Keksi na akciji
Keksi su ovaj tjedan na akciji u 12 trgovina: Plodine, Lidl, Konzum, SPAR, Kaufland, Metro, NTL, Ribola, Tommy, Boso, Pevex i dm. Ukupno 52 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: OHO! Keksi petit ili frollini (1 kg) u Plodine za 1,99 €, odnosno 1,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Plodine | OHO! Keksi petit ili frollini · 1 kg | 1,99 € | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | SONDEY Čajni kolutići · 400 g | 1,39 € | 3,48 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | Keks Čajni kolutići original, Kraš · 1kg | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Kraš Čajni kolutići XXL Kraš · 1 kg | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | MCVITIES Digestive keksi original · 1 kg | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | KRAŠ ČAJNI KOLUTIĆI · 800 g | 2,99 € | 3,74 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| NTL | Smiješak Keks Baby · 300 g | 1,49 € | 4,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | GRIESSON Duo keks s kakao kremom · 500 g | 2,69 € | 5,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Plazma, Bambi Keks mljeveni · 300 g | 2,29 € | 7,64 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Boso | Hrana Lino Keksolino · 200 g | 2,20 € | 11,00 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Pevex | TUC krekeri original, bacon, paprika · 100 g | 1,15 € | 11,50 €/kg | do 20. 10. 2026. |
| dm | ME:F1RST proteinska pločica keks i krema · 60 g | 2,15 € | 35,83 €/kg | do 15. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OHO! Keksi petit ili frollini · 1 kg | Plodine | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 1,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BISCOLETTI Keksi Cacao Twist punjeni · 700 g | Plodine | 1,99 € | 3,49 € | −42% | 2,84 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SONDEY Čajni kolutići · 400 g uz karticu | Lidl | 1,39 € | 1,79 € | −22% | 3,48 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Keks Čajni kolutići original, Kraš · 1kg | Konzum | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kraš Čajni kolutići XXL Kraš · 1 kg | SPAR | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MCVITIES Digestive keksi original · 1 kg | Kaufland | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ ČAJNI KOLUTIĆI · 800 g uz karticu | Metro | 2,99 € | −21% | 3,74 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Croco Krekeri i pereci mix · 500 g | Kaufland | 1,99 € | 3,39 € | −41% | 3,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ KEKSI PETIT BEURRE · 960 g uz karticu | Metro | 3,99 € | −11% | 4,16 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Smiješak Keks Baby · 300 g | NTL | 1,49 € | 4,97 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| GRIESSON Duo keks s kakao kremom · 500 g | Ribola | 2,69 € | 3,69 € | −27% | 5,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Smiješak Biskvit naranča · 125 g | NTL | 0,69 € | 5,52 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BISCOLETTI Keksi · 300 g | Plodine | 1,79 € | 2,29 € | −21% | 5,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VIC KREKERI SLANI · 150 g uz karticu | Metro | 0,99 € | −19% | 6,60 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| BISCOLETTI Keksi · 150 g | Plodine | 0,99 € | 1,19 € | −16% | 6,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| TUC Krekeri slani · 3x100 g | Plodine | 1,99 € | 6,63 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KOESTLIN Saltas Krekeri · 100 g | Ribola | 0,69 € | 0,95 € | −27% | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MCVITIE'S Keksi · 433 g | Plodine | 2,99 € | 4,99 € | −40% | 6,91 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MOTO Keksi · 288 g | Plodine | 1,99 € | 2,99 € | −33% | 6,91 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ Lilly vanilin keks · 220 g | Lidl | 1,59 € | 7,23 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| BISCOLETTI Keksi · 175 g | Plodine | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 7,37 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| TUC KREKER · 100 g, paprika, slani, slanina, vrhnje i luk, sir uz karticu | Metro | 0,75 € | −14% | 7,50 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| TUC Krekeri razne vrste · 100 g | Kaufland | 0,75 € | 7,50 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Plazma, Bambi Keks mljeveni · 300 g | Tommy | 2,29 € | 7,64 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Moto keksi Kakao · 192 g uz karticu | Lidl | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 7,76 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Domaćica Keks Domaćica · 500 g | SPAR | 3,99 € | 7,98 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| OREO CRUMBS MLIJEVENI KEKS, PRAH MLIJEVENI KEKS · 300 g uz karticu | Metro | 2,49 € | −13% | 8,30 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Smiješak Keks američki s komadićima čokolade 20% · 150 g | NTL | 1,29 € | 8,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Hura Natura Rižini krekeri slani, sezam, kukuruz · 100 g | NTL | 0,89 € | 8,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| SONDEY Mini keksi · 6 x 37.5 g | Lidl | 2,19 € | 2,69 € | −18% | 9,73 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| SONDEY Keks s maslacem i čokoladom S bijelom, mliječnom ili tamnom čokoladom · 125 g uz karticu | Lidl | 1,29 € | 1,99 € | −35% | 10,32 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Hrana Lino Keksolino · 200 g | Boso | 2,20 € | 11,00 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| TUC krekeri original, bacon, paprika · 100 g uz karticu | Pevex | 1,15 € | −35% | 11,50 €/kg | do 20. 10. 2026. | |
