Nutella na akciji
Proizvodi marke Nutella su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i Ribola. Ukupno 2 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Nutella (750 g) u Metro za 6,86 €, odnosno 9,15 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | Nutella · 750 g | 6,86 € | 9,15 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Ribola | NUTELLA Biscuits keksi · 304 g | 4,15 € | 13,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nutella · 750 g uz karticu | Metro | 6,86 € | −11% | 9,15 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| NUTELLA Biscuits keksi · 304 g | Ribola | 4,15 € | 13,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| NUTELLA Croissant ili Muffin · 4x85g ili 4x66g | Kaufland | 3,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NUTELLA Namaz · 600 g | Ribola | 5,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Nutella Muffin ili kroasan · 4 x 66 g ili 4 x 85 g | Tommy | 3,89 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| NUTELLA Keksi · 193 g | Plodine | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NUTELLA Keksi punjeni · 193 g | Plodine | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella namaz · 400 g | Ribola | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Namaz Nutella · 400 g | SPAR | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NUTELLA Krem namaz čokolada - lješnjak · 750 g | Plodine | 6,29 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella · 750 g | Lidl | 6,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Ferrero Vafl Nutella B-Ready · 44 g | NTL | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| NUTELLA Keks · 193 g | Studenac | 2,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Namaz Nutella · 750 g | SPAR | 6,59 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella · 750 g | Trgovina Krk | 7,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.