| K Plus SVJEŽI POSNI SIR 10% m.m. · 900g | Konzum | 2,49 € | 2,99 € | −16% | 2,77 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Lisnato šunka-sir · 89 g | Lidl | 0,35 € | 0,55 € | −36% | 3,93 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Gouda polutvrdi sir 45% m.m. · 100 g | Plodine | 0,40 € | | | 4,00 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZLATO POLJE Domaći valjušci original ili svježi sir · 400 g | Kaufland | 1,69 € | 2,09 € | −19% | 4,23 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| OLDENBURGER Gouda polutvrdi sir · 100 g | Kaufland | 0,43 € | | | 4,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MEGGLE Svježi sir posni ili s vrhnjom · 450 g | Kaufland | 1,99 € | 2,55 € | −21% | 4,43 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PIĄTNICA Svježi zrnati sir · 200 g | Lidl | 0,89 € | | | 4,45 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Gouda sir polutvrdi · 1kg | Konzum | 4,49 € | | | 4,49 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Président Svježi posni sir President Poket · 500 g | SPAR | 2,39 € | | | 4,78 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PRÉSIDENT SVJEŽI POSNI SIR · 500 g uz karticu | Metro | 2,45 € | 2,81 € | −13% | 4,90 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| K PLUS Zrnati sir · 200 g uz karticu | Konzum | 0,99 € | | | 4,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir Gouda Ammerland poluvrli kravlji · 1 kg | SPAR | 4,99 € | | | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| JAMI Pizzete margherita ili šunka sir · 660 g | Kaufland | 3,29 € | | | 4,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SOAVEGEL Panirani jastučići mozzarella i rajčica smrzuti · 200 g uz karticu | Plodine | 1,09 € | 1,49 € | −26% | 5,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PUDA LIVANJSKI SIR · cca 2,8 kg uz karticu | Metro | 15,64 € | | −11% | 5,59 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| PRESIDENT Zagrebački svježi sir maxi · 750 g | Plodine | 4,29 € | | | 5,72 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Alpinetta Mozzarella sir polutvrdi · 1 kg | Konzum | 5,99 € | | | 5,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF Umak od sira · 1000 g uz karticu | Metro | 6,24 € | 6,50 € | −4% | 6,24 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| MILBONA Mascarpone · 500 g uz karticu | Lidl | 3,15 € | 4,25 € | −25% | 6,30 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| ALPINETA Sir Mozzarella · 100 g | Plodine | 0,65 € | | | 6,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Maasdam Dutch Touch punomasni sir 45% m.m. · 100 g | Kaufland | 0,69 € | | | 6,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir President, Zagrebački · 375 g | Boso | 2,60 € | | | 6,93 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| K Plus Emmentaler sir tvrdi · 1 kg | Konzum | 6,99 € | | | 6,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mozzarella ili Emmentaler · 200 g | Kaufland | 1,45 € | | | 7,25 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| JÄGER Trapist kravlji sir polutvrdi · 100 g | Kaufland | 0,75 € | 0,99 € | −24% | 7,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MEGGLE Zrnati sir XXL · 380 g | Plodine | 2,89 € | | | 7,61 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF CHEDDAR MOZZARELLA MIX ribani · 1 kg uz karticu | Metro | 7,74 € | 8,61 € | −10% | 7,74 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Hrenovka u lisnatom tijestu s posipom sira · 135 g | Kaufland | 1,05 € | | | 7,78 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| DOLINE Mascarpone sir · 250 g | Plodine | 1,99 € | 2,49 € | −20% | 7,96 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir Gouda Nizozemska · 1 kg | SPAR | 7,99 € | 11,99 € | −33% | 7,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| EUROSER MOZZARELLA · 125 g uz karticu | Metro | 1,00 € | | −14% | 8,00 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| METRO CHEF RED CHEDDAR SIR ribani · 1 kg uz karticu | Metro | 8,11 € | 9,11 € | −11% | 8,11 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| K Plus Mozzarella sir meki · 3x100g | Konzum | 2,49 € | | −16% | 8,30 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF CHEDDAR SIR rezani · 1 kg uz karticu | Metro | 8,49 € | 9,49 € | −11% | 8,49 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| DUKAT Posni sir sa žitaricama · 195 g | Ribola | 1,69 € | 1,99 € | −15% | 8,67 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MILBONA