Čokolada na akciji
Čokolada je ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: Lidl, Boso, Kaufland, Ribola, NTL, SPAR, Plodine, Konzum, Studenac, Metro i Tommy. Ukupno 43 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: KULJANKA Čokoladni prutići sa svježim sirom (5 x 30 g) u Lidl za 1,09 €, odnosno 7,27 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Lidl | KULJANKA Čokoladni prutići sa svježim sirom · 5 x 30 g | 1,09 € | 7,27 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Boso | Keks American cookies Čokolada · 150 g | 1,29 € | 8,60 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Kaufland | MIKADO Čokolada s rižom · 225 g | 1,99 € | 8,85 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | ZVEČEVO Čokolada · 100 g | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Kandit Čokolada za kuhanje · 400 g | 4,49 € | 11,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras · 480 g | 5,49 € | 11,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | CHOCO RICE Čokolada · 200 g | 2,29 € | 11,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | DORINA ČOKOLADA odabrane vrste · 220 g | 2,99 € | 13,59 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje · 300 g | 4,19 € | 13,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | ARO ČOKOLADA ZA KUHANJE · 500 g | 7,14 € | 14,28 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Tommy | Kandi, Kandit Čokolada | 0,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KULJANKA Čokoladni prutići sa svježim sirom · 5 x 30 g | Lidl | 1,09 € | 7,27 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Keks American cookies Čokolada · 150 g | Boso | 1,29 € | 8,60 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| MIKADO Čokolada s rižom · 225 g | Kaufland | 1,99 € | 8,85 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Bijela čokolada · 100 g | Lidl | 0,89 € | 1,09 € | −18% | 8,90 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| ZVEČEVO Čokolada · 100 g | Ribola | 0,99 € | 1,59 € | −37% | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KANDIT Čokolada s kokicama · 250 g | Lidl | 2,49 € | 9,96 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KANDI Riki čokolada s rižom · 300 g | Ribola | 3,19 € | 10,63 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| RIKI Čokolada sa žitaricama · 230 g | Lidl | 2,49 € | 10,83 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Kandit Čokolada za kuhanje · 400 g | NTL | 4,49 € | 11,23 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras · 480 g | SPAR | 5,49 € | 6,49 € | −16% | 11,44 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CHOCO RICE Čokolada · 200 g | Plodine | 2,29 € | 3,29 € | −30% | 11,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SCHOGETTEN Čokolada · 100 g | Plodine | 1,29 € | 1,39 € | −7% | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SCHOGETTEN Čokolada odabrane vrste · 100 g | Kaufland | 1,29 € | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| ZVEČEVO Čokolada Braco i Seka ili Mikado riza · 75 g uz karticu | Plodine | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 13,20 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DORINA ČOKOLADA odabrane vrste · 220 g | Konzum | 2,99 € | 13,59 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Smiješak Čokoladni flips · 90 g | NTL | 1,25 € | 13,89 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje · 300 g | Studenac | 4,19 € | 5,35 € | −21% | 13,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ARO ČOKOLADA ZA KUHANJE · 500 g uz karticu | Metro | 7,14 € | −14% | 14,28 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| FIN CARRÉ Čokolada s rižom XXL · 200 g | Lidl | 2,99 € | 14,95 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| DORINA Čokolada za kuhanje classic · 100 g uz karticu | Metro | 1,61 € | 16,10 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 80 g | Kaufland | 1,29 € | 16,13 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KITKAT Čokolada · 99 g | Plodine | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 16,67 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Biskvit Barni Čokoladno punjenje · 30 g | Boso | 0,50 € | 16,67 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Kit Kat Čokolada mliječna lješnjak · 99 g | Kaufland | 1,69 € | 2,79 € | −39% | 17,08 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| J.D.GROSS Tamna čokolada · 125 g | Lidl | 2,39 € | −20% | 19,12 €/kg | do 04. 10. 2026. | |
