| Kastelan Vino crno, bijelo · 5 l | NTL | 5,99 € | | | 1,20 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vino Stone Castle Vranac · 3 l | Boso | 3,99 € | | | 1,33 €/l | do 07. 10. 2026. |
| SOLBEV Graševina · 5 l | Lidl | 6,99 € | | | 1,40 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Stolno bijelo vino · 2 l | Lidl | 2,89 € | | −12% | 1,45 €/l | do 04. 10. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA CARSKO · 2 l | Konzum | 3,49 € | 5,39 € | −34% | 1,75 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Kastelan Vino Malvasia del Rubicone · 2 l | NTL | 3,49 € | | | 1,75 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOK Graševina · 5 l | Plodine | 9,95 € | 16,99 € | −41% | 1,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VRANAC vino mitev · 3 l uz karticu | Metro | 6,19 € | 7,49 € | −17% | 2,06 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Dalvina Vino crno · 2 l | Tommy | 4,99 € | | | 2,50 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Erdut Graševina bijelo vino kvalitetno · 5 L | Kaufland | 12,99 € | | | 2,60 €/l | do 06. 10. 2026. |
| EL CARISMA Vino crno, bijelo ili rose razne vrste · 3 l uz karticu | Kaufland | 7,99 € | | −35% | 2,67 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VUPIK VRANAC · 3 l uz karticu | Metro | 8,36 € | | −21% | 2,79 €/l | do 31. 10. 2026. |
| JP CHANET VINO JP CHANET Cabernet Syrah ili Colombard Chardonnay 3 L · 3 L | SPAR | 9,49 € | | −29% | 3,16 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vino Vinea Vranac · 1 l | Boso | 3,29 € | | | 3,29 €/l | do 07. 10. 2026. |
| TERRA UNICA GRAŠEVINA · 10 l uz karticu | Metro | 33,13 € | | −16% | 3,31 €/l | do 31. 10. 2026. |
| VENUS Vranac · 1 L | SPAR | 3,39 € | 4,75 € | −28% | 3,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINEA Vranac · 1 L | SPAR | 3,39 € | 4,75 € | −28% | 3,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Epsko Vino Graševina, Vranac · 1 l | Studenac | 3,57 € | 4,99 € | −28% | 3,57 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VINO BLATINA crno ŽILAVKA bijelo · 1 l | Konzum | 3,99 € | | | 3,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| 20 RIGHE MILLESIMATO Extra Dry Rosé · 0,75 l | SPAR | 2,99 € | | | 3,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BELJE GRAŠEVINA · 3 l uz karticu | Metro | 12,56 € | | −17% | 4,19 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Vina Laguna Vino crno Merlot · 1 l | Tommy | 4,49 € | | | 4,49 €/l | do 07. 10. 2026. |
| CIMAROSA Australski Chardonnay · 0,75 l | Lidl | 3,49 € | 3,99 € | −12% | 4,65 €/l | do 04. 10. 2026. |
| EL CAMPO Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 3,49 € | 4,49 € | −22% | 4,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IMAKO UNITY Vino odabrane vrste · 0,75 l | Ribola | 3,59 € | | | 4,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| J.P. CHENET Vino crno kvalitetno razne vrste · 0,75 l | Kaufland | 3,59 € | 4,99 € | −28% | 4,79 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ČOBANKOVIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 3,69 € | 4,99 € | −26% | 4,92 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BADEL 1862 PELJEŠAC, PLAVAC · 1 l uz karticu | Metro | 5,09 € | | −20% | 5,09 €/l | do 31. 10. 2026. |
| FENTIMANS ROSE LEMONADE, GINGER BEER · 0,2 l uz karticu | Metro | 1,04 € | | −20% | 5,20 €/l | do 31. 10. 2026. |
| TERRA UNICA MALVAZIJA · 3 l uz karticu | Metro | 15,89 € | | | 5,30 €/l | do 31. 10. 2026. |
| GATO NEGRO Cabernet Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 3,99 € | 4,54 € | −12% | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CASA DE CAMPO Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 3,99 € | 5,59 € | −28% | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FOX GROVE Shiraz Cabernet · 0,75 L | SPAR | 3,99 € | 4,62 € | −13% | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| 770 MILES Zinfandel · 0,75 L | SPAR | 3,99 € | 5,49 € | −27% | 5,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO GRAŠEVINA · 1 l uz karticu | Metro | 5,59 € | 5,96 € | −6% | 5,59 €/l | do 15. 10. 2026. |
| ŠOŠKIĆ GRAŠEVINA · 1 l uz karticu | Metro | 5,73 € | | −20% | 5,73 €/l | do 31. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina Kvalitetno vino · 1 l | Ribola | 5,99 € | | | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PUTNIKOVIĆ Plavac Mali · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JERUZALEM ORMOŽ Graševina · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 6,02 € | −25% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BEZALKOHOLNO VINO JP. CHENET Cabernet Syrah · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BEZALKOHOLNO VINO JP. CHENET Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 4,49 € | 5,99 € | −25% | 5,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS MERLOT · 1 l uz karticu | Metro | 6,09 € | | −21% | 6,09 €/l | do 31. 10. 2026. |
