Nesquik na akciji
Proizvodi marke Nesquik su ovaj tjedan na akciji u 3 trgovine: Metro, Kaufland i Plodine. Ukupno 3 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Nestlé NESQUIK KAKAO VREĆICA (800 g) u Metro za 6,51 €, odnosno 8,14 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | Nestlé NESQUIK KAKAO VREĆICA · 800 g | 6,51 € | 8,14 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Kaufland | NESQUIK Instant kakao napitak · 400 g | 3,79 € | 9,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | NESTLÉ Žitarice Nesquik, Cookie crisp, Lion ili Fitness · 600-625 g | 4,29 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nestlé NESQUIK KAKAO VREĆICA · 800 g uz karticu | Metro | 6,51 € | −11% | 8,14 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| NESQUIK Instant kakao napitak · 400 g | Kaufland | 3,79 € | 5,19 € | −27% | 9,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NESTLÉ Žitarice Nesquik, Cookie crisp, Lion ili Fitness · 600-625 g | Plodine | 4,29 € | 5,79 € | −25% | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | -25% NA ODABRANE NESQUIK INSTANT KAKAO NAPITKE | Konzum | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| NESQUIK Limenka · 400g | Vrutak | 3,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NESQUIK Instant kakaov napitak · 400 g | Ribola | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| NESQUIK Kakao instant napitak · 800 g | Plodine | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Nestle Čokolada Nesquik · 25 g | Boso | 0,69 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| NESQUIK Instant kakao napitak · 200 g | Studenac | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Nesquik Pahuljice čokoladne žitne loptice · 225 g | NTL | 2,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NESQUIK Kakao instant napitak · 700 g | Plodine | 4,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| NESQUIK Kakao instant · 700 g | Lidl | 4,59 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Nesquik ČOKO LOPTICE · 450 g | Studenac | 3,29 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.