| Čokolada Mars · 51 g | Boso | 0,99 € | 19,41 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Čokolada Snickers · 50 g | Boso | 0,99 € | 19,80 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Čokolada Twix · 50 g | Boso | 0,99 € | 19,80 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Šlag krema Dr.Oetker Čokolada ili Vanilija · 60 g | Boso | 1,19 € | 19,83 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Merci Čokolada s bademima i lješnjacima · 100 g | NTL | 1,99 € | 19,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Pekar Tomo Donut punjenje jagoda-bijela čokolada | NTL | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Donut punjenje jagoda-bijela čokolada | NTL | 0,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Kandi, Kandit Čokolada | Tommy | 0,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Čokoladice · 70 - 112,5 g | Plodine | 0,99 € | 1,99 € | −50% | do 06. 10. 2026. | |
| TWIX, SNICKERS, MARS ILI BOUNTY Čokoladice · 70-112,5 g | Plodine | 0,99 € | 1,99 € | −50% | do 06. 10. 2026. | |
| Twix, Mars Čokolada | Studenac | 1,09 € | −31% | do 06. 10. 2026. | ||
| Čokolada, Twix extra, Mars king size | Studenac | 1,09 € | −31% | do 06. 10. 2026. | ||
| CASALI Čokoladne loptice rum kokos · 250 g uz količinu | Kaufland | 2,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| No guilt, Kandit Čokolada | Tommy | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| MILKA ČOKOLADA MILKA odabrane vrste od 250 g do 300 g · 250 g do 300 g | SPAR | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Čokolada Dorina Sjeckani lješnjak | Boso | 3,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| KANDIT DESSERT CHEF Čokolada za kuhanje bijela · 200 g ili 300 g | Kaufland | 3,89 € | 5,19 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| Čokolada Dorina Za jelo i kuhanje · 500 g | Boso | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −20% | -20% na odabrani asortiman čokolada DORINA KRAŠ | Ribola | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| DORINA Čokoladica · 26 g | Metro | 0,85 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DORINA Čokoladica · 37 g | Metro | 0,96 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DORINA Čokoladica · 38 g | Metro | 0,96 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvečevo ČOKOLADA BRACO, SEKA · mlijeko, banana 100g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvečevo ČOKOLADA DUBAI · 45g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvečevo ČOKOLADA S RIŽOM MIKADO · 75g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvečevo ČOKOLADA, ČOKOLADA BRACO, BRACO, SEKA · 75g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CHOCOFUN čokolada | Vrutak | 1,19 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| FERRERO Kinder čokolada · 50 g | Trgovina Krk | 1,29 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Milka Čokolada · 90 g ili 100 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SCHOGETTEN ČOKOLADE odabrane vrste · 100g | Vrutak | 1,79 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Lindt Extra creamy, Čokolada · 80 g | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dorina, Kraš Čokolada · 240 g ili 290 g | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ČOKOLADA MONTE MAXI Zott · 4x100g | Vrutak | 2,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Zvečevo Čokolada s jagodom Samo Ti, višnja-jagoda-malina Volim Te, malina Samo Ti · 100 g | NTL | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KANDI Čokolada · 80 g - 100 g | Ribola | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ČOKSA Čokolada · 67 g - 68 g | Ribola | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TWIX, MARS Čokolada extra, king size | Studenac | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RIKI Čokolada Riki · 95 g | SPAR | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DORINA Čokolada odabrane vrste · 75 g - 80 g | Kaufland | 1,35 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| RITTER SPORT Čokolada odabrane vrste · 100 g | Kaufland | 1,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada odabrane vrste · 90g-100g | Konzum | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DORINA Čokolada Dorina odabrane vrste · 75 g do 105 g | SPAR | 1,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| TOBLERONE Čokolada razne vrste · 100 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada razne vrste · 190 g | Kaufland | 1,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ferrero Čokolada Kinder · 150 g | NTL | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kandit Čokolada mliječna groždica, kikiriki bademi i lješnjaci · 210 g | Kaufland | 2,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NIPPON Čokolada s rižom razne vrste · 200 g | Kaufland | 2,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DORINA Čokolada odabrane vrste · 290g | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MILKA Čokolada · 250 g - 300 g | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.