| CRICOVA Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,55 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUTSKI VINOGRADI Bijelo, crno ili rosé kvalitetno vino · 0,75 l | Plodine | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Krauthaker Vino Krauthaker 45,3 Paralela razne vrste · 0,75 l | SPAR | 4,99 € | 6,79 € | −26% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BENČIĆ Malvazija · 0,75 l | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PRODAN Malvazija · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,69 € | −25% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUT Cabernet Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUT Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUT Graševina · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ERDUT Rajnski Rizling · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JERUZALEM ORMOŽ POP ART Muškat slatki · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | | | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PLANTAŽE Vranac, Merlot, Cabernet ili Chardonnay vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,62 € | −24% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TOUCH WINE Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | | | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ENTRECOTE Cabernet Sauvignon/Merlot · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ENTRECOTE Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CRICOVA Cabernet Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CRICOVA Merlot · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 6,99 € | −28% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KIA ORA Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BEZALKOHOLNI PJENUŠAC JP. CHENET Rosé · 0,75 L | SPAR | 4,99 € | | | 6,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vina Erdut Vino rose ili bijelo · 0,75 l | Tommy | 4,99 € | | | 6,66 €/l | do 07. 10. 2026. |
| ISTARSKA MALVAZIJA · 1 l uz karticu | Metro | 6,73 € | | −23% | 6,73 €/l | do 31. 10. 2026. |
| Dalvina, Touch Vino crno ili bijelo · 0,75 l | Tommy | 5,19 € | | | 6,92 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Vezak Graševina · 0,75 l uz karticu | Studenac | 5,19 € | 6,49 € | −20% | 6,92 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGUNA Rosé · 0,75 L | SPAR | 5,29 € | | | 7,05 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TOUCH Muškat · 0,75 L | SPAR | 5,29 € | 6,49 € | −18% | 7,05 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CUVEE Benkovac vino · 0,75 l | Ribola | 5,49 € | 7,02 € | −21% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DUBROVAČKI PODRUMI Merlot · 0,75 l | SPAR | 5,49 € | 6,99 € | −21% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS Graševina + Traminac · 0,75 L | SPAR | 5,49 € | 7,29 € | −24% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS Rosé · 0,75 L | SPAR | 5,49 € | 7,29 € | −24% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IURIS Sauvignon + Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,49 € | 6,89 € | −20% | 7,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,79 € | 6,99 € | −17% | 7,72 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vino primitivoje ili il Potere · 0,75 l | SPAR | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BELJE GRAŠEVINA Kvalitetno vino · 0,75 l uz količinu | Studenac | 5,99 € | 7,79 € | −23% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DUBROVAČKI PODRUMI Cabernet Sauvignon · 0,75 l | SPAR | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DUBROVAČKI PODRUMI Plavac Epidaurum · 0,75 l | SPAR | 5,99 € | 6,99 € | −14% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BENČIĆ Teran · 0,75 l | SPAR | 5,99 € | 8,02 € | −25% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Belje Rosé · 0,75 L | SPAR | 5,99 € | 9,05 € | −33% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KREŠIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 5,99 € | 8,99 € | −33% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LA CACCIATORA Syrah · 0,75 L | SPAR | 5,99 € | 7,29 € | −17% | 7,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Iločki podrumi Vino bijelo Pinot bijeli · 0,75 l | Tommy | 6,29 € | | | 8,39 €/l | do 07. 10. 2026. |
| VINO GRAŠEVINA, PINOT BIJELI, CHARDONNAY bijelo, liočki podrumi · 0,75 l | Konzum | 6,29 € | 7,05 € | −10% | 8,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Iločki podrumi Traminac · 0,75 l | Studenac | 6,49 € | 8,99 € | −27% | 8,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BELJE GRAŠEVINA · 0,187 l uz karticu | Metro | 1,69 € | | −15% | 9,04 €/l | do 31. 10. 2026. |
