Slanina na akciji
Slanina je ovaj tjedan na akciji u 8 trgovina: Kaufland, Plodine, Konzum, SPAR, Lidl, Metro, Boso i Tommy. Ukupno 14 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: MEDVEN Dimljena bijela slanina (1 kg) u Kaufland za 3,99 €, odnosno 3,99 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Kaufland | MEDVEN Dimljena bijela slanina · 1 kg | 3,99 € | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Plodine | GUŠTI Domaća suha slanina · 100 g | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Konzum | Panceta vakumirana, Sljeme · 1 kg | 10,99 € | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Gavrilović Slavonska mesnata slanina · 1 kg | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lidl | Domaća dimljena slanina · 700 g | 9,49 € | 13,56 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Metro | PISINIUM DIMLJENA PANCETA · pakiranje 500 g | 11,01 € | 22,02 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Boso | Dalmar Slanina dimljena | 1,60 € | do 07. 10. 2026. | |
| Tommy | Delicato Panceta | 10,89 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MEDVEN Dimljena bijela slanina · 1 kg | Kaufland | 3,99 € | 6,99 € | −42% | 3,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GUŠTI Domaća suha slanina · 100 g | Plodine | 0,99 € | 9,90 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Panceta vakumirana, Sljeme · 1 kg | Konzum | 10,99 € | 10,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PIVAC Dalmatinska panceta cca 800 g · 1 kg uz količinu | Kaufland | 11,49 € | 11,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Gavrilović Slavonska mesnata slanina · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 12,99 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PISINIUM Domaći dimljeni špek · cca 650 g | Kaufland | 8,49 € | 13,06 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Domaća dimljena slanina · 700 g uz karticu | Lidl | 9,49 € | 13,59 € | −30% | 13,56 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| NOSTJA Dimljeni špek · cca. 700 g | Lidl | 10,99 € | 15,70 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Istarska ili dimljena panceta · 200 g uz količinu | SPAR | 3,99 € | 19,95 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| PISINIUM DIMLJENA PANCETA · pakiranje 500 g uz karticu | Metro | 11,01 € | 12,61 € | −13% | 22,02 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| DOBRO Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · 250 g | Plodine | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod · 250 g | Plodine | 5,99 € | 23,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Dalmar Slanina dimljena | Boso | 1,60 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Delicato Panceta | Tommy | 10,89 € | 11,90 € | −8% | do 07. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | -30% Dobro slanina i budola odabranih asortimana | Studenac | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Gavrilović Pečena mesnata slanina · 1 kg | Tommy | 10,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Panceta · 500 g | Metro | 14,50 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bokun gušta Dimijena panceta · 1 kg | Tommy | 16,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DOBRO Špek, kare · 100 g | Kaufland | 1,69 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DALMATINSKA Panceta narezak · 100g | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Belje Baranjska slanina narezak · 100 g | Konzum | 2,47 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Carnex Grah, sa slaninom, s kobasicom · 400 g | Studenac | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ŠPEKERICA, Andro, 400g · 400g | Konzum | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PIVAC Suha slanina · 1 kg | Kaufland | 9,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DALMATINSKA PANCETA cca 350g, Dim-Mes · 1kg | Konzum | 14,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Panceta · 400 g | Konzum | 17,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| OKUSI ZAVIČAJA Dalmatinska panceta · 100 g | Lidl | 1,39 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| PIVAC Domaća suha slanina · cca 1.2 kg | Lidl | 9,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| Delicato Panceta · 1 kg | Tommy | 14,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| GUŠTI Panceta · 100 g | Plodine | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GUŠTI Panceta, trajni proizvod · 100 g | Plodine | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Despar Dimljene kockice svinjske slanine · 140 g | SPAR | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Dobro Panceta narezak · 150 g | SPAR | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravski Špek Podravka · 350g | Konzum | 4,79 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Panceta Dalmatinska · cca 400 g | Kaufland | 10,60 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pečena mesnata slanina vakuumirana · 1 kg | Ribola | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Pečena mesnata slanina · 1 kg | Ribola | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Bonkulović Dalmatinska panceta · 1 kg | Studenac | 10,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Ravlić Slavonska mesnata slanina Ravlić · 1 kg | SPAR | 12,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PISNIUM Panceta · 1 kg | Studenac | 17,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HISTRIS Istarska panceta vakuumirana | Ribola | 22,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HISTRIS Istarska panceta · 1 kg | Ribola | 22,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| HISTRIS Panceta istarska · cca 300g | Konzum | 26,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| PIVAC Slanina domaća suha | Pivac | 9,58 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Dimljena panceta · 1 kg | Tommy | 10,89 € | 10. 09. 2026. – 16. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.