Tjestenina na akciji
Tjestenina je ovaj tjedan na akciji u 10 trgovina: Konzum, NTL, Metro, Plodine, Boso, Lidl, Studenac, Kaufland, Tommy i Ribola. Ukupno 52 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po kilogramu: PASTA ZARA Tjestenina odabrane vrste (1kg) u Konzum za 1,49 €, odnosno 1,49 €/kg.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Konzum | PASTA ZARA Tjestenina odabrane vrste · 1kg | 1,49 € | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Panea Tjestenina makaroni, vijak · 400 g | 0,69 € | 1,73 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Metro | METRO CHEF Tjestenina bez jaja fusilli · 5 kg | 8,76 € | 1,75 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Plodine | Barilla Tjestenina, spaghetti ili fusilli · 500 g | 0,94 € | 1,88 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Marodi Tjestenina svrdla, spaghetti · 400 g | 0,99 € | 2,47 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | OKUSI ZAVIČAJA Domaći rezanci s jajima · 400 g | 0,99 € | 2,48 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Studenac | Marodi Tjestenina · 400 g | 0,99 € | 2,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | RAGUSA Rezanci razne vrste · 400 g | 1,04 € | 2,60 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Tommy | Cetina Tjestenina · 400 g | 1,29 € | 3,23 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Ribola | REGGIA Tjestenina cannelloni · 250 g | 1,09 € | 4,36 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PASTA ZARA Tjestenina odabrane vrste · 1kg | Konzum | 1,49 € | −37% | 1,49 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Panea Tjestenina makaroni, vijak · 400 g | NTL | 0,69 € | 1,73 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina bez jaja fusilli · 5 kg uz karticu | Metro | 8,76 € | 9,74 € | −10% | 1,75 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| METRO CHEF Tjestenina bez jaja penne rigate · 5 kg uz karticu | Metro | 8,76 € | 9,74 € | −10% | 1,75 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| METRO CHEF Tjestenina bez jaja farfalle · 5 kg uz karticu | Metro | 9,41 € | 10,36 € | −9% | 1,88 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Barilla Tjestenina, spaghetti ili fusilli · 500 g | Plodine | 0,94 € | 1,88 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| MINUTE Njoki · 1000 g uz karticu | Konzum | 1,89 € | 1,89 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Barilla Tjestenina odabrane vrste · 500g | Konzum | 0,95 € | 1,89 € | −49% | 1,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Marodi Tjestenina svrdla, spaghetti · 400 g | Boso | 0,99 € | 2,47 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| OKUSI ZAVIČAJA Domaći rezanci s jajima · 400 g uz karticu i količinu | Lidl | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 2,48 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Marodi Tjestenina · 400 g | Studenac | 0,99 € | 1,89 € | −48% | 2,48 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| RAGUSA Rezanci razne vrste · 400 g | Kaufland | 1,04 € | 2,60 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| BARILLA Spaghetti 5, Spaghettini 3, Penne rigate 73, Fusilli 98 · 1 kg uz karticu | Metro | 2,69 € | −10% | 2,69 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| CHEF SELECT Svježa tjestenina Valjušci ili Špecle · 500 g | Lidl | 1,49 € | 2,09 € | −28% | 2,98 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Rummo Tjestenina, odabrane vrste · 500 g | Plodine | 1,59 € | −20% | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Rummo Tjestenina odabrane vrste 500 g · 500 g | Plodine | 1,59 € | −20% | 3,18 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Cetina Tjestenina · 400 g | Tommy | 1,29 € | 3,23 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| Koleda Tjestenina krpice s jajima · 400 g | Boso | 1,35 € | 3,38 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| KOLEDA Tjestenina krpice s jajima, široki rezanci s jajima rezanci, svrdla s jajima · 400 g uz količinu | Studenac | 1,35 € | 2,25 € | −40% | 3,38 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF REZANCI S JAJIMA · 1 kg uz karticu | Metro | 3,48 € | −10% | 3,48 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| Koleda Tjestenina Koleda, jušni canci s jajima · 400 g | Boso | 1,49 € | 3,73 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| ZLATO POLJE Tjestenina · 500 g uz količinu | Studenac | 1,89 € | 2,79 € | −32% | 3,78 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MARODI Tjestenina široki rezanci s jajima i špinatom · 400 g uz karticu | Metro | 1,53 € | 2,13 € | −28% | 3,83 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| RUMMO Tjestenina bez jaja penne rigate no. 66 bez jaja · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| RUMMO Tjestenina fusilli no. 48 bez jaja · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| RUMMO Tjestenina linguine N° 13 bez jaja · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| RUMMO Tjestenina rummo spaghetti 3 bez jaja · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina s jajima fettuccine · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina s jajima pappardelle · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina s jajima tagliatelle · 3 kg uz karticu | Metro | 12,13 € | 4,04 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Marodi Tjestenina odabrane vrste · 600g | Konzum | 2,49 € | 4,15 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Tortelini s trima sira ili s pršutom · 900 g | Kaufland | 3,89 € | 4,33 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| REGGIA Tjestenina cannelloni · 250 g | Ribola | 1,09 € | 1,59 € | −31% | 4,36 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Marodi Tjestenina · 400 g | Tommy | 1,79 € | 4,48 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| COMBINO Rižini rezanci · 200 g | Lidl | 0,99 € | 1,49 € | −33% | 4,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| KULJANKA Svježa punjena tjestenina · 400 g | Lidl | 1,99 € | 4,98 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Michelangelo Tortelini · 250 g | Tommy | 1,29 € | 5,16 €/kg | do 07. 10. 2026. | ||
