Maslinovo ulje na akciji
Maslinovo ulje je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: Kaufland, Plodine, Lidl, SPAR, Konzum, Metro i Tommy. Ukupno 15 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: BODUL Maslinovo ulje extra djevičansko (1 l) u Kaufland za 4,69 €, odnosno 4,69 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | BODUL Maslinovo ulje extra djevičansko · 1 l | 4,69 € | 4,69 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | Clemente Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1 l · 1 l | 4,79 € | 4,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | CLEMENTE Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 l | 4,89 € | 4,89 €/l | do 04. 10. 2026. |
| SPAR | Örgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 L | 7,99 € | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Zvijezda Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1l | 9,99 € | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Metro | ARO EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE · 1 l | 15,64 € | 15,64 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Tommy | Tradicija, Orgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje | 7,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BODUL Maslinovo ulje extra djevičansko · 1 l | Kaufland | 4,69 € | 4,69 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Clemente Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1 l · 1 l | Plodine | 4,79 € | 7,99 € | −40% | 4,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CLEMENTE Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 l | Lidl | 4,89 € | 4,89 €/l | do 04. 10. 2026. | ||
| Örgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 L | SPAR | 7,99 € | 10,99 € | −27% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ekstra djevičansko maslinovo ulje Premium Orgula · 1 l | SPAR | 9,49 € | 11,99 € | −20% | 9,49 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Zvijezda Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1l uz karticu | Konzum | 9,99 € | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ARO EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE · 1 l uz karticu | Metro | 15,64 € | −11% | 15,64 €/l | do 31. 10. 2026. | |
| Ekstra djevičansko maslinovo ulje Marko Polo · 0,5 l | SPAR | 8,79 € | 9,99 € | −12% | 17,58 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ekstra djevičansko maslinovo ulje Istria · 500 ml | SPAR | 10,99 € | 13,99 € | −21% | 21,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ekstra djevičansko maslinovo ulje Ol Istria · 0,75 l | SPAR | 16,99 € | 22,59 € | −24% | 22,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Clemente Maslinovo ulje, ekstra djevičansko · 1 l | Plodine | 4,79 € | −40% | do 06. 10. 2026. | ||
| Tradicija, Orgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje | Tommy | 7,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| CAVIAROLI Perle 50 g maslinovog ulja i bosiljka · 50 g uz karticu | Metro | 11,99 € | 239,80 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| CAVIAROLI Perle 50 g od maslinovog ulja · 50 g uz karticu | Metro | 11,99 € | 239,80 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| CAVIAROLI Perle 200 g od maslinovog ulja · 200 g uz karticu | Metro | 33,99 € | 169,95 €/kg | do 31. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Zvijezda Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 L | Tommy | 9,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ORGULA Zlatno ekstra djevičansko maslinovo ulje, 100% hrvatsko · 0,75 l | Metro | 14,06 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| TRENTON MASLINOVO ULJE PET · 3 l | Metro | 20,46 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ZIGANTE Maslinovo ulje sa bijelim tartufom · 250 ml | Metro | 20,70 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FREDIANI Maslinovo ulje ekstra djevičansko · 750 ml | Kaufland | 4,79 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ADRIATIK Maslinovo ulje · 1 l | Ribola | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MONINI Maslinovo ulje ekstra djevičansko, razne vrste · 250 ml | Kaufland | 5,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Farchioni Maslinovo ulje Extra djevičansko · 750 ml | NTL | 6,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORGULA Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 0,75 l | Konzum | 6,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FARCHIONI Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 l | Konzum | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Farchioni Maslinovo ulje, ekstra djevičansko · 1 l | Studenac | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Farchioni Maslinovo ulje extra djevičansko · 1 l | Studenac | 7,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MONINI Maslinovo ulje Classico extra djevičansko · 1 L | Kaufland | 7,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KONFIN Maslinovo ulje ekstra djevičansko · 500 ml | Kaufland | 11,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FARCHIONI Maslinovo ulje ekstra djevičansko · 1 l | Plodine | 7,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Órgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 l | Tommy | 8,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| OLIVETO Maslinovo ulje extra djevičansko · 1 L | Kaufland | 4,99 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| K PLUS EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE · 1l | Konzum | 5,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Veli Rat Maslinovo ulje · 1 l | Studenac | 7,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MONINI Maslinovo ulje · 1 l | Plodine | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MONINI Maslinovo ulje ekstra djevičansko · 1 l | Plodine | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| MONINI Ekstra djevičansko maslinovo ulje Classico · 1 L | SPAR | 7,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| SAN ANTONIO Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 0,75l | Konzum | 15,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| OL ISTRIA EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE · 0,75l | Konzum | 16,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PEPE Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1 l | Lidl | 4,89 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Monini Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 750 ml | Tommy | 6,29 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
| BASSO Maslinovo ulje ekstra djevičansko · 1 l | Plodine | 5,49 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| BASSO Maslinovo ulje · 1 l | Plodine | 5,49 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| MONINI Ekstra djevičansko maslinovo ulje · 1l | Konzum | 7,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Maslinovo ulje Orgula · 1 l | SPAR | 7,99 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.