Grah na akciji
Grah je ovaj tjedan na akciji u 7 trgovina: SPAR, Metro, NTL, Tommy, Plodine, Ribola i Boso. Ukupno 12 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: Grah šareni (1 kg) u SPAR za 1,49 €, odnosno 1,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| SPAR | Grah šareni · 1 kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | Podravka grah crveni · 800 g | 2,01 € | 2,51 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| NTL | Zorela Grah smeđi Borlotti · 240 g | 0,79 € | 3,29 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Zlatno zrno Grah bijeli · 500 g | 1,79 € | 3,58 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Plodine | CAMPO Grah · 3x150 g | 1,99 € | 4,76 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Ribola | PODRAVKA Grah · 400 g | 2,59 € | 6,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Zvijezda Grah smeđi · 800 g | 1,80 € | do 07. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grah šareni · 1 kg | SPAR | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Podravka grah crveni · 800 g uz karticu | Metro | 2,01 € | −15% | 2,51 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Zorela Grah smeđi Borlotti · 240 g | NTL | 0,79 € | 3,29 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Zlatno zrno Grah bijeli · 500 g | Tommy | 1,79 € | 3,58 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| CAMPO Grah · 3x150 g | Plodine | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 4,76 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PODRAVKA Grah · 400 g | Ribola | 2,59 € | 3,89 € | −33% | 6,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| GAVRILOVIĆ Grah s dimljenom slaninom · 300 g | Ribola | 2,59 € | 3,49 € | −25% | 8,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| CAMPO Grah · 800 g | Plodine | 0,65 € | 1,49 € | −56% | do 06. 10. 2026. | |
| CAMPO Grah bijeli ili smeđi · 800 g | Plodine | 0,65 € | 1,49 € | −56% | do 06. 10. 2026. | |
| EVERYDAYS Bijeli grah · 400 g | Ribola | 0,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| T! Grah | Tommy | 1,19 € | do 07. 10. 2026. | |||
| Zvijezda Grah smeđi · 800 g | Boso | 1,80 € | do 07. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Gavrilović Grah posni · 300 g | Tommy | 2,19 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GARDEN GOOD Grah · 420/240g | Konzum | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grah s hamburgerom · 100 g | NTL | 0,59 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Podravka Grah Podravka · 400 g | SPAR | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Zorela Grah bijeli · 480 g | NTL | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grah šareni pinto rinfuza · 1 kg | Ribola | 1,39 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Podravka Grah, smeđi · 460 g | Studenac | 1,65 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Carnex Grah, sa slaninom, s kobasicom · 400 g | Studenac | 3,19 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Grah varivo s hamburškom sunkom · 1 kg | SPAR | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| PODRAVKA Grah smeđi ili bijeli · 400 g | Plodine | 0,89 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Grah s kobasicom · 100 g | Tommy | 0,62 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Grah Trešnjevac · 1 kg | Tommy | 1,59 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Zlatno zrno Grah · 500 g | Tommy | 1,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Grah bijeli · 1 kg | Boso | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Gavrilović Grah · 300 g | Tommy | 2,39 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| PODRAVKA Grah smeđi limenka · 400 g | Ribola | 0,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GIANA Grah · 800 g | Plodine | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GIANA Grah šareni *ocijeđene mase 480 g · 800 g | Plodine | 1,09 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| GIANA Grah šareni · 800 g | Kaufland | 1,09 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka Grah · 800g | SPAR | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Podravka Grah · 400 g | Studenac | 2,59 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Grah varivo s kobasicom · 1kg | Konzum | 5,49 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| E BUONO Grah smedi · 800g | Pivac | 1,29 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| PODRAVKA Bijeli grah · 460 g | Lidl | 1,65 € | 10. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| CARNEX Grah s kobasicom · 400g | Pivac | 2,49 € | 14. 09. 2026. – 20. 09. 2026. |
| Zorela Grah crveni · 240 g | NTL | 0,89 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Grah smedi · 800 g | SPAR | 1,09 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| Grah · 1 kg | Plodine | 1,19 € | 10. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| ZVIJEZDA Grah · 800 g | Kaufland | 1,49 € | 06. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
| PODRAVKA Grah smeđi · 400g | Konzum | 1,65 € | 09. 09. 2026. – 15. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.