Čips na akciji
Čips je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Lidl, Metro, Plodine, Kaufland, NTL, Ribola, Pevex, Tommy, SPAR, Boso i Konzum. Ukupno 25 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: SNACK DAY Tortilla čips, razne vrste (200 g) u Lidl za 0,75 €, odnosno 3,75 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | SNACK DAY Tortilla čips, razne vrste · 200 g | 0,75 € | 3,75 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF TORTILLA ČIPS · hot, mild, sir, s chilli, BBQ, 750 g | 3,70 € | 4,93 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Plodine | BITS&BYTES Tortilla čips slani, sir ili chilli · 150 g | 0,79 € | 5,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | POCO LOCO Čips tortilja razne vrste · 200 g | 1,19 € | 5,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Hrusk Čips rebrasti Sour Cream & Onion, Bacon · 150 g | 1,29 € | 8,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | LAY'S Čips · 200 g | 2,69 € | 13,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pevex | Čips čipi čips slani i paprika · 250 g | 3,49 € | 13,96 €/kg | do 20. 10. 2026. |
| Tommy | Doritos Čips | 1,69 € | do 07. 10. 2026. | |
| SPAR | LAY'S ČIPS LAY'S razne vrste od 120 g do 130 g · 120 g do 130 g | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |
| Boso | Chio Čips kiselo vrhnje i luk | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |
| Konzum | ČIPI ČIPS slani, paprika · 190-200 g | 2,49 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SNACK DAY Tortilla čips, razne vrste · 200 g | Lidl | 0,75 € | 1,09 € | −31% | 3,75 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| METRO CHEF TORTILLA ČIPS · hot, mild, sir, s chilli, BBQ, 750 g uz karticu | Metro | 3,70 € | −23% | 4,93 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| BITS&BYTES Tortilla čips slani, sir ili chilli · 150 g uz karticu | Plodine | 0,79 € | 0,99 € | −20% | 5,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF ČIPS slani classic, paprika classic, slani wave · 500 g uz karticu | Metro | 2,76 € | −5% | 5,52 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| POCO LOCO Čips tortilja razne vrste · 200 g | Kaufland | 1,19 € | 5,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SNACK DAY/DELUXE Čips · 125 g | Lidl | 0,99 € | −23% | 7,92 €/kg | do 04. 10. 2026. | |
| Hrusk Čips rebrasti Sour Cream & Onion, Bacon · 150 g | NTL | 1,29 € | 8,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| CHIO Čipi čips · 250 g | Lidl | 2,49 € | 9,96 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| BITS&BYTES Čips odabrane vrste · 100 g | Plodine | 1,09 € | 1,29 € | −15% | 10,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BITS&BYTES Čips · 100 g | Plodine | 1,19 € | 1,49 € | −20% | 11,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SNACK DAY Čips Razne vrste · 175 g | Lidl | 2,09 € | 2,49 € | −16% | 11,94 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| LAY'S Čips · 200 g | Ribola | 2,69 € | 13,45 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Čips čipi čips slani i paprika · 250 g uz karticu | Pevex | 3,49 € | −29% | 13,96 €/kg | do 20. 10. 2026. | |
| LAY'S ČIPS · više vrsta, 130 g uz karticu | Metro | 2,00 € | −15% | 15,38 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| CHIO Čipi čips · 120 g | Ribola | 1,89 € | 15,75 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Doritos Čips | Tommy | 1,69 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Pringles Čips | Tommy | 1,69 € | 2,79 € | −39% | do 07. 10. 2026. | |
| PRINGLES Čips · 160 - 165 g | Plodine | 1,73 € | 3,49 € | −50% | do 06. 10. 2026. | |
| CHIO Čipi Čips · 120-130 g | Plodine | 1,89 € | 2,19 € | −13% | do 06. 10. 2026. | |
| LAY'S ČIPS LAY'S razne vrste od 120 g do 130 g · 120 g do 130 g | SPAR | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lay's Čips odabrane vrste · 120 g - 130 g | Kaufland | 1,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Chio Čips kiselo vrhnje i luk | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Doritos Tortilla čips Doritos | SPAR | 2,24 € | −25% | do 06. 10. 2026. | ||
| CHIO ČIPS CHIO slani 200 g ili paprička 190 g · 200 g / 190 g | SPAR | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| ČIPI ČIPS slani, paprika · 190-200 g | Konzum | 2,49 € | 2,99 € | −16% | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| CHIO Čipi-čips · 55-60 g | Trgovina Krk | 1,05 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CRUNCHIPS Čips · 75-90 g | Trgovina Krk | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| dmBio tortilla Chips s moringom soli · 125 g | dm | 1,45 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Chio Čipi Čips · 120 g | Tommy | 1,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Chio Čipi Čips, razne vrste · 140 g | Tommy | 1,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LAY'S Čips · 120-130 g | Trgovina Krk | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LAY'S Čips Oven · 110 g | Trgovina Krk | 2,19 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Let's Party ČIPS TORTILLA ljuti · 150 g | Studenac | 0,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MARETTI Bruschette chips odabrane vrste · 70 g | Kaufland | 0,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TIP TOP FLIPS Čips odabrane vrste · 45g-50g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KNUSPERLE Čips odabrane vrste · 150 g | Kaufland | 0,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CHIO Čips Chio limited edition odabrane vrste · 130 g | SPAR | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LORENZ Crunchips, Paprika, Slani · 75 g | Ribola | 1,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Hrusk Čips tuba slani, paprika, luk i vrhnje · 100 g | NTL | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PRINGLES ČIPS odabrane vrste · 125g | Konzum | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DORITOS Tortilija čips odabrane vrste · 90g | Konzum | 1,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| POMSTICKS Čips paprika · 85 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CHIO Čipi čips odabrane vrste · 130g | Konzum | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Chio Čipi Čips paprika · 120 g | NTL | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Chio Čips crvena paprika, Hot Pepperoni, Čipi Čips slani · 130 g | NTL | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Chio ČIPI ČIPS paprika · 120 g | Studenac | 1,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TAKIS Tortilla čips Takis · 90 g | SPAR | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CHIO Čipi Čips slani ili paprika · 190 g ili 200 g | Kaufland | 2,25 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LA FIESTA Tortilla chips razne vrste · 200 g | Kaufland | 2,25 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| EL SABOR Tortilla čips + salsa, cheese dip · 175g | Konzum | 2,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SNACK DAY Čips · 250 g | Lidl | 1,09 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| LAY'S Čips · 200g | Konzum | 2,69 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| AMICA Čips · 400g | Konzum | 5,99 € | 14. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| OHO! Chips slani ili paprika · 250-280 g | Plodine | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| LAY'S Čips · 200 g | Plodine | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.