Sladoled na akciji
Sladoled je ovaj tjedan na akciji u 6 trgovina: Tommy, Lidl, Ribola, Kaufland, Studenac i NTL. Ukupno 19 ponuda iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: Bondi Sladoled (700 ml) u Tommy za 1,79 €, odnosno 2,56 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Tommy | Bondi Sladoled · 700 ml | 1,79 € | 2,56 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Lidl | BON GELATI Sladoled bourbon vanilija · 1 l | 3,19 € | 3,19 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Ribola | LEDO Quattro Happiness sladoled · 1650 ml | 5,49 € | 3,33 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kaufland | QUATTRO Sladoled odabrane vrste · 1500 ml | 4,99 € | 3,33 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Studenac | Ledo SLADOLED SNJEGOLIJICA · 12x65 ml | 5,99 € | 7,68 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NTL | Smiješak Sladoled vanilija-čokolada | 1,69 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bondi Sladoled · 700 ml | Tommy | 1,79 € | 2,56 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| BON GELATI Sladoled bourbon vanilija · 1 l | Lidl | 3,19 € | 3,99 € | −20% | 3,19 €/l | do 04. 10. 2026. |
| LEDO Quattro Happiness sladoled · 1650 ml | Ribola | 5,49 € | 7,49 € | −26% | 3,33 €/l | do 06. 10. 2026. |
| QUATTRO Sladoled odabrane vrste · 1500 ml | Kaufland | 4,99 € | 6,49 € | −23% | 3,33 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BON GELATI Sladoled · 1 l | Lidl | 3,49 € | 3,99 € | −12% | 3,49 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Ledo SLADOLED SNJEGOLIJICA · 12x65 ml | Studenac | 5,99 € | 7,99 € | −25% | 7,68 €/l | do 06. 10. 2026. |
| NESTLE Familia Hit sladoled · 4 x 85 ml | Ribola | 2,99 € | 3,99 € | −25% | 8,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Alive Bars, Leone Sladoled · 3 x 73 ml | Tommy | 3,69 € | 16,85 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| King, Ledo Sladoled · 300 ml | Tommy | 5,29 € | 17,64 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Smiješak Sladoled vanilija-čokolada | NTL | 1,69 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ledo Sladoled kesten pire | Studenac | 2,49 € | 3,09 € | −19% | do 06. 10. 2026. | |
| Ledo Sladoled Kesten pire smrznut · 140 g | Studenac | 2,49 € | −19% | 17,79 €/kg | do 06. 10. 2026. | |
| Ledo Sladoled kornet uz karticu | Studenac | 3,99 € | 5,39 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Ledo Sladoled vanilija | Studenac | 3,99 € | 5,56 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Smiješak Sladoled orah Premium | NTL | 4,29 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Quattro Sladoled Layers Cheesecake, Choco | NTL | 4,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Ledo Quattro sladoled uz karticu | Studenac | 4,99 € | 6,99 € | −28% | do 06. 10. 2026. | |
| Ledo Sladoled Snjeguljica XXL | Studenac | 5,99 € | 7,99 € | −25% | do 06. 10. 2026. | |
| LEDO Sladoledna torta od čokolade · 1000 g | Kaufland | 15,99 € | 19,99 € | −20% | 15,99 €/kg | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −30% | -30% na odabrani asortiman sladoleda | Ribola | 06. 10. 2026. |
| −28% | -28% MULTIPACK SLADOLEDI odabrani asortiman | Studenac | 06. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| LEONE SLADOLED SIMPATIA Classic · 110 ml | Trgovina Krk | 0,75 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Dolcela Sladoledni desert · 75 g | Tommy | 0,89 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Bondi Sladoled · 1 L | Tommy | 1,05 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| SMJEŠAK SLADOLED Vanilija - čokolada · 1 l | Trgovina Krk | 1,69 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LEONE SLADOLED UNICORN · 4x135 ml | Trgovina Krk | 2,79 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Fun time ili Happy time, Ledo Sladoled · 6 x 110 ml ili 6 x 120 ml | Tommy | 3,59 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LEDO SLADOLED FUN TIME · 660 ml | Trgovina Krk | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| JAMAICA SLADOLED Schwarzwald, Choco · 1650 ml | Trgovina Krk | 3,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Quattro, Ledo Sladoled · 800 ml | Tommy | 4,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| K-CLASSIC SLADOLEDI | Kaufland | 0,39 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| DELTA Sladoled razne vrste · 2 L | Kaufland | 1,89 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Born Winner Napitak Shake vanilija sladoled · 500 ml | NTL | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled kesten pire, smrzuto · 140 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled kesten pire, smeđurio · 140 g | Studenac | 2,49 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| JAMAICA Sladoled u kornetu razne vrste · 8x110 ml | Kaufland | 2,59 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GELATISSIMO SLADOLED bourbon-vanilija · 2,4 l | Konzum | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Fun Time Sladoled Box kornet 6/1 · 660 ml | NTL | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Quattro Sladoled Joy · 800 ml | NTL | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Quattro Sladoled Mini Classic, Chocomania · 900 ml | NTL | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled kornet · 6x110 ml | Studenac | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled vanilija · 900 ml | Studenac | 3,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LEDO King Sladoled odabrane vrste · 450 ml | Ribola | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Quattro sladoled · 800 ml | Studenac | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ben&Jerry's Sladoled Cookie Dough ili Half Baked · 465 ml | Kaufland | 5,77 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| QUATTRO SLADOLED odabrane vrste, Ledo · 1500-1650 ml | Konzum | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled Snjeguljica · 12x65 ml | Studenac | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ledo Sladoled Snježuljica · 12x65 ml | Studenac | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| GELATINO Sladoled štapić badem ili classic · 120 ml | Plodine | 0,79 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Bondi Sladoled · 2 L | Tommy | 2,15 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Ledo, Njofra ili Silk Milk Sladoled · 6 x 65 ml | Tommy | 3,99 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Prehrana. Sve akcije.