| MILIČIĆ Pošip · 0,75 L | SPAR | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TELUS Plavac Mali vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 6,99 € | 9,29 € | −24% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| BABIĆ Kvalitetno crno vino Vinoplod · 0,75 l | SPAR | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DVANAJŠĆAK Graševina · 0,75 l | SPAR | 6,99 € | 8,55 € | −18% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KEIKEN ESTATE Cabernet Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 6,99 € | 8,99 € | −22% | 9,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| WINEMAKERS OF CROATIA Muškat žuti · 0,5 l | Lidl | 4,99 € | 5,99 € | −16% | 9,98 €/l | do 04. 10. 2026. |
| TERRA MADRE Rosé · 0,75 L | SPAR | 7,49 € | 9,29 € | −19% | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| PRODAN Muškat · 0,75 L | SPAR | 7,49 € | 9,69 € | −22% | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JERUZALEM ORMOŽ Muškat rumeni · 0,75 L | SPAR | 7,49 € | 9,29 € | −19% | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JERUZALEM ORMOŽ Rosé limited edition · 0,75 L | SPAR | 7,49 € | 8,99 € | −16% | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FREIXENET Mia Moscato Rosé · 0,75 l | SPAR | 7,49 € | 8,99 € | −16% | 9,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Vina Laguna Malvazija bijelo vino · 0,75 L | Kaufland | 7,79 € | 8,99 € | −13% | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGUNA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 7,79 € | | | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MONTES Cabernet Sauvignon reserva · 0,75 L | SPAR | 7,79 € | 9,25 € | −15% | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MONTES Chardonnay reserva · 0,75 L | SPAR | 7,79 € | 9,09 € | −14% | 10,39 €/l | do 06. 10. 2026. |
| RADGON Penina Srebrna pjenušavo vino · 0,75 l | Ribola | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TRS Graševina No 5 · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ORAHOVICA Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 10,99 € | −27% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KOSTANJEVEC Graševina · 0,75 l | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KOSTANJEVEC Sauvignon Blanc · 0,75 l | SPAR | 7,99 € | 9,99 € | −20% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MIHALJ Graševina · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | 10,22 € | −21% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SREBRNA RADGONSKA PENINA Muškat · 0,75 l | SPAR | 7,99 € | | | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JERUZALEM ORMOŽ Muškatna Penina · 0,75 l | SPAR | 7,99 € | 9,49 € | −15% | 10,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ENJINGI Graševina · 0,75 L | SPAR | 7,99 € | | | 11,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TUSSOCK JUMPER Cabernet Sauvignon · 0,75 L | SPAR | 8,49 € | | | 11,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 10,59 € | −15% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MEDEA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 10,59 € | −15% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Rosé Premium · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Antunović Graševina · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,99 € | −25% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Belje Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,02 € | −18% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VILLA SANDI Rosé · 0,75 L | SPAR | 8,99 € | 11,02 € | −18% | 11,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MATUŠKO Pošip · 0,75 L | SPAR | 9,49 € | 11,22 € | −15% | 12,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MILIČIĆ Plavac mali Selekcija · 0,75 L | SPAR | 9,49 € | 11,99 € | −20% | 12,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Plavac mali, The Dalmation Dog Vino crno · 0,75 l | Tommy | 9,99 € | | | 13,32 €/l | do 07. 10. 2026. |
| VISLANDER Plavac Mali · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 13,49 € | −25% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TERRA MADRE Plavac barrique · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TELUS Pošip vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 13,02 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ZLATAN Pošip · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 13,52 € | −26% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KRAUTHAKER Graševina · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,49 € | −20% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| KUTJEVO Graševina Vinkomir · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JOSIĆ Graševina · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,99 € | −23% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| JOSIĆ Rosé · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 13,99 € | −28% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOČKI PODRUMI Chardonnay vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,05 € | −17% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOČKI PODRUMI Graševina vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 9,99 € | 12,05 € | −17% | 13,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| GALIĆ Graševina · 0,75 l | SPAR | 10,99 € | 14,99 € | −26% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ZLATAN Plavac · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 14,22 € | −22% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CATTUNAR Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | | −17% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FRANC ARMAN Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 13,59 € | −19% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FRANKOVIĆ Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 13,19 € | −16% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VERALDA Istriana Malvazija · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | | | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Antunović Muškat Ottonel · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 12,99 € | −15% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOČKI PODRUMI Traminac vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 10,99 € | 13,05 € | −15% | 14,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MIONETTO PROSECCO MIONETTO original, rose · 0,75 l | Konzum | 11,89 € | 14,99 € | −20% | 15,85 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MADIRAZZA Pošip · 0,75 L | SPAR | 11,99 € | 15,79 € | −24% | 15,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SKARAMUČA Pošip · 0,75 L | SPAR | 11,99 € | 15,59 € | −23% | 15,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MILINA Pošip vrhunsko · 0,75 L | SPAR | 11,99 € | 15,89 € | −24% | 15,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| CATTUNAR Teran · 0,75 L | SPAR | 11,99 € | 13,99 € | −13% | 15,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IVAN DOLAC Vrhunsko vino · 0,75 l | Ribola | 12,00 € | 14,89 € | −19% | 16,00 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TOMAZ Malvazija Avangardo · 0,75 l | SPAR | 12,99 € | 15,69 € | −17% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| IVAN DOLAC Hvar Plavac Mali · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 15,99 € | −18% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ROSSI Malvazija · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 17,49 € | −25% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DEKLIĆ Malvazija · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 15,89 € | −18% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| LAGUNA FESTIGIA Muškat Ruža · 0,75 L | SPAR | 12,99 € | 15,99 € | −18% | 17,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FESTIGIA Malvazija · 0,75 L | SPAR | 13,49 € | 14,99 € | −10% | 17,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| STINA Opol Rose · 0,75 L | SPAR | 13,99 € | 18,42 € | −24% | 18,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| FRANC ARMAN Teran · 0,75 L | SPAR | 13,99 € | 18,09 € | −22% | 18,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ADŽIĆ Graševina · 0,75 l | SPAR | 13,99 € | 16,49 € | −15% | 18,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| EGO Pošip · 0,75 l | SPAR | 14,99 € | 17,99 € | −16% | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| GALIĆ Chardonnay · 0,75 L | SPAR | 14,99 € | 18,99 € | −21% | 19,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| DEKLIĆ Teran · 0,75 l uz karticu | Metro | 16,34 € | | | 21,79 €/l | do 31. 10. 2026. |
| STINA Pošip · 0,75 L | SPAR | 19,99 € | 24,99 € | −20% | 26,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| WHISPERING ANGEL Rosé · 0,75 l | SPAR | 19,99 € | 26,02 € | −23% | 26,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| TOMAZ Teran Barbarossa · 0,75 l | SPAR | 20,99 € | 23,99 € | −12% | 27,99 €/l | do 06. 10. 2026. |
| ILOČKI PODRUMI Traminac kasna berba · 0,5 L | SPAR | 17,99 € | 20,02 € | −10% | 35,98 €/l | do 06. 10. 2026. |
| MOËT&CHANDON Rosé · 0,75 L | SPAR | 69,99 € | 79,99 € | −12% | 93,32 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Barba Tuna salata mexicana, mediterana ili kus kus · 160 g | Plodine | 1,69 € | | −26% | 10,56 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Barba Tuna salata mexicana, mediterana ili kus kus 160 g · 160 g | Plodine | 1,69 € | | −26% | 10,56 €/kg | do 06. 10. 2026. |
| Epsko Vino Graševina, Vranac (kvalitetno vino) | Studenac | 3,57 € | 4,99 € | −28% | | do 06. 10. 2026. |
| Assieme, Coop Pjenušavo vino | Tommy | 4,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Vezak Graševina kvalitetno vino uz karticu | Studenac | 5,19 € | 6,49 € | −20% | | do 06. 10. 2026. |
| Assieme, Coop Vino bijelo | Tommy | 5,99 € | | | | do 07. 10. 2026. |
| Kastelan Vino Graševina | NTL | 5,99 € | | | | do 06. 10. 2026. |
| Vino Skaramuča plavac · 1 l | SPAR | 5,99 € | | −21% | | do 06. 10. 2026. |
| Iločki podrumi Traminac kvalitetno vino | Studenac | 6,49 € | 8,29 € | −21% | | do 06. 10. 2026. |
| MARTINI Vermouth Bianco ili Vermouth Fiero aromatizirano vino · 0,7 l | Plodine | 12,29 € | 16,49 € | −25% | | do 06. 10. 2026. |
| CHLOÉ Rose Naturelle eau de parfum | Bipa | 44,95 € | | −40% | | do 14. 10. 2026. |