Napolitanke na akciji
Napolitanke su ovaj tjedan na akciji u 11 trgovina: NTL, Lidl, Konzum, Kaufland, Metro, SPAR, Plodine, Tommy, Ribola, Studenac i Boso. Ukupno 19 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Smiješak Napolitanke (600 g) u NTL za 2,49 €, odnosno 4,15 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| NTL | Smiješak Napolitanke · 600 g | 2,49 € | 4,15 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | KRAŠ Jadro napolitanke · 860 g | 3,99 € | 4,64 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Konzum | KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | 3,95 € | 4,70 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | KRAŠ Napolitanke s čokoladnim ili lješnjak kremom · 840 g | 3,95 € | 4,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | KRAŠ NAPOLITANKE · 840 g | 3,99 € | 4,75 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| SPAR | Kraš Napolitanke Kraš · 840 g | 3,99 € | 4,75 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | KRAŠ Napolitanke · 420 g | 2,29 € | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Kraš Napolitanke · 327 g | 1,99 € | 6,09 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Ribola | LASTA Napolitanka · 420 g | 2,79 € | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Kraš Napolitanke · 215 g | 2,49 € | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Napolitanke Kraš Choco coconut | 1,59 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Smiješak Napolitanke · 600 g | NTL | 2,49 € | 4,15 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Jadro napolitanke · 860 g | Lidl | 3,99 € | 4,64 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | Konzum | 3,95 € | 4,70 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnim ili lješnjak kremom · 840 g | Kaufland | 3,95 € | 4,99 € | −21% | 4,71 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ NAPOLITANKE · 840 g uz karticu | Metro | 3,99 € | −16% | 4,75 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Kraš Napolitanke Kraš · 840 g | SPAR | 3,99 € | 4,99 € | −20% | 4,75 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KOESTLIN Napolitanke voćne kocke · 370 g | Lidl | 1,79 € | 4,84 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| KRAŠ Napolitanke · 420 g | Plodine | 2,29 € | 3,19 € | −28% | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 327 g | Tommy | 1,99 € | 6,09 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| LASTA Napolitanka · 420 g | Ribola | 2,79 € | 3,49 € | −20% | 6,64 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KRAŠ Čokoladne napolitanke · 430 g | Plodine | 4,29 € | 6,49 € | −34% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kraš Napolitanke čokoladne · 215 g | NTL | 2,49 € | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Kraš Napolitanke · 215 g | Studenac | 2,49 € | 3,49 € | −28% | 11,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Čokoladne napolitanke Kras · 108 g uz karticu | SPAR | 1,49 € | 13,80 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Napolitanke Kraš Choco coconut | Boso | 1,59 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Kraš Napolitanke choco original uz karticu | Studenac | 2,49 € | 3,49 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| MANNER Napolitanke odabrane vrste · 300g ili 400g | Kaufland | 2,95 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Čokolada Dorina Napolitanke | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Kraš Napolitanke Chocolate cream | Boso | 3,99 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Kraš Napolitanke · 108 g | Tommy | 1,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Jadro, Kraš Napolitanke · 430 g | Tommy | 2,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KRAŠ NAPOLITANKE Choco cream · 420 g | Trgovina Krk | 2,49 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LOACKER NAPOLITANKE · 175g | Vrutak | 2,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| KOESTLIN Čokoladna napolitanka · 740 g | Metro | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| NAPOLITANKA ch.cream nougat · 840g | Vrutak | 4,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| CHOCO NAPOLITANKE · 430g | Vrutak | 5,69 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Lago Napolitanke Poker kakao, lješnjak · 45 g | NTL | 0,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAFFA Napolitanke i keksi Jaffa · 150 g | SPAR | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAFFA Napolitanke · 160 g - 187 g | Ribola | 1,25 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Čokolada dorina, napolitanka · 100 g | Studenac | 1,45 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnim preljivom · 108g | Konzum | 1,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LOACKER Vafl napolitanke razne vrste · 150g-175g | Konzum | 1,85 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Koestlin NAPOLITANKE voćne kocke · 370 g | Studenac | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Koestlin NAPOLITANKE voćne koske · 370 g | Studenac | 2,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke Chocolate Cream · 420 g | NTL | 2,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš NAPOLITANKE choco original · 215 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke choco original · 225 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Bon Gusto NAPOLITANKE s kakaom · 750 g | Studenac | 2,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KOESTLIN Napolitanke razne vrste · 740g | Konzum | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Koestlin Napolitanke voćne kocke, čokolada, classic · 740 g | NTL | 3,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke s čokoladnom kremom, nougat · 840g | Konzum | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KRAŠ Napolitanke čokoladne original · 430 g | Kaufland | 4,25 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SONDEY Napolitanke XXL · 1 kg | Lidl | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| JADRO Napolitanke · 860 g | Plodine | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 215 g | Tommy | 2,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Jadro Napolitanke Jadro Original · 430 g | Boso | 2,59 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Kraš Napolitanke · 430 g | Tommy | 4,25 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| KRAŠ Čokoladna napolitanka odabrane vrste · 108 g | Plodine | 1,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Koestlin Napolitanke voćne kocke · 370 g | NTL | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.