Omekšivač na akciji
Omekšivač je ovaj tjedan na akciji u 13 trgovina: Metro, Lidl, Plodine, SPAR, dm, Kaufland, Boso, Tommy, Konzum, Bipa, Studenac, NTL i Ribola. Ukupno 24 ponude iz aktualnih kataloga. Najpovoljnije po litri: ORNEL OMEKŠIVAČ (4 l) u Metro za 4,16 €, odnosno 1,04 €/l.
Najpovoljnija ponuda po trgovini
| Trgovina | Proizvod | Cijena | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|
| Metro | ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l | 4,16 € | 1,04 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Lidl | DOUSSY Omekšivač · 3 l | 3,29 € | 1,10 €/l | do 04. 10. 2026. |
| Plodine | ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · 4 l | 4,49 € | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| SPAR | Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | 4,49 € | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| dm | Denkmit omekšivač za rublje Glamorous Moment · 1 l | 1,45 € | 1,45 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Kaufland | SILAN Omekšivač rublja · 2x1,364 L | 3,99 € | 1,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Boso | Duel Omekšivač Duel Soft lotus · 2,45 l | 3,99 € | 1,63 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Tommy | Ornel Omekšivač za rublje · 2,4 l | 3,95 € | 1,65 €/l | do 07. 10. 2026. |
| Konzum | VIOLETA Omekšivač za rublje, mystic, gold · 2x1,55l | 5,79 € | 1,87 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Bipa | SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 540 ml | 2,95 € | 5,46 €/l | do 14. 10. 2026. |
| Studenac | Lenor Omekšivač spring awakening | 2,69 € | do 06. 10. 2026. | |
| NTL | Duel Omekšivač za rublje Soft Lotus, Blue Noir · 1,6 l | 2,89 € | do 06. 10. 2026. | |
| Ribola | SILAN Omekšivač rublja | 3,29 € | do 06. 10. 2026. |
Sve aktualne ponude
Poredano po jediničnoj cijeni gdje je istaknuta, inače po cijeni.
| Proizvod | Trgovina | Akcijska | Redovna | Popust | Jedinična | Vrijedi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l uz karticu | Metro | 4,16 € | 1,04 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| DOUSSY Omekšivač · 3 l | Lidl | 3,29 € | 3,79 € | −13% | 1,10 €/l | do 04. 10. 2026. |
| ORNEL Omekšivač Blue ili Yellow · 4 l | Plodine | 4,49 € | 10,49 € | −57% | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | SPAR | 4,49 € | 6,99 € | −35% | 1,12 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VIOLETA Omekšivač za rublje Flower Kiss · 2,7 l | Plodine | 3,39 € | 6,79 € | −50% | 1,26 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Denkmit omekšivač za rublje Glamorous Moment · 1 l | dm | 1,45 € | 1,45 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| SILAN Omekšivač rublja · 2x1,364 L | Kaufland | 3,99 € | 5,99 € | −33% | 1,46 €/l | do 06. 10. 2026. |
| Duel Omekšivač Duel Soft lotus · 2,45 l | Boso | 3,99 € | 1,63 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Ornel Omekšivač za rublje · 2,4 l | Tommy | 3,95 € | 5,49 € | −28% | 1,65 €/l | do 07. 10. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja razne vrste · 2,4 L | Kaufland | 3,95 € | 5,99 € | −34% | 1,65 €/l | do 06. 10. 2026. |
| VIOLETA Omekšivač za rublje, mystic, gold · 2x1,55l | Konzum | 5,79 € | 1,87 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| Ornel Omekšivač rublja · 1,6 L | SPAR | 2,99 € | 1,87 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| VIOLETA OMEKŠIVAČ · 1,55 l uz karticu | Metro | 2,94 € | 3,99 € | −26% | 1,90 €/l | do 15. 10. 2026. |
| Violeta Omekšivač za rublje · 1,55 l | Tommy | 2,99 € | 1,93 €/l | do 07. 10. 2026. | ||
| Violeta Omekšivač rublja Divine ili Aura · 1,55 L | Kaufland | 2,99 € | 1,93 €/l | do 06. 10. 2026. | ||
| ORNEL OMEKŠIVAČ · 4 l | Metro | 10,61 € | 2,65 €/l | do 15. 10. 2026. | ||
| SILAN Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 540 ml | Bipa | 2,95 € | −50% | 5,46 €/l | do 14. 10. 2026. | |
| SILAN Omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l · 540 ml - 2,86 l | Plodine | 2,19 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Lenor Omekšivač spring awakening | Studenac | 2,69 € | 4,39 € | −38% | do 06. 10. 2026. | |
