneza XXL · 1 kg ≈ 6,20 | Lidl | 4,65 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Zvijezda Majoneza ili tartar umak · 165 g ili 260 g | Tommy | 1,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| K-Classic Majoneza · 85 g | Kaufland | 0,39 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Zvijezda Majoneza Zvijezda | SPAR | 0,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.