Ferrero na akciji
Proizvodi marke Ferrero su ovaj tjedan na akciji u 2 trgovine: Metro i NTL. Ukupno 5 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: FERRERO KINDER (30 g) u Metro za 0,69 €, odnosno 23,00 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | FERRERO KINDER · 30 g | 0,69 € | 23,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| NTL | Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno · 43 g | 1,09 € | 25,35 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FERRERO KINDER · 30 g uz karticu | Metro | 0,69 € | 0,78 € | −12% | 23,00 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno · 43 g | NTL | 1,09 € | 25,35 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Ferrero Čokoladni bomboni Kinder Schoco Bons · 125 g | NTL | 3,29 € | 26,32 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Ferrero Čokoladni desert Kinder Bueno White · 39 g | NTL | 1,09 € | 1,49 € | −27% | 27,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ferrero Bombonijera Rocher · 200 g | NTL | 5,99 € | 29,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| FERRERO Kinder čokolada · 50 g | Trgovina Krk | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Ferrero Čokoladno jaje Kinder, Lei Kinder · 20 g | NTL | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ferrero Čokolada Kinder · 150 g | NTL | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| FERRERO BOMBONI TIC TAC exotic escape · 54 g | Studenac | 1,79 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FERRERO Čokolada odabrane vrste · 90 g | Ribola | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ferrero PRALINE KINDER SCHOKOBONS · 125 g | Studenac | 3,19 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ferrero Praline raffaello · 150 g | Studenac | 3,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella namaz · 400 g | Ribola | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella · 750 g | Lidl | 6,49 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Ferrero Vafl Nutella B-Ready · 44 g | NTL | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| FERRERO Nutella · 750 g | Trgovina Krk | 7,49 € | 01. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.