Kraš na akciji
Proizvodi marke Kraš su ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: SPAR, Metro, Lidl, Konzum, Kaufland, Plodine, Tommy, NTL, Ribola, Studenac i Boso. Ukupno 27 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Kraš Čajni kolutići XXL Kraš (1 kg) u SPAR za 3,49 €, odnosno 3,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Kraš Čajni kolutići XXL Kraš · 1 kg | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | KRAŠ ČAJNI KOLUTIĆI · 800 g | 2,99 € | 3,74 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Lidl | KRAŠ Jadro napolitanke · 860 g | 3,99 € | 4,64 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | 3,95 € | 4,70 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | KRAŠ Napolitanke s čokoladnim ili lješnjak kremom · 840 g | 3,95 € | 4,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | KRAŠ Napolitanke · 420 g | 2,29 € | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Kraš Napolitanke · 327 g | 1,99 € | 6,09 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| NTL | Kraš Vafl Jadro · 190 g | 1,19 € | 6,26 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | KRAŠ Mentol bomboni · 100 g | 0,69 € | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Kraš Napolitanke · 215 g | 2,49 € | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Kraš Napolitanke Chocolate cream | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kraš Čajni kolutići XXL Kraš · 1 kg | SPAR | 3,49 € | 3,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ ČAJNI KOLUTIĆI · 800 g uz karticu | Metro | 2,99 € | −21% | 3,74 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| KRAŠ KEKSI PETIT BEURRE · 960 g uz karticu | Metro | 3,99 € | −11% | 4,16 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| KRAŠ Jadro napolitanke · 860 g | Lidl | 3,99 € | 4,64 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | Konzum | 3,95 € | 4,70 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnim ili lješnjak kremom · 840 g | Kaufland | 3,95 € | 4,99 € | −21% | 4,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ NAPOLITANKE · 840 g uz karticu | Metro | 3,99 € | −16% | 4,75 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Kraš Napolitanke Kraš · 840 g | SPAR | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 4,75 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke · 420 g | Plodine | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 327 g | Tommy | 1,99 € | 6,09 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Kraš Vafl Jadro · 190 g | NTL | 1,19 € | 6,26 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Mentol bomboni · 100 g | Ribola | 0,69 € | 0,89 € | −22% | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ EXPRESS KAKAO INSTANT · 800 g uz karticu | Metro | 5,59 € | 6,99 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Lilly vanilin keks · 220 g | Lidl | 1,59 € | 7,23 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Moto keksi Kakao · 192 g uz karticu | Lidl | 1,49 € | 1,99 € | −25% | 7,76 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Kraš Vafl Frondi nougat, kakao · 250 g | NTL | 1,99 € | 7,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ DOMAĆICA · 300 g uz karticu | Metro | 2,49 € | −20% | 8,30 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Kraš Kolačići Prekrašni s nougat punjenjem, kakao punjenjem · 220 g | NTL | 1,99 € | 9,05 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Čokoladne napolitanke · 430 g | Plodine | 4,29 € | 6,49 € | −34% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kraš Napolitanke čokoladne · 215 g | NTL | 2,49 € | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kraš Napolitanke · 215 g | Studenac | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ KAKAO PRAH · 100 G uz karticu | Metro | 1,79 € | −20% | 17,90 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| KRAŠ BAJADERA DESERT · 200 g uz karticu | Metro | 5,99 € | −24% | 29,95 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| KRAŠ Bajadera pralina · 87 g uz karticu | Metro | 3,16 € | 36,32 €/kg | do 15. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Frondi vafli Razne vrste · 225 g ili 250 g | Lidl | 1,99 € | do 04. 10. 2026. | |||
| Kraš Napolitanke choco original uz karticu | Studenac | 2,49 € | 3,49 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Kraš Napolitanke Chocolate cream | Boso | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | NA ODABRANE KRAŠ PRALINE* | Konzum | 06. 10. 2026. |
| −20% | KRAŠ KAKAO ILI ČOKOLADA U PRAHU -20%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| KRAŠ Pepermint bomboni · 100 g | Trgovina Krk | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 108 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KRAŠ NAPOLITANKE Choco cream · 420 g | Trgovina Krk | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Kraš KEKS JAFFA · 125 g | Studenac | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Čokolada dorina, napolitanka · 100 g | Studenac | 1,45 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnim preljivom · 108g | Konzum | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš VAFEL FRONDI nougat · 250 g | Studenac | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke Chocolate Cream · 420 g | NTL | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš KEKS PETIT BEURRE · 480 g | Studenac | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Keks Petit Beurre · 480 g | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš NAPOLITANKE choco original · 215 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš KEKS DOMAĆICA original · 300 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke choco original · 225 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Keks čajni kolutići · 800 g | NTL | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš KEKS SPORT · 1 kg | Studenac | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | Konzum | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke čokoladne original · 430 g | Kaufland | 4,25 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Keksi Sport | Plodine | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Kraš Čokoladica Kraš Bananko · 30 g | Boso | 0,39 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Čokoladica Kraš Životinjsko carstvo | Boso | 0,49 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Keksi Petit Beurre · 200 g | Tommy | 1,19 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 215 g | Tommy | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 430 g | Tommy | 4,25 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Bombonijera Kraš Bajadera · 200 g | Boso | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| KRAŠ Jaffa biskvit Kakao i naranča ili Original · 120 g - 125 g | Ribola | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KRAŠ Jaffa biskvit | Ribola | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kraš BOMBONI KI-KI tutti frutti · 100 g | Studenac | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Kraš Keks Sport · 300 g | Studenac | 1,19 € | 09. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KRAŠ Čokoladna napolitanka odabrane vrste · 108 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| KRAŠ Prekrašni kolačići · 200 g - 220 g | Ribola | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
- Napolitanke akcija
- Keksi akcija
- Bomboni akcija
- Dorina akcija
- Čokolada akcija
- Banane akcija
- Pršut akcija
- Slanina akcija
- Šunka akcija
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.