| NUTELLA Biscuits keksi · 304 g | Ribola | 4,15 € | 13,65 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| OREO Keksi classic ili golden vanilla · 66 g uz karticu | Plodine | 0,99 € | 1,25 € | −20% | 15,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| JACOBSENS Emoji keksi · 150 g | Ribola | 2,29 € | 2,99 € | −23% | 15,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ŽITO Crispy krekeri · 150 g | Ribola | 3,49 € | 4,54 € | −23% | 23,27 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ME:F1RST proteinska pločica keks i krema · 60 g | dm | 2,15 € | 35,83 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| Saltas, Koestlin Kreker | Tommy | 0,65 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SONDEY Mješavina mini keksa · 150 g ili 175 g | Lidl | 1,39 € | 1,79 € | −22% | do 04. 10. 2026. | |
| Keks Domaćica Original | Boso | 1,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| BISCOLETTI Keksi · 600 g | Plodine | 1,79 € | 2,29 € | −21% | do 06. 10. 2026. | |
| TASTINO Čajni kolutići · 700 g ili 800 g uz karticu | Lidl | 1,79 € | 2,59 € | −30% | do 04. 10. 2026. | |
| Chio Krekeri Maxi mix | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Keks Frondi Kakao | Boso | 1,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| MILKA Keksi odabrane vrste · 140 g - 260 g | Kaufland | 1,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Keks Princeza Čokolada - kokos | Boso | 2,29 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SONDEY Keksi s maslacem · 1 kg | Lidl | 2,29 € | −17% | do 04. 10. 2026. | ||
| MILKA Keksi i biskviti · 140 - 260 g | Plodine | 2,49 € | 3,39 € | −27% | do 06. 10. 2026. | |
| Keks Koestlin Čajni kolutići | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Coop Keks | Tommy | 3,69 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Plazma, Bambi Keks | Tommy | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | BELVITA KEKS -30%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
| −30% | -30% POPUSTA BELVITA KEKSI | Kaufland | 06. 10. 2026. |
| −25% | LEIBNIZ KEKS -25%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
| −25% | NA ODABRANE GRANCEREALE KEKSE* | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −25% | -25% JEFTINIJE Keksi Kinder Cards | SPAR | 06. 10. 2026. |
| −25% | -25% JEFTINIJE Keksi St Michel | SPAR | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| ORE LIETE Keks sa žitaricama · 250 g | Trgovina Krk | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PLAZMA Keks · 150 g | Trgovina Krk | 1,35 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAFFA KEKS · 125g | Vrutak | 1,39 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAFFA KEKS kakao naranda · 120g | Vrutak | 1,39 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coop Bio keks · 230 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coop Bio keks · 100 g | Tommy | 1,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GRANCEREALE Keks · 230 - 250 g | Trgovina Krk | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ČOKOLADA DORINA lješnjak, noisette, keks · 80g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| omalty kakao keksi · 288 g | Metro | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MC VITIE'S Digestive keks · 400 g | Trgovina Krk | 2,09 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coop Bio keks · 400 g | Tommy | 2,35 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| PLAZMA Mlijeveni keks · 300 g | Trgovina Krk | 2,39 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Choco creme keks · 150 g ili 260 g | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Keks, 150 g ili 260 g, razne vrste | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Coop Keks bez glutena · 6 x 30 g | Tommy | 2,69 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Piknik, Koestlin Keks Petit · 4 x 230 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MISURA Punjeni keksi, odabrane vrste · 260g | Bipa | 3,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MISURA Punjena keksi, odabrane vrste · 260 g | Bipa | 3,25 € | 17. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ČAJNI KOLUTIĆI XXL · 1000g | Vrutak | 4,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KEKS DOMAĆICA XXL · 500g | Vrutak | 4,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GRANOLA KÖLLN Choko & Keks · 440g | Vrutak | 5,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Kreker · 50g | Konzum | 0,35 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Kukuruzni kreker slani · 120g | Konzum | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Tuc Kreker original slanina · 100 g | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ELEPHANT Krekeri Elephant odabrane vrste · 70 g do 80 g | SPAR | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAFFA Biskvit sa željeom od naranče preliven čokoladom · 120g-125g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ACTIVE ZONE Kukuruzni kreker mahunarke · 120g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BIO ZONE Kreker · 120g | Konzum | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Biskvit razne vrste · 128g - 147g | Kaufland | 1,03 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Biskvit čokoladna krema · 128g-147g | Konzum | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.