| Duel Omekšivač za rublje Soft Lotus, Blue Noir · 1,6 l | NTL | 2,89 € | do 06. 10. 2026. | |||
| Omekšivač Lavandera | Boso | 2,99 € | do 07. 10. 2026. | |||
| SILAN Omekšivač za rublje | Konzum | 2,99 € | do 06. 10. 2026. | |||
| SILAN Omekšivač rublja | Ribola | 3,29 € | 5,99 € | −45% | do 06. 10. 2026. | |
| Lenor Omekšivač za rublje Lenor uz količinu | SPAR | 5,99 € | do 06. 10. 2026. |
Popusti na cijelu ponudu
| Popust | Vrijedi na | Trgovina | Do |
|---|---|---|---|
| −25% | Do -25% na odabrane VIOLETA DOUBLE CARE deterdžente i omekšivače | Bipa | 14. 10. 2026. |
Nedavno na akciji
| Proizvod | Trgovina | Cijena | Razdoblje |
|---|---|---|---|
| Ornel Omekšivač za rublje · 1,6 L | Tommy | 2,99 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| DEON Omekšivač za rublje Satin, Silky · 1,8 l | Trgovina Krk | 2,99 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Silan omekšivač za rublje Sensitive & Baby · 1,672 l | dm | 3,25 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač · 2x1 l | Metro | 4,16 € | 16. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| Violeta Omekšivač za rublje · 4 l | Tommy | 4,49 € | 24. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| VIOLETA OMEKŠIVAČ · 4,00l | Vrutak | 4,49 € | 01. 09. 2026. – 30. 09. 2026. |
| LENOR Omekšivač rublja · 675ml ili 798ml | Kaufland | 1,80 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje magnolia · 770 ml | Studenac | 1,98 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja · 750 ml - 800 ml | Ribola | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Violeta Omekšivač za rublje | SPAR | 1,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Lenor Omekšivač spring awakening · 798 ml | Studenac | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Lenor Omekšivač, spring awakening · 793 ml | Studenac | 2,69 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač za rublje, odabrane vrste · 1,6l | Konzum | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač fresh sky · 1408 ml | Studenac | 2,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje Allure, Calming, Golden Dream · 1,6 l | NTL | 3,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje No.1 · 1,5 l | NTL | 3,09 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| ORNEL Omekšivač rublja Blue · 4 L | Kaufland | 4,49 € | 20. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| LENOR Omekšivač za rublje, gold orchid spring awakening · 2x987 ml | Konzum | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač za rublje · 2 x 1,67 L | SPAR | 5,99 € | 23. 09. 2026. – 29. 09. 2026. |
| SOFTLAN Omekšivač za rublje · 1 l | MÜLLER | 1,69 € | 21. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| VIOLETA Omekšivač Gold ili Mystic · 2 x 1,55 l | Lidl | 5,49 € | 17. 09. 2026. – 27. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje Fresh sky, Magnolia ili Sensitive · 2x1,364 ili 2x1,672 l | Plodine | 4,99 € | 23. 09. 2026. – 26. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač Ornel · 35 pranja | Boso | 1,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Lenor Omekšivač za rublje · 1239 ml ili 504 ml | Tommy | 3,29 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Ornel Omekšivač za rublje · 4 l | Tommy | 4,49 € | 17. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| Silan Omekšivač Silan · 130 pranja | Boso | 5,99 € | 10. 09. 2026. – 23. 09. 2026. |
| SILAN Omekšivač za rublje · 770 ml | Studenac | 1,98 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| VIOLETA Omekšivač za rublje odabrane vrste · 800 ml-2 l | Plodine | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Violeta Omekšivač original · 900 ml | Studenac | 1,99 € | 16. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
| Omekšivač rublja razne vrste · 2 L | Kaufland | 2,39 € | 13. 09. 2026. – 22. 09. 2026. |
Povezane akcije
Cijene su preuzete iz službenih akcijskih kataloga trgovaca. Mjerodavna je cijena istaknuta na prodajnom mjestu. Više iz kategorije: Kozmetika. Sve akcije.