| BARILLA TAGLIATELLE, TAGLIATELLE ŠPINAT · 500 g uz karticu | Metro | 2,63 € | −10% | 5,26 €/kg | do 31. 10. 2026. | |
| RUMMO Tjestenina rummo mezzi rigatoni N° 51 · 3 kg uz karticu | Metro | 16,24 € | 5,41 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| COMBINO Bio tjestenina · 250 g | Lidl | 1,39 € | 5,56 €/kg | do 04. 10. 2026. | ||
| Barilla Tjestenina · 500 g | Studenac | 2,99 € | 4,79 € | −38% | 5,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF Tagliatelle s jajima · 2x500 g uz karticu | Metro | 6,24 € | 6,24 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina s jajima spaghetti chitarra · 2x500 g uz karticu | Metro | 6,24 € | 6,24 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| METRO CHEF Tjestenina cavatelli · 500 g uz karticu | Metro | 3,36 € | 6,72 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| AURELIA Špageti svježi · 500 g uz karticu | Metro | 3,74 € | 7,48 €/kg | do 31. 10. 2026. | ||
| Karla Ravioli ili Tortelini, odabrane vrste · 250 g | Plodine | 1,99 € | 7,96 €/kg | do 06. 10. 2026. | ||
| Barilla Tjestenina odabrane vrste | Kaufland | 0,94 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Amore di Nonna Njoki | Studenac | 1,09 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Njoki s piletinom i gljivama | Tommy | 1,23 € | 1,47 € | −16% | do 07. 10. 2026. | |
| ZLATO POLJE Tjestenina • Mini penne, 400 g - 3,48 €/kg • Pužići durum, 500 g, 2,78 €/kg | Ribola | 1,39 € | 1,99 € | −30% | do 06. 10. 2026. | |
| Talianetta Tjestenina odabrane vrste Podravka · 140g-160g, 1kg=9,31EUR-10,64EUR | Konzum | 1,49 € | do 06. 10. 2026. | |||
| KRAFT ZDJELA ZA SALATU/TJESTENINU · 1300 ml, 50/1 uz karticu | Metro | 7,58 € | do 31. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | KLARA TJESTENINA -30%* | Tommy | 07. 10. 2026. |
| −20% | -20% na odabrani asortiman tjestenina KLARA MARIĆ | Ribola | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| BARILLA TJESTENINA Fusilli · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Penne Rigate · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Spaghetti · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| BARILLA TJESTENINA Spaghettini · 500g | Vrutak | 0,99 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| GRANORO Tjestenina lazanje · 500 g | Trgovina Krk | 1,59 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Marodi TJESTENINA MARODI - razne vrste · 400g | Vrutak | 1,72 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina · 1 kg | Tommy | 1,85 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MARODI Široki rezanci, Uski rezanci · 400 g | Trgovina Krk | 1,89 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Maggi TJESTENINA MAGGI AZIJA piletina, curry, chilli · 63g | Vrutak | 1,89 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| dmBio tjestenina tagliatelle · 500 g | dm | 1,95 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MARODI Rezanci gnijezda · 500 g | Trgovina Krk | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MARODI Tjestenina s jajima · 400 g | Metro | 2,44 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| MARODI Tjestenina s jajima · 400 g | Metro | 2,54 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Rana Lazanje · 350 g | Tommy | 2,79 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| METRO CHEF Jajčana tjestenina · 3 kg | Metro | 14,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Reggia Tjestenina Fusilli · 500 g | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Reggia Tjestenina Spaghettini · 500 g | NTL | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Marodi Tjestenina fusilli, penne rigate · 400 g | Studenac | 0,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| MARODI Tjestenina odabrane vrste · 400 g | Kaufland | 0,99 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Amore di Nonna Njoki, svježi · 500 g | Studenac | 1,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Vita Tjestenina od durum pšenice · 1 kg | Kaufland | 1,10 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| CETINA Tjestenina s dodatkom jaja, Penete br.25 ili Subioti br.37 · 400 g | Ribola | 1,29 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLA Njoki svježa tjestenina · 500 g | Kaufland | 1,52 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLA Svježa tjestenina razne vrste · 350 g | Kaufland | 1,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ŽITOPROIZVOD Tortelini razne vrste · 450 g | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| KARLA TJESTENINA odabrane vrste · 350g | Konzum | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| BARILLA Tjestenina tagliatelle, Sa špinatom ili Original · 500 g | Ribola | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Barilla Tjestenina lasagne · 500 g | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| COMBINO Fusilli ili Penne · 1 kg | Lidl | 0,99 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| ERIDANOUS Mini pužići sa sirom · 1 kg | Lidl | 3,79 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.