Mozzarella · 200 g uz karticu | Lidl | 1,79 € | 2,79 € | −35% | 8,95 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| President Podravec sir polutvrdi · 1 kg | Konzum | 8,99 € | | | 8,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir Kuhani polutvrdi dimljeni Euro-Milk · 1 kg | SPAR | 8,99 € | | | 8,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| President Posni sir s žitaricama · 195 g | Boso | 1,80 € | | | 9,23 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Svježi krem sir Vivis Z Bregov razne vrste · 200 g | SPAR | 1,89 € | | −13% | 9,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Z'BREGOV MASCARPONE · 500 g uz karticu | Metro | 4,81 € | | −14% | 9,62 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Dukat Ela, miješćni sir, original ili s povrćem · 150 g | Plodine | 1,49 € | | | 9,93 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ABC Svježi krem sir · 200 g | Kaufland | 1,99 € | 2,39 € | −16% | 9,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Panirana mozzarella · 500 g | Ribola | 4,99 € | 7,99 € | −38% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PRESIDENT Sir · 400 g | Ribola | 3,99 € | 5,39 € | −25% | 9,98 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir kraljevski tvrdi, kravlji zrije 20 mjeseci · 1 kg | SPAR | 9,99 € | | | 9,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mozzarelline · 125 g | SPAR | 1,29 € | 1,79 € | −27% | 10,32 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MILBONA Ementaler Tvrdi sir Narezak · 400 g | Lidl | 4,19 € | 5,19 € | −19% | 10,48 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| MILBONA Ementaler, narezak · 150 g | Lidl | 1,59 € | 1,99 € | −20% | 10,60 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| Zdenka Topljeni sir classic · 280 g | SPAR | 2,99 € | 3,79 € | −21% | 10,68 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Vivis Svježi krem sir, odabrane vrste · 100 g | Boso | 1,08 € | | | 10,80 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| ToJeTo Sir Edamac polutvrdi · 300 g | NTL | 3,29 € | | | 10,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZDENKA Topljeni sir razne vrste · 140 g | Kaufland | 1,55 € | | | 11,08 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BELJE ABC Svježi krem sir · 100 g | Ribola | 1,15 € | | | 11,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cheetos Snacks Ketchup, sir · 85 g | NTL | 0,99 € | | | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Cheetos Snacks Ketchup, sir; Snacks Pizzerini · 85 g | NTL | 0,99 € | 1,99 € | −50% | 11,65 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZDENKA TOPLJENI SIR CLASSIC · 280 g uz karticu | Metro | 3,31 € | | −14% | 11,82 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| ToJeTo Sir Edamac, Emmentaler · 100 g | Boso | 1,19 € | | | 11,90 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Doline Sir rezani, odabrane vrste · 150 g | Plodine | 1,79 € | | | 11,93 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Galbani Sir Mascarpone · 500 g | Tommy | 5,99 € | | | 11,98 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| PRESIDENT Emmental sir · 1 kg | Ribola | 11,99 € | | | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PASTIRSKI Tvrdi sir · 1 kg | Ribola | 11,99 € | 14,99 € | −20% | 11,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZDENKA Topljeni sir Classic · 280 g | Plodine | 3,49 € | | | 12,46 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ZDENKA Topljeni sir Classic 35% m.m. · 280 g | Plodine | 3,49 € | | | 12,46 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| METRO CHEF REGIONAL PAŠKI SIR · 3 kg uz karticu | Metro | 37,49 € | | | 12,50 €/kg | do 15. 10. 2026. |
| ToJeTo Sir Tilzit polutvrdi rezani · 100 g | NTL | 1,25 € | | | 12,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| SMOKICE Flips maslac, sir, teriyaki piletina ili chilli-limeta · 85 g | Plodine | 1,09 € | | | 12,82 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| NOSTJA Svježi kaškaval sir · 350 g | Lidl | 4,49 € | | | 12,83 €/kg | do 04. 10. 2026. |
