Dorina na akciji

Proizvodi marke Dorina su ovaj tjedan na akciji u 5 trgovina: SPAR, Konzum, Metro, Plodine i Boso. Ukupno 7 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras (480 g) u SPAR za 5,49 €, odnosno 11,44 €/kg.

Najpovoljnija ponuda po trgovini

TrgovinaProizvodCijenaJediničnaVrijedi
SPAR Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras · 480 g 5,49 € 11,44 €/kg do 06. 10. 2026.
Konzum DORINA ČOKOLADA odabrane vrste · 220 g 2,99 € 13,59 €/kg do 06. 10. 2026.
Metro DORINA Čokolada za kuhanje classic · 100 g 1,61 € 16,10 €/kg do 15. 10. 2026.
Plodine DORINA Čokolada keks, riža, noisette ili sjeckani lješnjak · 75-80 g 1,35 € do 06. 10. 2026.
Boso Čokolada Dorina Napolitanke 2,99 € do 07. 10. 2026.

Sve aktualne ponude

Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.

ProizvodTrgovinaAkcijskaRedovnaPopustJediničnaVrijedi
Dorina Čokolada za kuhanje XXL Dorina Kras · 480 g SPAR 5,49 € 6,49 € −16% 11,44 €/kg do 06. 10. 2026.
DORINA ČOKOLADA odabrane vrste · 220 g Konzum 2,99 € 13,59 €/kg do 06. 10. 2026.
DORINA Čokolada za kuhanje classic · 100 g uz karticu Metro 1,61 € 16,10 €/kg do 15. 10. 2026.
DORINA Čokolada keks, riža, noisette ili sjeckani lješnjak · 75-80 g Plodine 1,35 € 1,89 € −29% do 06. 10. 2026.
Čokolada Dorina Napolitanke Boso 2,99 € do 07. 10. 2026.
Čokolada Dorina Sjeckani lješnjak Boso 3,59 € do 07. 10. 2026.
Čokolada Dorina Za jelo i kuhanje · 500 g Boso 3,99 € do 07. 10. 2026.

Popusti na cijelu ponudu

PopustVrijedi naTrgovinaDo
−20% -20% na odabrani asortiman čokolada DORINA KRAŠ Ribola 06. 10. 2026.

Nedavno na akciji

ProizvodTrgovinaCijenaRazdoblje
PRUTIĆI DORINA krem kakao, krem lješnjak, riža, karma · 28g, 31g=2,82€/kg., 37g =3kg=3,01€ Vrutak 0,79 € 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
DORINA Čokoladica · 26 g Metro 0,85 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
DORINA Čokoladica · 37 g Metro 0,96 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
DORINA Čokoladica · 38 g Metro 0,96 € 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
ČOK. DORINA Riža · 75g Vrutak 1,89 € 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
ČOKOLADA DORINA lješnjak, noisette, keks · 80g Vrutak 1,89 € 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026.
DORINA Čokolada odabrane vrste · 75 g - 80 g Kaufland 1,35 € 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
Kraš Čokolada dorina, napolitanka · 100 g Studenac 1,45 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
DORINA Čokolada Dorina odabrane vrste · 75 g do 105 g SPAR 1,49 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
DORINA Čokolada odabrane vrste · 290g Konzum 2,99 € 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026.
DORINA Čokoladica s rižom · 26 g Lidl 0,59 € 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
DORINA Krem Čokoladica · 37 ili 38 g Lidl 0,69 € 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
DORINA Čokolada jagoda i banana · 245 g Lidl 2,99 € 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026.
DORINA Čokolada odabrane vrste · 200 - 250 g Plodine 2,99 € 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026.
Dorina Čokolada Dorina Mlijeko · 250 g Boso 3,19 € 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026.
DORINA Čokolada riža, lješnjak ili kakao · 26 - 38 g Plodine 0,59 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
DORINA Čokolada odabrane vrste · 75g-80g Konzum 1,35 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Dorina Čokolada s rižom, s keksom Studenac 1,39 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Dorina Čokolada Dorina · od 75 g do 105 g SPAR 1,44 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
DORINA Čokolada Napolitanke, Petit Beurre ili jagoda-vanilija · 240 - 270 g Plodine 2,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
DORINA Čokolada Napolitanke, Petit Beurre ili jagoda-vanilija · 240-290 g Plodine 2,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Dorina Čokolada Dorina · od 220 g do 300 g SPAR 2,99 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
DORINA Čokolada za kuhanje · 300 g Plodine 3,89 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
DORINA Čokolada za kuhanje s mramora · 300 g Plodine 3,89 € 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026.
Dorina, Kraš Čokolada · 95 g ili 100 g Tommy 1,45 € 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026.
DORINA Čokolada · 95-105 g Plodine 1,45 € 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Dorina ČOKOLADA · 100g Konzum 1,45 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Čokolada Dorina kraš · od 220 g do 300 g SPAR 2,99 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
Dorina Čokolada s keksom · 220 g Studenac 2,99 € 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026.
DORINA Čokolada za kuhanje · 300 g Kaufland 3,99 € 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026.

Povezane akcije

Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.