| EL PASTOR Sir Iberico · 100 g | Plodine | 1,29 € | | | 12,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Sir, Gauda ili Tilzit 45% m.m. · 200 g | Kaufland | 2,69 € | | −15% | 13,45 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| KAŽUN Istarski sir tvrdi od kravljeg mlijeka · 100 g | Kaufland | 1,35 € | 1,69 € | −20% | 13,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| BAYERNLAND Mozzarella · 1 kg | Ribola | 13,99 € | 16,79 € | −16% | 13,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili · 210 g | NTL | 2,99 € | | | 14,24 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Selection Livanjski sir, tvrdi, punomasni · 300 g | Plodine | 4,49 € | | | 14,97 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir lečevački tvrdi, kravlji · 1 kg | SPAR | 14,99 € | 19,99 € | −25% | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir Livanjski tvrdi kravlji · 1 kg | SPAR | 14,99 € | 19,99 € | −25% | 14,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Galbani Sir Mozzarella, meki, punomasni · 125 g | Plodine | 1,99 € | | | 15,92 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| VINDIJA Ribani sir ekstra tvrdi 32% m.m. · 60 g | Kaufland | 0,99 € | 1,29 € | −23% | 16,50 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| MLJEKARA LIVNO Livanjski sir original ili dimljeni · 100 g | Kaufland | 1,69 € | | | 16,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PAŠKA SIRANA Sir Trapist · 1 kg | Ribola | 16,99 € | 20,69 € | −17% | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir Otočan tvrdi kravlji/ovčji · 1 kg | SPAR | 16,99 € | | | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Sir bovidur ili orodur tvrdi kraviji ili kravlji/ovčji, Vindija · 1 kg | SPAR | 16,99 € | | | 16,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mljekar Livno Sir Livanjski · 300 g | Studenac | 5,29 € | | −27% | 17,63 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Istarski sir · 1 kg | SPAR | 18,99 € | 24,99 € | −24% | 18,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Mantova Sir Grana Padano · 100 g | Tommy | 1,99 € | | | 19,90 €/kg | do 07. 10. 2026. |
| Sir grana padano listići · 100 g | SPAR | 1,99 € | 2,79 € | −28% | 19,90 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| K Plus Grana Padano sir tvrdi · 200 g | Konzum | 3,99 € | | | 19,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| COLLA Sir Pecorino Romano · 200 g uz karticu | Metro | 4,99 € | | | 24,95 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| PREMIUM Sir s tartufima · 200 g uz količinu | SPAR | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 29,95 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| PRESIDENT Sir Ribanac 35% m.m. · 3x 40 g | Plodine | 3,79 € | | | 31,58 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| ŠPIN SIR S TARTUFIMA · 230 g uz karticu | Metro | 8,99 € | | | 39,09 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| COLLA Sir Pecorino Romano · 500 g uz karticu | Metro | 25,65 € | | | 51,30 €/kg | do 31. 10. 2026. |
| Zott, Zottarella Sir Mozzarella uz karticu | Tommy | 1,09 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| ToJeTo Sir Tilzit polutvrdi rezani | NTL | 1,25 € | 1,79 € | −30% | | do 06. 10. 2026. |
| Meggle Zrnati sir uz karticu | Tommy | 1,39 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| President Sir Gouda, Cheddar, Emmentaler listići uz karticu | Studenac | 1,69 € | 2,19 € | −23% | | do 06. 10. 2026. |
| 'Z bregov Sir Zrnati | Boso | 1,80 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Vindija sirevi Sir rezani | Tommy | 2,39 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Pickies Kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili | NTL | 2,99 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| ToJeTo Sir Edamac polutvrdi | NTL | 3,29 € | 4,39 € | −25% | | do 06. 10. 2026. |
| Paška sirana Sir Trapist | Tommy | 4,29 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Sir Gouda | NTL | 4,79 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| President Sir Dimsi | Tommy | 8,89 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Sir džiugas tvrdi, kraviji · 1/4, 1 kg uz karticu | Konzum | 9,99 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| K PLUS Trapist sir polutvrd. · 1/4, 1kg uz karticu | Konzum | 9,99 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| President Sir Emmentaler | Tommy | 11,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Entrepinares Sir Iberico | Tommy | 12,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Paladin Sir Regina Blu | Tommy | 17,49 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Sir Džlugas | Tommy | 19,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| SALAMA obložena parmezanom Sorger | SPAR | 19,99 € | 22,49 € | −11% | | do 06. 10. 2026. |
| MiH Sir Bokun | Tommy | 20,49 € | | | | do 07. 10. 2026. |